Breitling saat nereden al覺n覺r? Breitling Colt hakk覺nda yorum

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Breitling saat nereden al覺n覺r? Breitling Colt hakk覺nda yorum

Mesaj NakkaSss » 31 May 2019, 16:35

Merhaba arkadalar,

Y覺llard覺r uzaktan bir tsf takip癟isiyim kay覺t olup konu a癟mak bu g羹ne k覺smetmi. :)

Maksimum 15bin tl b羹t癟em var. Akl覺ma tak覺lan ise bir ka癟 saat var. ncelikle bu saatler hakk覺ndaki na癟izane yorumlar覺n覺z覺 merak ediyorum. Sizin de 繹nerebileceiniz saatleri incelemek isterim Omega SMP harici. :D Biliyorum 癟ok seviyorsunuz ama nedense ben beenemiyorum bir t羹rl羹. :) Hobilerim motorsporlar覺 ve u癟u sevdal覺s覺 olarak akl覺m 繹nce Breitling' e daha sonra Tag Heuer' e kay覺yor tabii bu iki markay覺 ayn覺 keseye koymak doru deil tabi ama iki markada da beendiim modeller mevcut. G繹n羹l isterdi IWC yada Zenith bakal覺m ama bu b羹t癟elere imkans覺z olduu i癟in b羹t癟eme en uygun 2-3 saati paylamak istiyorum sizlerle. Yorumlarsan覺z sevinirim.

Bir de Breitling ve Tag heuer saatlerini nereden uyguna almak m羹mk羹n? Gidip de bir AVM saat d羹kkan覺na 癟arp覺lmak istemiyorum. Bu konuda da yard覺mlar覺n覺za ihtiyac覺m var. 襤stanbul da ikamet ediyorum.

Breitling A7438811/BD45-173A
https://www.edipsaat.com/breitling-a7438811bd45m

Tag Heuer CAZ1010BA0842
https://www.saatvesaat.com.tr/saat/erke ... tion=click

imdiden vakit ay覺r覺p yorum yazan herkese teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
NakkaSss

Kay覺t: 31 May 2019, 15:45

Re: Breitling saat nereden al覺n覺r? Breitling Colt hakk覺nda y

Mesaj kilimanjaro » 31 May 2019, 17:28

1. Saatlerde liste fiyat覺 verilir.Mutlaka indirim isteyin.Etiketlenenler ger癟ek fiyat deil.
2. Linklerini verdiiniz saatler pilli.Forum pilli saatlere bu kadar para vermeyin yaz覺k vs diyecektir.Hakl覺larda
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj copycat » 31 May 2019, 17:38

Breitling'in 癟ok benzer tasar覺mda birka癟 farkl覺 modeli var. Uzmanlari farklar覺n覺 daha iyi bilir ama ben d覺ar覺dan bakan biri olarak steelfish, colt ve avenger seawolf aras覺nda ciddi fark g繹remiyorum. Kendim bir d繹nem steelfish kulland覺m ve 癟ok beendim.

Bu modellerden herhangi birini Otm. olarak bu fiyatlara bulursan覺z ka癟覺rmay覺n.

Bir de alwaysfashion sitesi de zaman zaman uygun fiyat veriyor sanki. Bir sorabilirsiniz.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj Ufkynl » 31 May 2019, 17:39

Kilimanjaro ya katiliyorum. Eer bir deer almak istiyorsan覺z mutlaka mekanik saat aliniz. Marka alg覺s覺 olarak breitling 覺 tavsiye edeeim.

SM-G930F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj NakkaSss » 31 May 2019, 17:47

ok teekk羹rler h覺zl覺 geri bildirim i癟in. Asl覺nda bende otomatik saat d羹羹n羹yorum fakat bu colt modelinin otomatiine denk gelemedim bir t羹rl羹. Tag Heuer de ise beendiim kasan覺n otomatii maalesef yok. Bu fiyatlara otomatiini arat覺r覺yorum bulabilirmiyim bilmiyorum a癟覺k癟as覺. Malum kurdan dolay覺 :)

Evet dediiniz ekilde bunlar liste fiyat覺 peki 繹nerebileceiniz bir firma varm覺d覺r gidip elden 癟ay覺n覺 i癟ip g羹zel pazarl覺覺m覺z覺 yap覺p sat覺n alabileceimiz?

Ve sizlerin de 繹nerebilecei otomatik saat ler varsa onlar覺 da incelemek isterim. Teekk羹rler vaktinizi ay覺rd覺覺n覺z i癟in. :)
Kullan覺c覺 avatar覺
NakkaSss

Kay覺t: 31 May 2019, 15:45

Mesaj moy » 31 May 2019, 17:51

15 bin g羹zel bir b羹t癟e heleki gecen sene olsayd覺 癟ok g羹zel bir b羹t癟eydi.
15 binin 癟ok az 羹zerine 癟覺karak iwc pilot Mark serisine ulaabilirsiniz, 15 bin b羹t癟e ile linklerini paylat覺覺n覺z saatlerden kozmetik 癟ok daha g羹zellerini bulabilirsiniz.Biraz arat覺rmaya devam edin derim.
Alwaysfashion sitesi g羹venilir forumda da bir 癟ok arkada覺m覺z al覺veri yapt覺 mail at覺p son fiyat isteyip pazarl覺k yap覺n.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj Ankthas » 01 Haz 2019, 01:17

u Breitlinglerin bileziklerini 癟ok seviyorum yav, baya orjinal baka bir markada g繹rmedim. Marka olarak bu klasmanda Tudor'u da tavsiye ederim, Black Bay modellerine bakabilirsiniz. Breitling al覺nacaksa da mutlaka 2. eline bakmal覺s覺n覺z ciddi fiyat fark覺 oluyor. Omega'da SMP'yi ben de 癟ok sevmiyorum ama belki 2. el Planet Ocean veya Aqua Terra denk getirebilirsiniz b羹t癟eniz i癟inde. Tag de de keza 2. elde Aquaracer ve Carrera modelleri gene b羹t癟enizde. Nolur 15bin lira verip pilli saat almay覺n.
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj harun » 01 Haz 2019, 03:37

Konuyla 癟ok alakas覺 yok ama bu vesileyle merak ettiim bir hususu soray覺m, linkteki Breitling ger癟ekten 癟ok ho duruyor, ama bir quartz saat nas覺l 15 bin liralara sat覺labilir? Breitlingin dier quartz saatleri de 癟ok pahal覺. Bu saatlerin dier quartz saatlerden 繹rnein Certina, Tissot, Longines, Edox gibi markalardan ne fark覺 var? Bu markalar覺 繹rnek verdim, 癟羹nk羹 onlar覺n da chronometre (cosc) 繹zelliini ta覺yan quartz modelleri var
Kullan覺c覺 avatar覺
harun

Kay覺t: 17 Haz 2015, 21:59

Sonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Byrmcl ve 220 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners