Aydın saat servis problemi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Aydın saat servis problemi

Mesaj Pardayan » 16 Eki 2018, 14:50

Seiko'larımdan birini tamir gerektirdiğinden servise vermiştim 27 Ağustos tarihinde. Yurt dışından bir parça geleceğini söylediler.Parçayı ben saati verdikten 15 gün sonra 7 Eylül de sipariş etmişler, hadi onu geçtim bugün 16 Ekim yani siparişin verilişinden 1.5 ay geçmiş parça hala gelmediği gibi gelmesi ay sonunu bulurmuş. Bu arada ben Amerika dan bir Singapur dan 2 Almanya dan bir saat sipariş etmişim hepi 10-12 günde gelmiş 1 aydır saatleri kullanıyorum bunlar daha bir parçayı 2 ayda getirtemiyorlar. Aradığımda ise eh haklısınız 45 günde bir sipariş veriyoruz diyorlar. Fişe de tamir süresi en fazla 20 gündür yazmışlar güya. 8 tane Seiko saatim var inşallah hiçbirinin başın bir şey gelmez yoksa" yandı gülüm keten helva". Şaka gibi bunlar.
Kullanıcı avatarı
Pardayan

Re: Aydın saat servis problemi

Mesaj Kb8 » 16 Eki 2018, 15:02

Benim saatimin tokası için 2 ay beklettiler.
Toka için saatin kendilerinde kalmasını istediler.
2ay sonra toka için ücret talep ettiler.
Garantiden değişmesi gerektiğini söylediğimde kabul edip, bu seferde saat yanımda olmadığı için tokayı vermediler.

Allah seikolarımızı korusun yoksa işimiz çok zor.
Kullanıcı avatarı
Kb8

Mesaj danGerfuLL » 16 Eki 2018, 15:07

Sunu da suraya birakip kacayim. [emoji846]Resim

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
danGerfuLL

Mesaj Pardayan » 16 Eki 2018, 15:14

danGerfuLL yazdı:Sunu da suraya birakip kacayim. [emoji846]Resim

Vallahi size hızlı servis yapmışlar. 48 gün ! Benim 55 gün oldu daha parça 15 gün sonra gelecek diyorlar, ettimi 70 gün. E birde takacaklar herhalde 75 günde falan geri verirler saati. :shock:
Kullanıcı avatarı
Pardayan

Mesaj Mandos » 16 Eki 2018, 15:19

Yeni bir saat almış gibi hissetmenizi amaçlıyorlar sanırım. :D
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj danGerfuLL » 16 Eki 2018, 15:24

Pardayan yazdı:
danGerfuLL yazdı:Sunu da suraya birakip kacayim. [emoji846]Resim

Vallahi size hızlı servis yapmışlar. 48 gün ! Benim 55 gün oldu daha parça 15 gün sonra gelecek diyorlar, ettimi 70 gün. E birde takacaklar herhalde 75 günde falan geri verirler saati. :shock:
75 gun ozlem duymanizi sonra da kavusunca kiymetini bilip farkli markalara yelken acmamanizi istiyor olabilirler. [emoji4]

Saka bir yana ucretli tamir ve bakim faturasi fotograftaki. O nedenle daha kisa surmus olabilir.

Kullanıcı avatarı
danGerfuLL

Mesaj burak86 » 08 Ara 2018, 18:36

Pardayan yazdı:Seiko'larımdan birini tamir gerektirdiğinden servise vermiştim 27 Ağustos tarihinde. Yurt dışından bir parça geleceğini söylediler.Parçayı ben saati verdikten 15 gün sonra 7 Eylül de sipariş etmişler, hadi onu geçtim bugün 16 Ekim yani siparişin verilişinden 1.5 ay geçmiş parça hala gelmediği gibi gelmesi ay sonunu bulurmuş. Bu arada ben Amerika dan bir Singapur dan 2 Almanya dan bir saat sipariş etmişim hepi 10-12 günde gelmiş 1 aydır saatleri kullanıyorum bunlar daha bir parçayı 2 ayda getirtemiyorlar. Aradığımda ise eh haklısınız 45 günde bir sipariş veriyoruz diyorlar. Fişe de tamir süresi en fazla 20 gündür yazmışlar güya. 8 tane Seiko saatim var inşallah hiçbirinin başın bir şey gelmez yoksa" yandı gülüm keten helva". Şaka gibi bunlar.

Şöyle ki: Yurt dışından parça temin etme süreleri sizi ilgilendirmiyor.20 iş gününde tamir edemezlerse saatin bedelini ya da yenisini size vermek zorundalar.
Mutluluk, yeni bir arabanın kokusu. Korkudan arınma. Yol kenarında gördüğün, sana ‘iyi’ olduğunu söyleyen bir billboard.” Donald F. Draper
Kullanıcı avatarı
burak86

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 128 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners