Kral 覺plak M覺? Mekanik Saatler

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Kral 覺plak M覺? Mekanik Saatler

Mesaj iskampavya » 02 Eki 2018, 23:23

ibrahim223 yazd覺:Bal覺k kapansa keke..

LG-H815 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Hakl覺s覺n.. [emoji106]

SM-N920C cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
iskampavya

Ya: 51
Kay覺t: 22 Ara 2017, 09:42

Mesaj Cagri91 » 03 Eki 2018, 14:38

iskampavya yazd覺:

Hakl覺s覺n.. [emoji106]

+1

yeliim 癟ok eski olmasa da forumu uzun s羹re d覺ar覺dan takip edip sonradan 羹ye olanlardan覺m. Son g羹nlerde foruma bir eyler oluyor sanki, en olmad覺k bal覺klarda bile bir ka覺k suda f覺rt覺na kopmaya balad覺, insan ger癟ekten 羹z羹l羹yor..
"...takvimle saatle alakas覺 olmayan; sanat覺n, ihtirasla, imanla yaanm覺 hayat覺n ve tarihin bu ehrin havas覺nda ebedi bir mevsim gibi ayarlad覺覺 vel羶d ve yekp璽re bir zaman..."
Kullan覺c覺 avatar覺
Cagri91

Kay覺t: 10 May 2018, 20:40

Mesaj Maradona » 03 Eki 2018, 14:42

Cagri91 yazd覺:
iskampavya yazd覺:

Hakl覺s覺n.. [emoji106]

+1

yeliim 癟ok eski olmasa da forumu uzun s羹re d覺ar覺dan takip edip sonradan 羹ye olanlardan覺m. Son g羹nlerde foruma bir eyler oluyor sanki, en olmad覺k bal覺klarda bile bir ka覺k suda f覺rt覺na kopmaya balad覺, insan ger癟ekten 羹z羹l羹yor..

lkecek gerginiz, 癟atacak yer ar覺yoruz sanki... F覺rsat yakalay覺nca da h羹cum... :-P
Kullan覺c覺 avatar覺
Maradona

Ya: 47
Kay覺t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj afl » 03 Eki 2018, 14:44

Cagri91 yazd覺:
iskampavya yazd覺:

Hakl覺s覺n.. [emoji106]

+1

-1 :D Buna kar覺y覺m. Maalesef daha 繹nce baz覺 bal覺klar kapat覺lmak zorunda kal覺nd覺. Ama o bal覺klardaki bir s羹r羹 bilgi de gitti. Bu sebeple Bond hukuken problem olmad覺覺 s羹rece kolay kolay bal覺k kapatmaz. Bo laf aras覺ndan bilgiyi se癟mek zorlasa da, bal覺klar a癟覺k kalsa daha iyidir.
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Ya: 57
Kay覺t: 27 May 2014, 15:18

Mesaj kilimanjaro » 03 Eki 2018, 14:57

ekdellal yazd覺:
Pardayan yazd覺:
kilimanjaro yazd覺:
Pardayan yazd覺:Forum edebiyat forumuna d繹nd羹... 襤癟imizde ne airler ne yazarlar varm覺 da fark覺nda deilmiiz. :P ;)

eitimci pardayan ... laf覺n覺z 癟agr覺91 e ise ......
.......

halt etmiiniz.

arkada, emek vererek 癟ok g羹zel a癟覺klad覺 .... sevgiler .... 繹p羹ld羹n羹z.

Bu ne bi癟im bir mesajd覺r ?. B繹yle hakarethamiz sa癟ma sapan mesajlara cevap vermek adetim deildir ama size vereceim . Ne agr覺 91 i ?, Mekanik saatlerle ilgili bu bal覺k alt覺nda - bende dahil olmak 羹zere- t羹m arkadalar覺n payla覺mlar覺n覺 duygular覺n覺, sadece mekanik saat deil, saat tutkular覺n覺 anlat覺lar覺n覺- yine bende dahil- belirtmek i癟in bir mesaj att覺m, bu nas覺l bir 羹slupla cevapt覺r ?. Okuduunuz c羹mleyi anlam覺yorsan覺z bir daha okuyun, 10 a kadar falan say覺n 繹yle cevap yaz覺n. As覺l siz halt etmisiniz.

Eitimciyi d羹zeltmek bana d羹mez ve mobilden yazarken typo hatas覺 olduunun fark覺nday覺m, lakin tak覺nt覺l覺y覺m;

Hakarethamiz deil hakaretamiz
bende dahil deil ben de dahil olacak.

Gerisine ve aradaki kavgaya kar覺mam [emoji41]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

bunu atlam覺覺m 癟ok g羹ld羹m klavyenize sal覺k.Ben kavga etmem :lol:
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj sieger » 03 Eki 2018, 15:29

O halde neymis, quartz passatsa, mekanik aston martin db5 :) :geek:
Resim
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj manil » 03 Eki 2018, 16:57

Bal覺k kapansa ne olacak ki, baka bal覺k alt覺nda herey devam edecek. Bence as覺l s覺k覺nt覺 u, bir k覺s覺m 羹yeler ger癟ekten g繹rsel ya da bilgi anlam覺nda i癟erik katabilmek i癟in ciddi zaman ve emek harc覺yor. rnein bir 繹rnek vereyim, fena say覺lmayacak makine ile 癟ekilen bir fotoraf覺n temel seviyede ilenmesi ve y羹klenmesi zaman alan bir ey. Bu arada fotoraf 癟ekimi derken g繹rsel olarak belli bir standart 羹st羹 fotoraftan bahsediyoruz, zahmetli yani.

Bir dier a癟覺dan, forumda m羹kemmel entrylerde saat deneyimlerini bizlerle paylaan 羹yeler var, okuduk癟a insan覺n ufku a癟覺l覺yor ve horolojik bilgi olarak bir 羹st segmente ge癟iyorsunuz.

Bir dier tarafta ise google'a gidip > "rolex saat 繹zellikleri..." > control+c > shift+tab> TSF forum sayfas覺 > control+v

eklinde bilgi veren ve 羹st羹ne 羹stl羹k, kerameti kendinden menkul ekilde otorite olan 羹yeler var. Bu tarz yaz覺lara ahsen itibar etmesem de aleyhine bir ey yazm覺yorum zira, sonu癟ta buras覺 demokratik bir ortam, herkes eit haklara sahip. Yaln覺z unu da unutmamak gerekiyor ki, mant覺k d覺覺 hareketler kaliteli i癟erik 羹retimini 癟ok olumsuz etkiliyor. Uzun vadede s羹rd羹r羹lebilirlik a癟覺s覺ndan bu husus, forum troll羹羹nden 癟ok daha 繹nemli.

Bu duruma ek olarak, ara s覺ra troll羹k yapmakta da fayda var, foruma heyecan geliyor. [emoji23]

Sent from my E6633 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj sieger » 03 Eki 2018, 17:06

@manil, ben de ayni amacla biraz da ortam sakinlesin diye db5imi ortaya surdum! daha ne yapalim. Ayrica agzina saglik gercek bilgi ile google farkli seyler hakkaten. :super:

Diger yandan senelerdir takip edip, yazmak konusunda asla kendimi yeterli gordugumden yazmazdim, ancak bu kadar guzel bir ortamda tartismanin adinin bile gecebilmesi biraz uzucu tabii ki, hepimiz ozunde saat seven, bu sevgimize deger veren, birbirimizi anlayabilen insanlariz: mesela gecen youtubeda bir videoya denk geldim, hangisiydi hatirlamiyorum bile ama, adam diyordu ki, `saati aldigim gece onunla uyudum` yani bunu gercekten anlayip rahatlikla empati yapabilecek bir topluluk olmak gercekten cok guzel. Umarim kimse kirilmaz, bu guzel paylasimlara devam ederiz.

Cok saygilar sevgiler, ayrica kral ciplak olsa da kral.
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 112 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners