Saat Çantasi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Saat Çantasi

Mesaj sinandinc » 10 Şub 2019, 03:05

Arkadaslar selamlar,

Uzun suredir ara sira da olsa forumu takip ediyordum ama son zamanlarda saat merakima, haliyle de foruma daha cok zaman ayirmaya basladim.

Oncesinde surekli kullandigim 2 saatim vardi fakat forumun da asiladigi saat tutkusuyla birkac aydir giris seviyesinde bir koleksiyon olusturmaya calisiyorum. Bir yandan da ara ara saat kutularina goz gezdiriyordum. Cok kaliteli ahsap kutular olsa da icime sinen bir urune denk gelmemistim.

Bir koleksiyoncunun saatlerini gosterdigi youtube videosunu izlerken su ve hava gecirmeyen su cantaya denk geldim:

Resim

Resim

https://www.youtube.com/watch?v=F5BGcA3yoNM

Boyle cantalik pahali bir koleksiyonum olmasa da ozendim acikcasi[emoji28]

Kullandigi urun peli 10x watchcase:

Resim

Case club adinda baska bir markanin benzer bir urunude var:

Resim

Turk alisveris sitelerinde benzer bir urun goremedim. Yurtdisindan getirtildiginde de maliyetleri neredeyse 1000tlyi buluyor.

Daha ucuz nasil cozerim diye tr’de hard caseleri arastirirken su,hava gecirmez alet cantalarini farkettim[emoji851]

Mano Mtc 200 un boyutlari bu urunleri cok yakin ve icinde dilimlenmis kopuk oldugundan istediginiz gibi sekillendirebiliyorsunuz:

Resim

Resim

Kutu bu hafta elime ulasti, kalitesi gayet tatmin edici:

Resim

Resim

2x5 olucak sekilde icini duzenlemeye basladim[emoji851] cogunuza cok kaba gelicektir heralde ama suikast cantasi gibi olsa da benim baya hosuma gitti[emoji3526]

Belki boyle birseyler dusunen, ilgilenen olur diye paylasmak istedim. Ilerki zamanlarda bitmis halinide paylasirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
sinandinc

Re: Saat Çantasi

Mesaj gozdentunay » 10 Şub 2019, 03:27

Böyle bir paylaşım için öncelıkle teşekkür edıyorum Çanta harika gözüküyor ,ancak alet çantasını saatleri alacak şekilde gözler haline nasıl getireceğinizi pek çözemedim merak la beklıyorum eğer sonuç tatmin edici olursa bende sipariş vermek isterım[emoji4][emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj sentez42 » 10 Şub 2019, 04:38

İlginç bir girişim olmuş :roll: Sonucu da beklemedeyiz :champ:
Kullanıcı avatarı
sentez42

Mesaj sedir » 10 Şub 2019, 06:36

Thevenin böyle bir kutu için kapsamlı bir tanıtım, düzenleme önerileri ve açılış yapmıştı. Size de belki faydası olur. Tarih ağustos 2016 imiş.
viewtopic.php?f=12&t=22901&hilit=Saat+çantası#axzz5f60jsXR2
Vakit nakittir.
Kullanıcı avatarı
sedir

Mesaj rtalhaustun » 10 Şub 2019, 11:52

Paylaşım için teşekkürler. Benim de o YouTube videosunu izlerken çantaya gözüm ilişmişti.
Parçalı köpük olması çok güzel, kolay gelsin!
in love w/ Cartier
Kullanıcı avatarı
rtalhaustun

Mesaj sinandinc » 11 Şub 2019, 16:23

sedir yazdı:Thevenin böyle bir kutu için kapsamlı bir tanıtım, düzenleme önerileri ve açılış yapmıştı. Size de belki faydası olur. Tarih ağustos 2016 imiş.
viewtopic.php?f=12&t=22901&hilit=Saat+çantası#axzz5f60jsXR2

Forumda arama yapmıştım ama görememişim. Thevenin'e tebrikler, yurt dışından hazır örneklerini verdiğim markalardan birinin ürünü ile yapmış. Demek 2016'da o markalar henüz saat için bu tarz ürünler üretmiyormuş.

gozdentunay
sentez42
rtalhaustun

teşekkürler, biter bitmez paylaşacağım :thumbup:
Kullanıcı avatarı
sinandinc

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 53 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners