100 Liraya Otomatik Saat Al覺n覺r m覺?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 100 Liraya Otomatik Saat Al覺n覺r m覺?

Mesaj burkay88 » 06 Ara 2018, 11:46

Biraz konuyu hortlat覺yorum kusuruma bakmay覺n forumunuza daha d羹n kat覺ld覺m ve haz覺r konu ile ilgili bilgi sahibi iken yan覺tlamak istedim. Ben de sizin gibi 100 tl ye mekanik saat mi olurmu diyip merak edip alm覺t覺m bir adet winner. Asl覺nda d覺 g繹r羹n羹羹 g繹receli olarak g羹zel ger癟ekten ho bir g繹r羹nt羹ye sahip. Fakat kalitesi inan覺lmaz k繹t羹 kordon kola iesinden yap覺lm覺 gibi resmen al羹minyum hissi al覺yorsunuz. Saati ilk ald覺覺m g羹n deneme ama癟l覺 t羹m g羹n takt覺m. Fakat kolumdan 癟覺kard覺ktan 4 saat sonra durmu. G羹癟 rezervi diye bir ey yok saatte. Ama yine de merak gidermek ve ara s覺ra deiiklik yapmak istediinizde takabilirsiniz,100tl (hatta n11 kuponlar覺 ile ben 75tl ye ald覺m) i癟in bence fena deil.

Kolda duruu u ekilde.
Resim
En son burkay88 taraf覺ndan 06 Ara 2018, 14:11 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 2 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
burkay88

Ya: 35
Kay覺t: 05 Ara 2018, 23:54

Mesaj raven » 06 Ara 2018, 12:09

Zekih yazd覺:Bu paralara nas覺l satabiliyorlar anlam覺yorum.Bir s羹r羹 par癟a var. 襤malat癟覺 kazan覺yor satan kazan覺yor nakliyesi falan var. Ak覺l alm覺yor.

Hurdadan d繹n羹t羹r羹lm羹 malzeme, ucuz i癟ilikle ve milyonlarca 羹retimle m羹mk羹n olabilir.
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj burkay88 » 06 Ara 2018, 14:22

Hocam birde u saat var (Aqua di polo) bana hediye gelmiti, yine ayn覺 ekilde 癟ok ucuz fiyatl覺 otomatik. Winnere nispeten biraz daha kaliteli malzeme kullan覺lm覺 (ama asla bir seiko,tissot vs kalitesininin yan覺na bile yaklaamaz), ilgin癟 bir ekilde saatin t羹m fonksiyonlar覺 癟al覺覺yor g羹nd羹z vakti g羹ne akama doru aya d繹n羹yor kadran覺n ortas覺ndaki saat g繹stergesi. G羹癟 rezervi yine yok denecek kadar az (t羹m g羹n aktif bir ekilde kullanman覺za ramen 5-6 saat).

Benim d羹羹nceme ve az 癟ok deneyimime g繹re bence bu fiyatlara otomatik saat olmaz mant覺ken de olamaz. Bence bunlar saatten ziyade biraz aksesuar. Eer aksesuar g繹z羹yle bakarsan覺z bence al覺nabilir hani 繹yle paran覺z覺 癟繹pe atars覺n覺z 癟ok denemez bence fakat bunlara saat demeye de 癟ok i癟im elvermiyor.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
burkay88

Mesaj CptOz » 06 Ara 2018, 14:27

burkay88 yazd覺:Hocam birde u saat var (Aqua di polo) bana hediye gelmiti, yine ayn覺 ekilde 癟ok ucuz fiyatl覺 otomatik. Winnere nispeten biraz daha kaliteli malzeme kullan覺lm覺 (ama asla bir seiko,tissot vs kalitesininin yan覺na bile yaklaamaz), ilgin癟 bir ekilde saatin t羹m fonksiyonlar覺 癟al覺覺yor g羹nd羹z vakti g羹ne akama doru aya d繹n羹yor kadran覺n ortas覺ndaki saat g繹stergesi. G羹癟 rezervi yine yok denecek kadar az (t羹m g羹n aktif bir ekilde kullanman覺za ramen 5-6 saat).

Benim d羹羹nceme ve az 癟ok deneyimime g繹re bence bu fiyatlara otomatik saat olmaz mant覺ken de olamaz. Bence bunlar saatten ziyade biraz aksesuar. Eer aksesuar g繹z羹yle bakarsan覺z bence al覺nabilir hani 繹yle paran覺z覺 癟繹pe atars覺n覺z 癟ok denemez bence fakat bunlara saat demeye de 癟ok i癟im elvermiyor.

Resim
O saatlerin rotor saati kurmakta yetersiz bildiim. Elle kurarsan覺z 1 g羹nden fazla gider...
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj burkay88 » 06 Ara 2018, 17:46

ozgtegin yazd覺:
burkay88 yazd覺:Hocam birde u saat var (Aqua di polo) bana hediye gelmiti, yine ayn覺 ekilde 癟ok ucuz fiyatl覺 otomatik. Winnere nispeten biraz daha kaliteli malzeme kullan覺lm覺 (ama asla bir seiko,tissot vs kalitesininin yan覺na bile yaklaamaz), ilgin癟 bir ekilde saatin t羹m fonksiyonlar覺 癟al覺覺yor g羹nd羹z vakti g羹ne akama doru aya d繹n羹yor kadran覺n ortas覺ndaki saat g繹stergesi. G羹癟 rezervi yine yok denecek kadar az (t羹m g羹n aktif bir ekilde kullanman覺za ramen 5-6 saat).

Resim
O saatlerin rotor saati kurmakta yetersiz bildiim. Elle kurarsan覺z 1 g羹nden fazla gider...

Hocam 癟ok fazla kullanm覺yorum zaten hediye eden kiiyle g繹r羹eceimde tak覺yorum genellikle :champ: ama elle kurunca da pek fark g繹remedim 癟ok da m羹him bir saat deil zaten
Kullan覺c覺 avatar覺
burkay88

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot] ve 25 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners