Doland覺r覺c覺l覺k y繹ntemi

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Doland覺r覺c覺l覺k y繹ntemi

Mesaj braveagle72 » 29 Oca 2019, 13:26

beycelice yazd覺:Samsun' da ilan veren ah覺sla bende iletiim kurmutum. Kendisinin ptt de kamu 癟al覺an覺 olduunu s繹ylemiti. Saatleri yar覺n elden almak istediimi s繹yledim itiraz etmedi, ah覺s her ne kadar 癟akt覺rmamaya 癟al覺sada kuku uyand覺rm覺t覺 bende. S覺rf test etmek i癟in sonraki g羹n sabah tekrar mesaj yazd覺m samsun'a geleceim sizi nerde bulurum diye tabi beklendii gibi k覺v覺rmaya balad覺. Bu tip 羹phelilere kar覺 en iyi y繹ntem elden al覺verii teklif etmek. K覺v覺rmaya bal覺yorsa art覺k hi癟 羹phe kalmas覺n direkt doland覺r覺c覺 damgas覺n覺 yap覺t覺r覺n ve uzak durun ve de ikayet edin mutlaka.
Konuyu a癟an arkadaa 繹yle bir cevab覺m olacak; velev ki kargoyu verdiniz ve g羹ya bloke kalkmad覺ysa kargo firmas覺n覺 aray覺p kargoyu veren olarak kargonun adresini deitirebilirsiniz. Yaln覺z tek art var kargonun hen羹z teslim edilmemi olmas覺 veya sahtekar覺n sizden 繹nce davran覺p kargoyu teslim almam覺 olmas覺 gerekiyor...

Son c羹mlenize kat覺lam覺yorum;zir璽 imk璽n覺 yok. 繹yle ki; paketinizi teslim ettiiniz g羹n羹n akam覺 kargonuz aktarmaya gider ve aktarmadan da al覺c覺n覺n olduu ile yola 癟覺kar. Sabah saatlerinde de ubeye ulat覺r覺l覺r. G羹n i癟i de teslimata 癟覺kmas覺 gerekir. Ola ki 癟eitli nedenlerle al覺c覺ya g羹n i癟i ulat覺r覺lamayabilir. (ube younl覺u veya al覺c覺n覺n merkezden uzakta yaamas覺 gibi lokasyon sebepleri nedeniyle). ayet adres deiiklii isterseniz (mesela farkl覺 bir ile) yeniden kargo makbuz d羹zenlenmesi ve 繹deme yap覺lmas覺 gerekir. Adres deiiklii yerine (belki) g繹nderici olarak teslim edilmemesini isteyebilirsiniz.

繹yle bir d羹zeltme yapay覺m; yazd覺klar覺m T羹rkiye i癟i i癟in ge癟erlidir, y.d覺覺 i癟in daha da zor bir i olacakt覺r
Kullan覺c覺 avatar覺
braveagle72

Ya: 52
Kay覺t: 02 Haz 2018, 18:45

Mesaj copycat » 05 Eki 2019, 15:38

Ayn覺 d羹men yine balam覺. Sahibinden'e ikayette bulundum ben.Resim

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj dkmbismarck » 05 Eki 2019, 16:16

Bu vatanda sayesinde il merkezlerine en uzakta bulunan ula覺m覺n s覺k覺nt覺l覺 olduu t羹m il癟eleri ezberlemeye balad覺k.Alucra ardanu癟 imdi de banaz'da :)
Kullan覺c覺 avatar覺
dkmbismarck

Ya: 38
Kay覺t: 23 Nis 2011, 18:37

Mesaj Mandos » 05 Eki 2019, 17:03

dkmbismarck yazd覺:Bu vatanda sayesinde il merkezlerine en uzakta bulunan ula覺m覺n s覺k覺nt覺l覺 olduu t羹m il癟eleri ezberlemeye balad覺k.Alucra ardanu癟 imdi de banaz'da :)

Ben de ilana girip ona bakm覺t覺m. Dedii yerde birine elden teslim etme ihtimali piyango 癟覺kma ihtimaliyle ayn覺 :D
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj dkmbismarck » 05 Eki 2019, 17:18

Mandos yazd覺:
dkmbismarck yazd覺:Bu vatanda sayesinde il merkezlerine en uzakta bulunan ula覺m覺n s覺k覺nt覺l覺 olduu t羹m il癟eleri ezberlemeye balad覺k.Alucra ardanu癟 imdi de banaz'da :)

Ben de ilana girip ona bakm覺t覺m. Dedii yerde birine elden teslim etme ihtimali piyango 癟覺kma ihtimaliyle ayn覺 :D

Bir baka ortak 繹zellikleri de asla whatsup kullanmamalar覺.San覺r覺m ak覺ll覺 olmayan telefonlar覺 kullan覺yorlar bu i i癟in
Kullan覺c覺 avatar覺
dkmbismarck

Mesaj copycat » 05 Eki 2019, 17:19

Tam akl覺mdakini okumusunuz. Bilgi yar覺mas覺na kat覺lacak varsa 癟ok ie yarar.

Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj dkmbismarck » 05 Eki 2019, 17:37

copycat yazd覺:
Tam akl覺mdakini okumusunuz. Bilgi yar覺mas覺na kat覺lacak varsa 癟ok ie yarar.

Ben de sizin gibi iyi taraf覺ndan bakiyorum :)
Kullan覺c覺 avatar覺
dkmbismarck

Mesaj siyahpena » 05 Eki 2019, 18:18

copycat yazd覺:Ayn覺 d羹men yine balam覺. Sahibinden'e ikayette bulundum ben.Resim

Adres ver akrabay覺 g繹ndereyim dedim 癟覺t yok [emoji2]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
siyahpena

Kay覺t: 28 Nis 2017, 00:04

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 113 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners