Saatlare Bu Kadar Paray覺 Nas覺l Veriyorsunuz?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Saatlare Bu Kadar Paray覺 Nas覺l Veriyorsunuz?

Mesaj darksilence » 28 May 2019, 14:27

moy yazd覺:Yok abi 癟覺kmazs覺n haberlere bu ara g羹ndem bu topuklu 癟ift癟i :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=6u2_bbOkVv0

DHA da tam 12den bir haber bulmu kendine... izledim hatta tekrar izledim :)

Bizim buralarda daha b繹ylesi bir han覺maa yok. Fakat, yetiiyor..arkadan gelenler yok deil :thumbup:
"As the Years Go Passing By..."
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Ya: 41
Kay覺t: 24 Au 2012, 13:09

Mesaj 2fast4u » 30 May 2019, 11:07

saatlere bu kurla bu meblaglari bu gelir duzeyiyle manyak oldugumuz icin veriyoruz sonuclarina da katlaniyoruz cunku sadece saat degil her bir yanimiz abarti alisveris aliskanliklari ile dolu ve ne zaman normallesiriz o zaman her alanda gostergeler normallesir ama cok zor
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Kay覺t: 11 Ara 2009, 11:50

Mesaj Moccstudio » 30 May 2019, 11:47

Valla bende bu saat merak覺n覺 TAHTA KURUSUna benzetiyorum [emoji4]. Tahta Kurusunun olduu yer oyulup s繹k羹lmezse, yer bitirir [emoji28]. Meslek ne olursa olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Moccstudio

Kay覺t: 18 Eki 2017, 22:19

Re: Saatlare bu kadar paray覺 nas覺l veriyorsunuz?

Mesaj workba » 03 Haz 2019, 13:12

mturann yazd覺:
asymptote yazd覺:Hakl覺s覺n覺z. Hem 羹niversitelerin say覺s覺 ve kontenjanlar覺 artt覺r覺ld覺 hem de yak覺n gelecekte 癟ok ciddi istihdam daralmas覺 bekleniyor. 襤spanya durumuna d羹me riskimiz hayli y羹ksek. Orada bildiiniz gibi nitelikli gen癟 isiz oran覺 %30'lar覺n 羹zerinde..

襤spanyada olan biteni k覺saca anlatabilir misiniz acaba?

Arada kaynam覺 gitmi, saat tutkusu yeni balam覺 bir insan olarak sessizce 繹renme ve forumdaki g羹zel saatleri takdir etme macerama konu hakk覺nda ufak bir bilgilendirme i癟in son vereyim.

2008'de bildiiniz gibi ABD'de balayan bir mortgage krizi oldu. Bu kriz daha sonra Avrupa'ya da s覺癟rad覺, Avrupa i癟inde de en sert vurduu 羹lkelerden biri 襤spanya oldu. Bunun nedeni 襤spanya'n覺n doksanlarda ve 2000'lerin ba覺nda h覺zl覺 bir ekilde b羹y羹mesi idi. Bu b羹y羹me ayn覺 ABD'de olduu gibi bir emlak balonu yaratt覺. Sadece 2006'da Almanya, Fransa, 襤talya ve 襤ngiltere'de ina edilen toplam ev say覺s覺ndan fazla ev ina edildi. 襤spanya'n覺n geleneksel iki partili politik sistemi de ekonomik 癟alkant覺yla beraber sallan覺nca kriz derinleti. 25 ya alt覺 kesimin neredeyse yar覺s覺 isiz kald覺, baz覺 sekt繹rler b羹t羹n羹yle 癟繹kt羹. Son y覺llarda durum biraz daha iyi, hala daha y羹zde y羹z krizden kurtuldu diyemesek de tehlikeden biraz uzaklam覺 g繹r羹n羹yorlar. Asl覺nda 襤spanya'n覺n ad覺n覺 kapat覺rsan覺z durum maalesef 羹lkemize benziyor. Say覺n asymptote ve mturann bundan bahsetmiler san覺yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
workba

Kay覺t: 17 Nis 2019, 12:22

Mesaj facerlann » 05 Haz 2019, 21:26

Ben de bir zamanlar bu kadar para verilip, nas覺l pazarda metroda tak覺l覺yor diye merak ediyordum. :lol:
Kullan覺c覺 avatar覺
facerlann

Ya: 25
Kay覺t: 18 Tem 2017, 16:48

Mesaj automagic » 06 Haz 2019, 11:19

facerlann yazd覺:Ben de bir zamanlar bu kadar para verilip, nas覺l pazarda metroda tak覺l覺yor diye merak ediyordum. [emoji38]
Arabalara milyonlar verilip ayn覺 trafie, 癟amura 癟ukura giriliyor, ayn覺 mahallede kimi 300k ev al覺rken, kimisi milyonlar veriyor iki 繹teki, iki beriki sokakta :)

襤nsan覺n 繹ncelii 繹nemli, keyifle yap覺ld覺ktan sonra y羹k olmaz

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
automagic

Kay覺t: 16 Nis 2018, 21:04

Mesaj sieger » 06 Haz 2019, 13:03

@facerlann
hepsi tercih, toplu tasimaya gercekten onem veren biri olarak, 20 liralik saat de taksam (f91w) 30bin liralik rolex de taksam metro kullaniyorum.

Bu konuda garip bir algi var, saat iyiyse limuzinle falan mi gezmeliyiz? Ya da saat kotuyse mi metro kullanmaliyiz?
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj MrPand羹l » 06 Haz 2019, 14:24

癟eitli fiyatlarda saatler kullan覺yorum 100tl saat kullan覺rken de ayn覺 duygu var 癟ok pahal覺 bir saat kullan覺rken de , herkesin ben mekanik saatlerin ruhu olduuna inan覺r覺m 繹zel saatlerin hikayelerini severim( asker saatleri gibi ) canl覺 gibiler kusursuz deiller bak覺m ilgi isterler dikkatli kullanmak gerekir ve y覺llarca 癟al覺abilirler elimde 1918 den kol saati var WW1 modeli ingersoll g羹nde 1-2 dk sapma ile 癟al覺覺yor onu dinlemek ayr覺 keyif eski amerikan otomobili gibi sesi var :) son olarak imkan覺m olursa koluma saat mekaniini 癟arklardan oluacak ekilde d繹vme yapt覺rmak istiyorum .
Kullan覺c覺 avatar覺
MrPand羹l

Kay覺t: 05 Tem 2015, 01:16

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 99 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners