Micro Brand

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Micro Brand

Mesaj stovetopEMU5 » 13 Kas 2020, 20:06

Althor yazdı:
stovetopEMU5 yazdı:Micro brandler arasında şu ana kadar gördüğüm en güzel vintage diver: Baltic Aquascaphe

Resim

Gözümde tek eksisi 580 euroya ETA veya Selita yerine Miyota 9039 vermesi. 580 euro yerine 580 para birimi olarak bakarsak olaya müthiş bir saat.

27 kasımda swiss mekanizmalı bir gmt saat tanıtacaklar. Gözünüz o gün baltic instagram sayfasında olsun [emoji28]Resim

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sellita SW330-1 olur heralde [emoji848]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
stovetopEMU5

Mesaj stovetopEMU5 » 16 Kas 2020, 17:58

Micro brand müdavimi oldum sanırım :lol: Bir marka daha tanıtmak istiyorum sizlere: Dan Henry.

Neredeyse 1500den fazla vintage saati olan koleksiyoncu Dan Henry tarafından 2016 yılında kurulan marka genelde mecha quartz mekanizmalı Vintage Style Chronograph üretiyor.

Favori modelime gelecek olursak: 1964 Gran Turismo Chronograph. Çift kubbeli safir kristali ve Seiko'nun VK63 mecha quartz mekanizmasına sahip.

Hamilton Intramatic'e alternatif düşük bütçeli bir panda olarak düşünebiliriz. :champ:

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
stovetopEMU5

Mesaj mbkutsal » 16 Kas 2020, 21:57

Kaliteli bir microbrand eta mekanizma kullanıyor ve fiyatlarına kargo gümrük dahil. Ollech & WajsResim

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
mbkutsal

Mesaj tanoren » 18 Kas 2020, 11:58

Shonage yazdı:Selamlar, bugün Black Friday indirimi sayesinde Micro brand bir saate kavuşma arifesindeyim. Spinnaker Wreck siparişi verdim, aslında Relic pek sevmem ama tasarımı işçiliği çok hoşuma gitti. Saat elime ulaşınca resimlerini eklemeye çalışırım.

sayın Shonage,

spinnaker markasının bir saatini, farklı bir model, ben de beğendim ve almak istedim ancak kendi sitesinde ödemeyi sadece paypal ile alıyorlardı. Siz bu durumu nasıl aştınız, veya farklı bir yöntem mi kullandınız?
Kullanıcı avatarı
tanoren

Mesaj mturann » 18 Kas 2020, 14:38

Nuun diye bir marka

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj mturann » 18 Kas 2020, 15:59

Christopher Ward

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj tfırtına » 20 Kas 2020, 14:06

.Resim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
tfırtına

Mesaj hknmtn » 14 Tem 2021, 00:10

Merhaba değerli forum üyeleri yeni keşfettiğim Alman malı bir micro brand'ı sizlerle de paylaşmak istedim. Klasik modeller aslında ama ben modellerini çok beğendim. İsviçre mekanizma kullanıyorlar. Ayrıca saatleri markanın belirlediği seçeneklerden özelleştirebiliyoruz, ücreti mukabilinde tabi. Mesela kadran rengini. Kolları. Kasanın polisaj ya da fırçalanmış oluşunu. Tepenin şeklini hatta tepenin hangi tarafta olacağını. Mekanizmanın otomatik ya da kurmalı olmasını. Bunun gibi bazı şeyleri seçme imkanı tanıyarak bir bakıma saati bizim istediğimiz gibi özelleştiriyor. Türkiye'ye kargo da yapıyorlar. Fiyatları da Alman/İsviçre beraberliğindeki saatler için normal denebilecek düzeyde. Tabi bunların hand made oluşunu da unutmayalım.

https://deklawatches.com/en/
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 79 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners