Saatlare Bu Kadar Paray覺 Nas覺l Veriyorsunuz?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Saatlare bu kadar paray覺 nas覺l veriyorsunuz?

Mesaj eyimen » 28 Mar 2019, 10:24

Ufak tefek at覺malar olsa da, g羹zel bir bal覺k olmu kan覺mca :D Bal覺覺 a癟an arkada覺m覺z da niyetini biraz ge癟 de olsa anlatabilmi. Konuma ve yaz覺 birbirinden olduk癟a farkl覺 olduundan yanl覺 anla覺lmalar olabiliyor, al覺t覺k :D
Konuya gelirsek, saat b羹t癟esi i癟in daha 繹nce bahsi ge癟en 1 maa, bence de mant覺kl覺 bir 繹l癟羹/referans olarak g繹r羹lebilir. Yani u an ayl覺k 10bin TL geliri olan biri saat i癟in 10 bin TL ay覺r覺rsa acayip bir durum olmaz. Bu noktada akl覺ma tak覺lan soru, yine b羹t癟eyi amayan ikinci/羹癟羹nc羹 bir saat alsa?? Bence sorun olmaz :lol:
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj ekdellal » 28 Mar 2019, 12:07

eyimen yazd覺:Ufak tefek at覺malar olsa da, g羹zel bir bal覺k olmu kan覺mca :D Bal覺覺 a癟an arkada覺m覺z da niyetini biraz ge癟 de olsa anlatabilmi. Konuma ve yaz覺 birbirinden olduk癟a farkl覺 olduundan yanl覺 anla覺lmalar olabiliyor, al覺t覺k :D
Konuya gelirsek, saat b羹t癟esi i癟in daha 繹nce bahsi ge癟en 1 maa, bence de mant覺kl覺 bir 繹l癟羹/referans olarak g繹r羹lebilir. Yani u an ayl覺k 10bin TL geliri olan biri saat i癟in 10 bin TL ay覺r覺rsa acayip bir durum olmaz. Bu noktada akl覺ma tak覺lan soru, yine b羹t癟eyi amayan ikinci/羹癟羹nc羹 bir saat alsa?? Bence sorun olmaz [emoji38]
Y覺lda 1 maa m覺? Yoksa eldeki toplam saat b羹t癟esi 1 maa覺 ge癟memeli mi?

Sent from Mi 8 6/128 via Tapatalk
"T覺rt覺l覺n kaderi kelebek olmak ve g羹zel 繹lmekdir"
Kullan覺c覺 avatar覺
ekdellal

Ya: 54
Kay覺t: 15 Kas 2016, 20:42

Mesaj Ufkynl » 28 Mar 2019, 14:28

Adam覺n saatine bak覺p maa覺n覺 anlayabiliyor olmak.. valla insan覺 saatten soutan kavramlar bunlar. Suistimale a癟覺k konu. Kolunda moda markas覺 haricinde saat g繹rd羹羹m herkese sempati ile bak覺yorum ben.
2. El piyasa deerinde al覺nd覺覺 taktirde saatten zarar edilmez diye dusunuyorum. uan 2. El bir sub alsam 1 sene taksam dilar bazinda kar bile ederim seneye sattigimda muhtemelen. Ben doland覺r覺c覺 olsam kesin rolex takatim mesela. Haz覺r hi癟 tan覺madan bedava itibar :D
Kolleksiyon i癟in d羹羹n羹l羹rse daha farkl覺 tabi.

SM-G930F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj eyimen » 28 Mar 2019, 15:37

Ufkynl yazd覺:Adam覺n saatine bak覺p maa覺n覺 anlayabiliyor olmak.. valla insan覺 saatten soutan kavramlar bunlar. Suistimale a癟覺k konu. Kolunda moda markas覺 haricinde saat g繹rd羹羹m herkese sempati ile bak覺yorum ben.
2. El piyasa deerinde al覺nd覺覺 taktirde saatten zarar edilmez diye dusunuyorum. uan 2. El bir sub alsam 1 sene taksam dilar bazinda kar bile ederim seneye sattigimda muhtemelen. Ben doland覺r覺c覺 olsam kesin rolex takatim mesela. Haz覺r hi癟 tan覺madan bedava itibar :D

Bu sonuca nas覺l geldik anlayamad覺m :D
Benim c羹mlemden yola 癟覺karsak, saatine bak覺p maa覺n覺 anlayamazs覺n覺z :D Ayda 50bin TL kazan覺p 1000 TL'lik saat takabilirsiniz veya ayda 5bin TL kazan覺p 20bin TL'lik saat takabilirsiniz. Benim bahsettiim, saate ne kadar b羹t癟e ay覺rmayal覺m diye d羹羹nenler i癟in bir 繹nerme sadece. Yani kimsenin saatinden bir sonu癟 癟覺karm覺yoruz :D
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Mesaj kilimanjaro » 28 Mar 2019, 15:46

Ufkynl yazd覺:Adam覺n saatine bak覺p maa覺n覺 anlayabiliyor olmak.. valla insan覺 saatten soutan kavramlar bunlar. Suistimale a癟覺k konu. Kolunda moda markas覺 haricinde saat g繹rd羹羹m herkese sempati ile bak覺yorum ben.

Bileimdeki rolex e bakan bir allah覺n kulunu daha g繹rmedim.Hele de rolex sayesinde r羹yamda bile i mi almad覺m.niversiteden 癟ok bitirdiim lise sayesinde bir癟ok i ald覺m yalan yok.

Bu arada karde ge癟en bir bal覺kta yazd覺覺n kutsal 羹癟l羹y羹 sub no date - moonwatch ve nomos eklinde etsek bieye benzer mi ? :?
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj Ufkynl » 28 Mar 2019, 16:00

1 maal覺k saat 3 maal覺k tek ta mevzusu hep dilegelen mevzular. Bunu dile getireni hedef alarak yazmad覺m genel olarak bu bak覺 ac覺s覺na kar覺 dusuncelerimi belirttim eyimen.
Ge癟en paylastigim foto al覺nt覺. Kompozisyon olarak beendiim i癟in forumda da paylaay覺m dedim :)
Ben ahsen 3. Olarak sub tercih etmem ama edene sayg覺 duyarim. Nomos konusunda hen羹z kararsizim :)

Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj siyahpena » 28 Mar 2019, 16:14

Allah herkesin g繹nl羹ne g繹re versin deyip bu kazan癟,harcama,oramlama, k/z mevzular覺n覺 kaptal覺m art覺k bence keza bir yere varaca覺 yok.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
siyahpena

Kay覺t: 28 Nis 2017, 00:04

Mesaj eyimen » 28 Mar 2019, 16:27

Ufkynl yazd覺:1 maal覺k saat 3 maal覺k tek ta mevzusu hep dilegelen mevzular. Bunu dile getireni hedef alarak yazmad覺m genel olarak bu bak覺 ac覺s覺na kar覺 dusuncelerimi belirttim eyimen.
Ge癟en paylastigim foto al覺nt覺. Kompozisyon olarak beendiim i癟in forumda da paylaay覺m dedim :)
Ben ahsen 3. Olarak sub tercih etmem ama edene sayg覺 duyarim. Nomos konusunda hen羹z kararsizim :)

Anlad覺m, s覺k覺nt覺 yok. Genel kan覺dan bahsetmisiniz :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: cbmad ve 375 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners