Eski bir saat hakk覺nda dan覺ma

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Eski bir saat hakk覺nda dan覺ma

Mesaj mertotmen » 22 ub 2019, 16:34

Arkadalar Merhaba,

ok 癟ok uzun zaman 繹nce, aile b羹y羹klerimden birisi saat hediye etmiti bana ancak hi癟 takmad覺m. Al覺nd覺覺 g羹nk羹 gibi duruyor saat. 襤nternette arat覺rd覺m ancak t羹rkiyede bulamad覺m hatta pek bir ey bulamad覺m. Sizler ne d羹羹n羹yorsunuz ?

Saatin linklerini aa覺ya ekliyorum

https://ibb.co/WD9Vd68

https://ibb.co/kmc5LSC
Kullan覺c覺 avatar覺
mertotmen

Kay覺t: 03 Haz 2016, 02:16

Re: Eski bir saat hakk覺nda dan覺ma

Mesaj jukko » 22 ub 2019, 18:14

ok k覺ymetli olan bu saate birazdan takas teklifleri gelebilir. Sakinliinizi koruyun l羹tfen
Kullan覺c覺 avatar覺
jukko

Kay覺t: 19 May 2017, 01:50

Mesaj alihoca » 22 ub 2019, 18:34

jukko yazd覺:ok k覺ymetli olan bu saate birazdan takas teklifleri gelebilir. Sakinliinizi koruyun l羹tfen

Adam sormu biliyorsan覺z bilgi verin, bilmiyorsan覺z zeka(!) sergilemenin anlam覺 nedir
Tempus erit auri pretium!
Kullan覺c覺 avatar覺
alihoca

Ya: 39
Kay覺t: 09 Eki 2016, 23:44

Mesaj MehmetKarat羹rk » 22 ub 2019, 19:26

Sevgili mertotmen a癟覺kcas覺 s繹ylemek gerekirse saatin yap覺s覺 itiibariyle s繹ylenecek pek fazla birey yok bunu b繹yle bilmeni isterim
Bu konuda daha a癟覺klay覺c覺 olursam belki 50 tl dir belki 500 tl dir fiyat覺n inan hi癟 繹nemi yok marka konusuna gelecek olursak marka da deildir belki
yaln覺z sana hediye eden aile b羹y羹羹n羹n sana verdii deer ve sevgi oran覺na kar覺l覺k 繹zellikle kendisiyle birlikteyken saati bileinde tutman hem onu memnun ve mutlu edecektir hemde onun duyduu memnuniyetten dolay覺 sen memnun olacaks覺nd覺r. D羹羹ncem bu y繹nde
herey marka prestij sosyo alg覺 deildir.
bu arada jukko arkada覺m覺z覺n espiri anlay覺覺 gayet yerinde bence 10/9 , belki espirinin arkas覺na ufak bir dipnot a癟覺klama ekleseydi yanl覺 anla覺lmam覺 olurdu :D
Olmad覺 diye 羹z羹ld羹羹n dua'ya, g羹n gelir sevinirsin
Kullan覺c覺 avatar覺
MehmetKarat羹rk

Ya: 41
Kay覺t: 16 Au 2017, 20:57

Mesaj harun » 22 ub 2019, 21:19

Merhaba, mertotmen
saatinizin 羹zerindeki bilgilerden ve g繹r羹n羹羹nden hareketle 90'l覺 y覺llarda 羹retilmi, o y覺llarda pop羹ler olan k羹癟羹k ebatl覺, alt覺n kaplama, minimalist ve sade tasar覺ml覺, i癟inde isvi癟renin eta, ronda vs gibi quartz mekanizma bulunan, ancak montaj覺 isvi癟re d覺覺nda yap覺lm覺, ortalama bir pilli saat diyebiliriz, markay覺 ben de hi癟 bilmiyorum, o zamanlarda b繹yle k覺sa bir s羹re piyasaya 癟覺kan, arkas覺n覺 getiremeyen bir 癟ok marka olutu, bu da onlardan biridir kan覺mca,

ayr覺ca, arkada saatin deerini sormam覺, konu neden oraya geldi bilmiyorum, saat hakk覺nda bilgi soran herkes "saati ka癟a okuturum acaba" diye d羹羹nmeyebilir, kolunda ta覺d覺覺 ya da 癟ekmecede tuttuu saatin 繹zelliklerini bilmek isteyebilir,
Kullan覺c覺 avatar覺
harun

Kay覺t: 17 Haz 2015, 21:59

Mesaj lazisky » 22 ub 2019, 23:19

Merhaba Mertotmen
Hem 癟elik kasal覺 hem 襤svi癟re makinaya sahip hemde safir caml覺 bir model..
Bence temiz kullan覺ld覺覺 takdirde uyuz y覺llar rahatl覺kla kullanabileceiniz bir saat 襤naAllah iyi zamanlar覺n覺za tan覺kl覺k eder :)
Ee bide youn sudan korunmas覺 gerekir zann覺mca
Sayg覺lar :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
lazisky

Ya: 35
Kay覺t: 20 Eki 2016, 17:23

Mesaj jukko » 23 ub 2019, 03:14

alihoca yazd覺:
jukko yazd覺:ok k覺ymetli olan bu saate birazdan takas teklifleri gelebilir. Sakinliinizi koruyun l羹tfen

Adam sormu biliyorsan覺z bilgi verin, bilmiyorsan覺z zeka(!) sergilemenin anlam覺 nedir

Bu agresiflik de yeni 癟覺kt覺 forumda. Eski konulara g繹z gezdirenler bilir, forumdan dede yadigar覺 saat soranlara BMW'den b羹y羹kba hayvana kadar geni bir skalada teklifler gelir. En bata tepki olarak yap覺lan bu teklifler, art覺k soran kiiden ba覺ms覺z olarak yap覺l覺yordu. Olay覺 zeka(!) gibi bir tan覺m覺 zor bir kal覺b覺n i癟erisine sokmak 癟ok gereksiz, kald覺 ki siz de hi癟bir bilgi vermemisiniz soruyu soran arkadaa.

Mkaraturk yazd覺:bu arada jukko arkada覺m覺z覺n espiri anlay覺覺 gayet yerinde bence 10/9 , belki espirinin arkas覺na ufak bir dipnot a癟覺klama ekleseydi yanl覺 anla覺lmam覺 olurdu :D

Teekk羹r ederim sevgili Mkaraturk, a癟覺klama yaz覺nca da ayn覺 tad覺 vermiyor ki. 襤nsanlar 癟ok gergin =)

harun yazd覺:...ayr覺ca, arkada saatin deerini sormam覺, konu neden oraya geldi bilmiyorum, saat hakk覺nda bilgi soran herkes "saati ka癟a okuturum acaba" diye d羹羹nmeyebilir, kolunda ta覺d覺覺 ya da 癟ekmecede tuttuu saatin 繹zelliklerini bilmek isteyebilir,

Muhakkak 繹yledir, ben de bu s繹ylediinize z覺t anlama gelecek bir ey s繹ylemedim zaten.
Kullan覺c覺 avatar覺
jukko

Kay覺t: 19 May 2017, 01:50

Mesaj justaguy » 24 ub 2019, 16:17

harun yazd覺:Merhaba, mertotmen
saatinizin 羹zerindeki bilgilerden ve g繹r羹n羹羹nden hareketle 90'l覺 y覺llarda 羹retilmi, o y覺llarda pop羹ler olan k羹癟羹k ebatl覺, alt覺n kaplama, minimalist ve sade tasar覺ml覺, i癟inde isvi癟renin eta, ronda vs gibi quartz mekanizma bulunan, ancak montaj覺 isvi癟re d覺覺nda yap覺lm覺, ortalama bir pilli saat diyebiliriz, markay覺 ben de hi癟 bilmiyorum, o zamanlarda b繹yle k覺sa bir s羹re piyasaya 癟覺kan, arkas覺n覺 getiremeyen bir 癟ok marka olutu, bu da onlardan biridir kan覺mca,

ayr覺ca, arkada saatin deerini sormam覺, konu neden oraya geldi bilmiyorum, saat hakk覺nda bilgi soran herkes "saati ka癟a okuturum acaba" diye d羹羹nmeyebilir, kolunda ta覺d覺覺 ya da 癟ekmecede tuttuu saatin 繹zelliklerini bilmek isteyebilir,

M羹kemmel bir cevap :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
justaguy

Kay覺t: 29 Mar 2018, 11:07

Sonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 144 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners