Oris Aquis Date Relief

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Oris Aquis Date Relief

Mesaj zodiac » 15 Mar 2019, 23:37

Ülkemize de gelmiş bayilerde var, bence baya güzel olmuş bu model :)

https://www.oris.ch/en/watch/oris-aquis ... 8-24-05peb

The Oris Aquis Date Relief is a high-performance diver's watch inspired by Oris's quest to raise awareness of the importance of water. Its dial colour reflects the colour of stormy seas, and it features a new bezel design with a minutes scale in relief. Oris is proud to be supporting expedition swimmer and water ambassador Ernst Bromeis, who'll be wearing the watch for his 'The Blue Miracle' campaign swim across Lake Baika.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
zodiac

Re: Oris Aquis Date Relief

Mesaj zodiac » 27 Mar 2019, 17:48

Hiç mi beğenen olmadı :D
Kullanıcı avatarı
zodiac

Mesaj morningstar » 27 Mar 2019, 17:54

Kırmızı kordonla albenisi olsada genel olarak çok hoşuma gitmedi oris te alacak olursam bu modeli düşünürüm şuanda Resim

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
morningstar

Mesaj evsen81 » 27 Mar 2019, 18:03

zodiac yazdı:Hiç mi beğenen olmadı :D

Resim
Oris Aquis TSF de aynı tonlar da hem limitli hem bu modelden daha güzel benim görüşüm :thumbup:
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
Kullanıcı avatarı
evsen81

Mesaj Ankthas » 27 Mar 2019, 18:38

Bence bu sene Basel'in yıldızlarından biriydi Oris, hiç maceraya girişmeden sevilen modellerine farklı renk kombinasyonları ve boyut alternatifleri çıkarmış. Benim favorim bronz two-tone 65 oldu. Çok orjinal bir çalışma olmuş bronzla çeliği böylesine güzel bir şekilde harmanlamak. Üstelik uzun süredir beklenen mavi kadranın 40mm modellere gelmesi de hoş, hem deri hem de two-tone bileziğiyle harika görünüyor. Hodinkee incelemesini de bırakıyorum:

https://www.hodinkee.com/articles/oris-divers-sixty-five-bico-introducing

Resim

Diğer favorim ise Oris - Pointer date kırmızı kadran. Mavisi ve yeşilinden sonra gene harika bir kadran rengi kazanmış koleksiyon:

Resim

Oris - Aquis GMT de yenilik katmış Aquis koleksiyonuna:

Resim
En son Ankthas tarafından 27 Mar 2019, 20:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj canzdmr » 27 Mar 2019, 19:46

aquis cok begenmesem de two tone 65 ve pointer date gercekten cok guzel.

Oris renk kombinasyonlarini modelleriyle cok guzel harmanliyor. Gozu yoran hic bir ayrinti yok. Temiz ve net.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
canzdmr

Mesaj cagatay1903 » 27 Mar 2019, 21:09

Ankthas yazdı:Bence bu sene Basel'in yıldızlarından biriydi Oris, hiç maceraya girişmeden sevilen modellerine farklı renk kombinasyonları ve boyut alternatifleri çıkarmış. Benim favorim bronz two-tone 65 oldu. Çok orjinal bir çalışma olmuş bronzla çeliği böylesine güzel bir şekilde harmanlamak. Üstelik uzun süredir beklenen mavi kadranın 40mm modellere gelmesi de hoş, hem deri hem de two-tone bileziğiyle harika görünüyor. Hodinkee incelemesini de bırakıyorum:

Resim

Diğer favorim ise Oris - Pointer date kırmızı kadran. Mavisi ve yeşilinden sonra gene harika bir kadran rengi kazanmış koleksiyon:

Resim

Resim

Two-tone favorim oldu, aquis beni de çok cezbetmiyor ama gmt şık olmuş beğendim
Kullanıcı avatarı
cagatay1903

Mesaj evsen81 » 27 Mar 2019, 23:31

Ankthas yazdı:Bence bu sene Basel'in yıldızlarından biriydi Oris, hiç maceraya girişmeden sevilen modellerine farklı renk kombinasyonları ve boyut alternatifleri çıkarmış. Benim favorim bronz two-tone 65 oldu. Çok orjinal bir çalışma olmuş bronzla çeliği böylesine güzel bir şekilde harmanlamak. Üstelik uzun süredir beklenen mavi kadranın 40mm modellere gelmesi de hoş, hem deri hem de two-tone bileziğiyle harika görünüyor. Hodinkee incelemesini de bırakıyorum:

Resim

Resim

Resim

Two tone 65 harika gerçekten :champ:
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
Kullanıcı avatarı
evsen81

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 102 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners