Orient Mako Ray II ile ilgili sorunlar覺m

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Orient Mako Ray II ile ilgili sorunlar覺m

Mesaj therockulaa » 26 Ara 2018, 12:43

Merhaba,

2 hafta 繹nce Orient Mako Ray II model bir otomatik saat sat覺n ald覺m. Fakat baz覺 durumlar覺 problemli gibi. Saatin g羹nl羹k sapmas覺n覺 +14.2 saniye olarak 繹l癟t羹m. Bu deer bana fazla geldi ama sizce normal midir? 羹nk羹 baz覺 arkadalar Mako'da +2/+5 saniye sapma olduunu belirtmiler. Bir de saatin tarihi gece 00.04'te deiiyor. 00:00'da deimesi gerekmiyor mu?

Teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
therockulaa

Kay覺t: 09 Ara 2018, 03:14

Re: Orient Mako Ray II ile ilgili sorunlar覺m

Mesaj eyimen » 26 Ara 2018, 16:33

Selamlar, Mako'da alaca覺n覺z g羹nl羹k +2 saniye biraz ansa kalm覺 bir i. Sizin sapman覺z fazla gibi g繹r羹nse de, yan覺lm覺yorsam 羹reticinin size verdii s覺n覺rlar i癟erisinde.
Tarih atma olay覺nda hi癟bir s覺k覺nt覺 yok, 癟ok daha 羹st seviye saatlerde bile birka癟 dakika fark olur, gayet normal.
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 38
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj ozgtegin » 26 Ara 2018, 16:34

ncelikle g羹le g羹le kullan覺n. Tercih edilen g羹zel bir saat alm覺s覺n覺z. Orient F 69 mekanizmada - 15,+25 sn aras覺 sapma normal deerler aras覺nda. Yani sapmas覺 normal s覺n覺rlar i癟inde. Zamanla kullan覺ma bal覺 olarak daha da azalabilir. Takvim deiimi bu mekanizmada tam ne zaman oluyor bilmiyorum ama sorun olduunu d羹羹nm羹yorum. Mesela benim bir Orient saatimde 2230 da balay覺p, 2350 de tam ge癟iyor. Saatinizi i癟iniz rahat kullan覺n...
Kullan覺c覺 avatar覺
ozgtegin

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj therockula78 » 26 Ara 2018, 22:02

Cevaplar覺n覺z i癟in 癟ok teekk羹r ederim. O zaman geriye saati keyifle kullanmak kal覺yor.
Kullan覺c覺 avatar覺
therockula78

Kay覺t: 17 Mar 2017, 09:31

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 4 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners