Sub sorunsalı

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Sub sorunsalı

Mesaj leonardo06 » 11 Nis 2019, 19:28

arkadaşlar merhaba,

benim sub'ı aldığımdan bu yana, kutuya eklediğim ve burada açılış yapıp/yapmadığım bir kaç saatim daha oldu.
sorun şu ki, sub tüm bu saatleri kesti, kesmeye de devam ediyor. Sub'sız yapamıyorum.

işin ilginç yanı ise, yeni saat alma kaşıntısı da var. ama bir türlü mevcut duruma bakıp tetiği çekemiyorum. biliyorum ki yeni aldığım saatte kutuda öylece bekleyecek.
sub'ı takmadığım gün, sanki cep telefonumu evde unutmuşçasına strese giriyorum ve aklım evde kalıyor.

bu duruma daha önce giren oldu mu hiç? yenmek için ne yapmalıyım? çok mutsuzum :(
Kullanıcı avatarı
leonardo06

Re: Sub sorunsalı

Mesaj Ankthas » 11 Nis 2019, 19:36

Resim
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj kilimanjaro » 11 Nis 2019, 19:41

Yapılacak tek şey 5. yılda bakımdan önce satıp , tekrar sub almak.Bakımı 800 frankmış.Satıp 0 almak daha mantıklı.Dediğiniz gibi vazgeçmek zor.Ama ben diğer saatlerimide takıyorum.
Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Mesaj Mandos » 11 Nis 2019, 21:22

Ankthas yazdı:Resim

Çok net olmuş :) Umarım konu troll konusudur.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj morningstar » 11 Nis 2019, 21:44

Ayni sorundan bende istiyorum tek eksigim sub :lol:
umarim bir gün hepimizin böyle bir derdi olur
Kullanıcı avatarı
morningstar

Mesaj Umutt » 11 Nis 2019, 21:46

Sub sanırım bir çok saatsever için ulaşılacak son nokta..sade ama şık, tasarımı düz ama çok özgün.. komplikasyon yok ama kusursuz bir optik görünümü var.. Özetle sadelik ve zerafetin harmanlandığı, zamansız bir tasarım.. Bu sebeple her kıyafeti tamamlıyor, baloya giderken de takılıyor spora giderken de..

Hele de yalınlığı seven biriyseniz, saati size bu kadar duru bir görselde sunan ama aksine bir o kadar da elegan olan böyle bir modele bağlanmanız çok normal. Tadını çıkarın derim. En fazla yanına dönem dönem bir tane yedek üye eklenebilir, rotasyonda kullanılır. Bileğe ne kadar sık takılırsa o kadar sahipleniliyor saat (sevgili eraslani’nin kulakları çınlasın ;) )
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj Caner1983 » 11 Nis 2019, 21:55

Suba acımam dağda taşta takarım derseniz, saat almayın. Kıyamıyorum derseniz, o şartlarda takacak düşük bütçeli bir saat alın :champ:
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

Mesaj sieger » 11 Nis 2019, 22:20

Umutt yazdı:Sub sanırım bir çok saatsever için ulaşılacak son nokta..sade ama şık, tasarımı düz ama çok özgün.. komplikasyon yok ama kusursuz bir optik görünümü var.. Özetle sadelik ve zerafetin harmanlandığı, zamansız bir tasarım.. Bu sebeple her kıyafeti tamamlıyor, baloya giderken de takılıyor spora giderken de..

Hele de yalınlığı seven biriyseniz, saati size bu kadar duru bir görselde sunan ama aksine bir o kadar da elegan olan böyle bir modele bağlanmanız çok normal. Tadını çıkarın derim. En fazla yanına dönem dönem bir tane yedek üye eklenebilir, rotasyonda kullanılır. Bileğe ne kadar sık takılırsa o kadar sahipleniliyor saat (sevgili eraslani’nin kulakları çınlasın ;) )

Abim senin meslek ne bilmiyorum ama, boyle anlatirsan ben bile alicam, 6538 ya da 5513 haric pek sevmesem bile, bi icimi isittin :champ:
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 196 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners