Aydın Saat Servis Sorunu

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Aydın Saat Servis Sorunu

Mesaj Tolgi06 » 20 Haz 2019, 16:58

burak86 yazdı:Arkadaşlar, bugün itibari ile saati aldığım firma ücret iadesini gerçekleştirdi. Bu süreci mutlu son ile tamamladık. Umarım bu tarz bir sorun ile karşılaşan arkadaşlarımız için bu konu bir örnek teşkil eder.

Hayırlı olsun :champ: . Aklımas bir soru geldi: Tam olarak aldığınız ücret mi ödendi yoksa enflasyona göre ayar çekilmiş hali mi?
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj justaguy » 21 Haz 2019, 11:25

Hayirli olsun, çok iyi olmuş :champ:
Kullanıcı avatarı
justaguy

Mesaj burak86 » 21 Haz 2019, 16:45

Tolgi06 yazdı:
burak86 yazdı:Arkadaşlar, bugün itibari ile saati aldığım firma ücret iadesini gerçekleştirdi. Bu süreci mutlu son ile tamamladık. Umarım bu tarz bir sorun ile karşılaşan arkadaşlarımız için bu konu bir örnek teşkil eder.

Hayırlı olsun :champ: . Aklımas bir soru geldi: Tam olarak aldığınız ücret mi ödendi yoksa enflasyona göre ayar çekilmiş hali mi?

Faturada yazan tutar ödendi.
Mutluluk, yeni bir arabanın kokusu. Korkudan arınma. Yol kenarında gördüğün, sana ‘iyi’ olduğunu söyleyen bir billboard.” Donald F. Draper
Kullanıcı avatarı
burak86

Mesaj KadirSeiko » 22 Haz 2019, 00:00

Geçmiş olsun hocam. Umarım birdaha bu tarz sorunlar yaşamazsınız. Sonuç olarak 6 ay mı sürdü süreç? Yani THH başvurunuzdan itibaren.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
KadirSeiko

Mesaj burak86 » 22 Haz 2019, 00:30

KadirSeiko yazdı:Geçmiş olsun hocam. Umarım birdaha bu tarz sorunlar yaşamazsınız. Sonuç olarak 6 ay mı sürdü süreç? Yani THH başvurunuzdan itibaren.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6 buçuk ayda karar çıktı, tarafıma tebliğ edildi,para iadesini aldım. Aslında bu kadar sürmüyor normal şartlarda. Biraz uzadı. Ortalama 5 ayda süreç tamamlanıyor. Araya bayram ve tatiller girince böyle oldu.Sonuçta 20 iş günü içerisinde geri gelmeyen cihaz için tuketici her zaman haklı yasalara göre .Süre değişse de değişmeyen tek gerçek bu.
Mutluluk, yeni bir arabanın kokusu. Korkudan arınma. Yol kenarında gördüğün, sana ‘iyi’ olduğunu söyleyen bir billboard.” Donald F. Draper
Kullanıcı avatarı
burak86

Mesaj Eterna » 08 Tem 2019, 08:35

Bu konuyu takip ediyordum ama kaçırmışım. Çok sevindim istediğiniz gibi sonuçlanmasına. Çoğu kişi bunu yapmıyor. Amannn aylarca onunla mı uğraşacağım diyoruz bırakıyoruz peşini. Benim gibilere güzel bir örnek olsun. Tebrikler.
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj burak86 » 14 Tem 2019, 17:30

Eterna yazdı:Bu konuyu takip ediyordum ama kaçırmışım. Çok sevindim istediğiniz gibi sonuçlanmasına. Çoğu kişi bunu yapmıyor. Amannn aylarca onunla mı uğraşacağım diyoruz bırakıyoruz peşini. Benim gibilere güzel bir örnek olsun. Tebrikler.

Çok teşekkürler
Kullanıcı avatarı
burak86

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 288 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners