5.000 TL Bütçeli Spor Model Kronograf Saat Önerisi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 5.000 TL Bütçeli Spor Model Kronograf Saat Önerisi

Mesaj Caner1983 » 09 Nis 2019, 18:27

tgrbtly yazdı:
Caner1983 yazdı:ML pontos cronografa kandırdım gibi; Ankara da nerde deneyebilir, bir de en uygun fiyat nerden bulabiliriz???
Resim

Bence mutlaka 2.el'e yönelmeli arkadaşınız, artık üretilmeyen bir model ve blackfridayda 1000 dolar gibi bir fiyata (o zamanki kur :5.25) satıldı ki TR fiyatları uçuktu o zamanlar.Hatta bende almıştım ama arkadaşımın ricası ile kullanamadan satmıştım. yakın zamana kadar blackfriday'de satın alınmış saatler satılmaktaydı, tekrar gözükmeleri muhtemel.

Çok iyi fiyatmış, teşkler... :champ:
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

Mesaj moy » 09 Nis 2019, 19:56

eraslani yazdı:.Hangi fiyattan alırsan al emin olamazsın gerçek değerini ödediğinden.

Abi yemin ediyorum 12 den vurdun.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan bağımsızlık olmaz.
Kullanıcı avatarı
moy

Mesaj Ufkynl » 09 Nis 2019, 20:56

1000 usd black friday indirimi sadece isvicrede olmuştu diye hatirliyorum. O fiyat denk gelemez tekrar.Bu saatin 2. El fiyatı 1000 usd anında alinir satılır normalde. 6500-7000 arasına alınır satilir.
Saatin handikapı metal bilezikle çok ağır olması. Kalınlık handikap olamaz çünkü autochronolar zaten kalın :)
Mutlaka deneyerek alınmalı.
Bu fiyat altinda hamilton pan erup autochrono var.
Forumda bir arkadaş satıyor sanırım onunki 0 kondusyonda.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

Mesaj tgrbtly » 10 Nis 2019, 21:51

Ufkynl yazdı:1000 usd black friday indirimi sadece isvicrede olmuştu diye hatirliyorum. O fiyat denk gelemez tekrar.Bu saatin 2. El fiyatı 1000 usd anında alinir satılır normalde. 6500-7000 arasına alınır satilir.
Saatin handikapı metal bilezikle çok ağır olması. Kalınlık handikap olamaz çünkü autochronolar zaten kalın :)
Mutlaka deneyerek alınmalı.
Bu fiyat altinda hamilton pan erup autochrono var.
Forumda bir arkadaş satıyor sanırım onunki 0 kondusyonda.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında çoğu avrupa ülkesinde olmuştu ama biz biraz geç farkettik, farklı ülkelerden de alınabiliyordu. 6500 7000 arası gayet güzel rakam bu arada :thumbup:
Kullanıcı avatarı
tgrbtly

Mesaj coparan » 15 Nis 2019, 15:33

tgrbtly yazdı:
Caner1983 yazdı:ML pontos cronografa kandırdım gibi; Ankara da nerde deneyebilir, bir de en uygun fiyat nerden bulabiliriz???
Resim

Bence mutlaka 2.el'e yönelmeli arkadaşınız, artık üretilmeyen bir model ve blackfridayda 1000 dolar gibi bir fiyata (o zamanki kur :5.25) satıldı ki TR fiyatları uçuktu o zamanlar.Hatta bende almıştım ama arkadaşımın ricası ile kullanamadan satmıştım. yakın zamana kadar blackfriday'de satın alınmış saatler satılmaktaydı, tekrar gözükmeleri muhtemel.

Türkiyede bu saat 13.500 tl'ye satıldı blackfireday olayında, daha aşağı hiç satılmadı. Yurt dışında ise 1000CHF olduydu.
şu an 14.000tl civarı gidiyor mağazalarda...
Kullanıcı avatarı
coparan

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 202 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners