Sub sorunsalı

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Sub sorunsalı

Mesaj Eskimemur » 11 Nis 2019, 23:25

Saat alma virüsü kana girmişse geçmiş olsun yapacak birşey yok. Şub ı ne zaman aldınız bilmiyorum ama zamana bırakın. Etkisi azalacak. Sadece tetiği çekerken iyi düşünün. Üstüne yatın. Yukseldiginiz heyecanlandiginiz zaman almayın. Bekleyin. Ne istediğinize iyi karar verin. Eksikleri belirleyin. Dress mi, diver mı, chrono mu, sarımı kirmizimi vs. Bileginizde canlandırın. Hayal edin. Kararlar isabetli olursa her saat zevk verir.
Kullanıcı avatarı
Eskimemur

Mesaj Ufkynl » 12 Nis 2019, 00:32

sevgi son derece subjektif iken saygı bir o kadar objektif. submariner'a saygı duymakla birlikte;
şeyh uçmaz mürit uçurur diyorum.
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

Mesaj rolexcollector » 12 Nis 2019, 04:07

leonardo06 yazdı:arkadaşlar merhaba,

benim sub'ı aldığımdan bu yana, kutuya eklediğim ve burada açılış yapıp/yapmadığım bir kaç saatim daha oldu.
sorun şu ki, sub tüm bu saatleri kesti, kesmeye de devam ediyor. Sub'sız yapamıyorum.

işin ilginç yanı ise, yeni saat alma kaşıntısı da var. ama bir türlü mevcut duruma bakıp tetiği çekemiyorum. biliyorum ki yeni aldığım saatte kutuda öylece bekleyecek.
sub'ı takmadığım gün, sanki cep telefonumu evde unutmuşçasına strese giriyorum ve aklım evde kalıyor.

bu duruma daha önce giren oldu mu hiç? yenmek için ne yapmalıyım? çok mutsuzum :(
Çözüm 2 3 4 rolex ile devam etmektir[emoji106][emoji106]

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj görkemk » 12 Nis 2019, 08:19

sub yada kişisel zevke göre planet ocean, grand seiko diver yada blancplain alındıktan sonra diver saat konusunda daha sonrası yok gibi ,

o yüzden bundan sonra diver dışı mesela chrono tarzında ilerlemekte fayda var bence
Kullanıcı avatarı
görkemk

Mesaj sieger » 12 Nis 2019, 15:28

Umutt yazdı:Mkaraturk; [emoji106]

Sieger; aslında yazdıktan sonra benim de alasım geldi ;)

bu basliga yazmaya devam edersen, 2 aya, gidip beraber alalim :D maxi caseleri biraksalar zaten alacam da.. of
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Mesaj moy » 12 Nis 2019, 16:55

Aynı olayı po yu aldıktan sonra bende yaşıyorum misal, kahve rengi kazak mavi gömlek kahve camper kombini yapıyorum üzerine kahve kayışı beyaz kadranlı longines master collection moonphase i takıyorum otoparka iniyorum ordan eve geri dönüp siyah kadranlı pomu takıp devam ediyorum.Kıyafete uysun uymasın umrumda değil yeterki po kolumda olsun.
aklım evde kalıyor resmen poyu aldatmış gibi hissediyorum kendimi başka saat almak istiyorum aldıklarımı kullanamayacağım diye korkuyorum.ya poyu satıp üzerine para ekleyip segment atlıyacağım ya bir süre po ile devam edeceğim yada riske girip 1 saat daha alıp rotasyonlu kullanmayı deniyeceğim ama son tercih imkansız gibi geliyor bana.
hiç kullanılmamış tag day date, morice day date, morice barca etd. saatim var 1 kez olsun yüzlerine bakmadım podan sonra.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan bağımsızlık olmaz.
Kullanıcı avatarı
moy

Mesaj jukko » 12 Nis 2019, 18:08

Benzer durumu GMT Master II ile kendimde yaşıyorum. Gözüm sürekli ilanlarda, sağda solda Drive de Cartier kovalıyorum, ancak her seferinde GMT'den onu takamam deyip vazgeçiyorum.

Tek saatçi bir saatsever olduğum fikri iyice yerleşmeye başladı
Kullanıcı avatarı
jukko

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 125 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners