Doland覺r覺c覺l覺k y繹ntemi

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Doland覺r覺c覺l覺k y繹ntemi

Mesaj oserin » 15 Kas 2018, 18:41

Umutt Bey, siz gordunuzmu ilanlar覺? 2 tane oris, bir tane longines legend diver, bir de 'ML'nin diveri, a癟覺klamalar sanki forumda ilan vermi gibi ayr覺nt覺l覺, mant覺kl覺 ve gercekciydi. Bir saatsever taraf覺ndan yaz覺ld覺覺 癟ok belliydi. Bu kadar profosyenellestilerse diyecek bir ey yok,ben bu t羹r oyunlara kolay kolay dusmem diyordum ama, direkten donmusuz :D
Kullan覺c覺 avatar覺
oserin

Kay覺t: 21 Nis 2014, 19:07

Mesaj evsen81 » 15 Kas 2018, 19:02

Ortal覺k doland覺r覺c覺dan ge癟ilmez oldu.Bizim forum g羹venilir.Forum i癟inde al覺veri yapmakta fayda var.Letgoda da iyi g羹venilir sat覺 yapanlar var.Olumlu yorumlara profile bak覺p iyi arat覺rmak laz覺m tabi ki :thumbup: Sahibinden de daha kalabal覺k bir doland覺r覺c覺 kitlesi var.
Ya olduun gibi g繹r羹n ya da g繹r羹nd羹羹n gibi ol.
Kullan覺c覺 avatar覺
evsen81

Ya: 42
Kay覺t: 25 Nis 2014, 19:29

Mesaj cihanmert » 15 Kas 2018, 19:12

Kat覺l覺yorum hocam. Forum tamamen g羹venilir. Dier platformlarda ise bundan sonra ahs覺m ad覺na ya birebir al覺veri yada 繹nce benim alaca覺m veya sataca覺m eyin g羹vencesi tamamland覺ktan sonra. Baka t羹rl羹 g羹ven kalmad覺 malesef
Kullan覺c覺 avatar覺
cihanmert

Kay覺t: 08 Oca 2018, 09:29

Mesaj Umutt » 15 Kas 2018, 19:20

Umutt yazd覺:
oserin yazd覺:Ayn覺 profil ilandaki saatim i癟in bana da yazd覺, uzatmadim tabi, k羹f羹r羹 bas覺p engelledim ama ben as覺l sormak istediim 2-3 g羹n 繹nce, sahibinden de Samsun'dan bir ah覺s, her birinin ikinci el ederi en az 6-7 bin lira olan 4 tane saati 1500 lira civar覺 sat覺a 癟覺karm覺t覺.profil, a癟覺klamalar覺, resimleri falan da 癟ok g羹ven vericiydi, dolandiriciya hi癟 benzemiyordu. 襤lanlar da birka癟 saat sonra kalkt覺 zaten. 襤癟imizden bu durumdan haberi olan, hatta bu saatlerden birini alan oldu mu acaba? Ben hala ka癟an f覺rsata yaniyorum da :D

B羹t羹n fotolar al覺nt覺 hocam, baka bir bal覺kta da konusu ge癟miti, aman diyeyim bulamay覺n.

hocam g繹rd羹m ve hi癟 羹pheniz olmas覺n direkten d繹nm羹s羹n羹z
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj harun » 15 Kas 2018, 20:18

oserin yazd覺:Umutt Bey, siz gordunuzmu ilanlar覺? 2 tane oris, bir tane longines legend diver, bir de 'ML'nin diveri, a癟覺klamalar sanki forumda ilan vermi gibi ayr覺nt覺l覺, mant覺kl覺 ve gercekciydi. Bir saatsever taraf覺ndan yaz覺ld覺覺 癟ok belliydi. Bu kadar profosyenellestilerse diyecek bir ey yok,ben bu t羹r oyunlara kolay kolay dusmem diyordum ama, direkten donmusuz :D

ilan, forumdan kopya olursa, a癟覺klamalar, forumda ilan verilmi gibi ayr覺nt覺l覺, mant覺kl覺 ve ger癟ek癟i olur tabi.

bahsettiiniz ilan samsun/atakum'dan verilmi gibi g繹steriliyordu, zaman覺nda, her ne kadar b羹t癟emi at覺覺 i癟in alamayacak olsam da umut bey'in u

viewtopic.php?f=203&t=23633&p=467326&hilit=sat%C4%B1l%C4%B1k%2C+oris#p467326

ilan覺 dikkatimi 癟ektii i癟in bahsedilen ilan覺n birebir kopya olduunu hemen anlad覺m,

daha 繹nce de bir 癟ok kez forumdan kopya ilanlara denk geliyordum, derhal ilgili site y繹neticisine bizim forumdaki ilan覺n linkini de vererek ikayet ediyordum, ancak ilgili sat覺 sitesinin umrunda olmuyor ki ikayetimden sonra dahi ilan aktif kal覺yor, ayn覺 ekilde tekrar tekrar sahte ilanlar yay覺nlan覺yordu, ben de art覺k ikayet etmekten vazge癟tim,
Kullan覺c覺 avatar覺
harun

Kay覺t: 17 Haz 2015, 21:59

Mesaj Mandos » 15 Kas 2018, 20:20

harun yazd覺:
oserin yazd覺:Umutt Bey, siz gordunuzmu ilanlar覺? 2 tane oris, bir tane longines legend diver, bir de 'ML'nin diveri, a癟覺klamalar sanki forumda ilan vermi gibi ayr覺nt覺l覺, mant覺kl覺 ve gercekciydi. Bir saatsever taraf覺ndan yaz覺ld覺覺 癟ok belliydi. Bu kadar profosyenellestilerse diyecek bir ey yok,ben bu t羹r oyunlara kolay kolay dusmem diyordum ama, direkten donmusuz :D

ilan, forumdan kopya olursa, a癟覺klamalar, forumda ilan verilmi gibi ayr覺nt覺l覺, mant覺kl覺 ve ger癟ek癟i olur tabi.

bahsettiiniz ilan samsun/atakum'dan verilmi gibi g繹steriliyordu, zaman覺nda, her ne kadar b羹t癟emi at覺覺 i癟in alamayacak olsam da umut bey'in u

http://forum.saatforumu.com/viewtopic.p ... is#p467326

ilan覺 dikkatimi 癟ektii i癟in bahsedilen ilan覺n birebir kopya olduunu hemen anlad覺m,

daha 繹nce de bir 癟ok kez forumdan kopya ilanlara denk geliyordum, derhal ilgili site y繹neticisine bizim forumdaki ilan覺n linkini de vererek ikayet ediyordum, ancak ilgili sat覺 sitesinin umrunda olmuyor ki ikayetimden sonra dahi ilan aktif kal覺yor, ayn覺 ekilde tekrar tekrar sahte ilanlar yay覺nlan覺yordu, ben de art覺k ikayet etmekten vazge癟tim,

Bu fiyata imdi Seiko zor al覺yoruz o daha da 羹z羹c羹 :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj gozdentunay » 15 Kas 2018, 21:05

ncelikle ge癟mi olsun ben bununla ve bu doland覺r覺c覺 ah覺sla ilgili bir bal覺k a癟m覺st覺m 1-2 ay evvel.Whatsapp prof覺l覺nde hep ayn覺 fotoyu kullan覺yor.Nijerya-Afrika vb 羹lke isimlerini s覺kl覺kla ver覺yorlar dikkatli olmakta fayda var

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
gozdentunay

Kay覺t: 24 Kas 2017, 10:58

Mesaj gozdentunay » 15 Kas 2018, 21:09

oserin yazd覺:Ayn覺 profil ilandaki saatim i癟in bana da yazd覺, uzatmadim tabi, k羹f羹r羹 bas覺p engelledim ama ben as覺l sormak istediim 2-3 g羹n 繹nce, sahibinden de Samsun'dan bir ah覺s, her birinin ikinci el ederi en az 6-7 bin lira olan 4 tane saati 1500 lira civar覺 sat覺a 癟覺karm覺t覺.profil, a癟覺klamalar覺, resimleri falan da 癟ok g羹ven vericiydi, dolandiriciya hi癟 benzemiyordu. 襤lanlar da birka癟 saat sonra kalkt覺 zaten. 襤癟imizden bu durumdan haberi olan, hatta bu saatlerden birini alan oldu mu acaba? Ben hala ka癟an f覺rsata yaniyorum da :D

Var :) Doland覺r覺c覺 癟覺kt覺 kendisi

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
gozdentunay

Kay覺t: 24 Kas 2017, 10:58

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 56 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners