Seiko SSB289P Yorum / Gözümü Kararttım

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Seiko SSB289P Yorum / Gözümü Kararttım

Mesaj saintlauren » 28 Eyl 2018, 00:24

hayaller ikinci el Ulysse Nardin gerçekler sekio
gözümü karartıp bu ufaklığı aldım. yıllardır ikinci el bir saat arıyordum (ulysse, panerai, piguet etc.) ama doların son hali ile artık imkansız. sanırm rengi hoşuma gitti dün aldım ama iade etmeli miyim sizlerden bir akıl alırsam çok sevinirim. sadece markası için bir saat almak istiyordum sadece rengi için aldım :))

https://www.hepsiburada.com/seiko-kronograf-ssb289p-erkek-kol-saati-p-HBV0000093AQP?magaza=Utey&wt_gl=cpc.nelk.6816-saat-aksesuar.pla&gclid=Cj0KCQjw3KzdBRDWARIsAIJ8TMQSdHNRRYZsxwYXj5fzF4gr0tk5Dy6oCe2OMW4cCkoMP4RhNjcA1LAaAv3mEALw_wcB

Resim
Kullanıcı avatarı
saintlauren

Re: Seiko SSB289P Yorum / Gözümü Kararttım

Mesaj Pardayan » 28 Eyl 2018, 02:39

Valla samimi fikrimi sorarsanız bir quartz seiko ya çok fazla para ödemişsiniz. Bu paraya otomatik neler neler alınmaz....
İlla da bir chrono quartz istiyorduysanız keşke bunun 4 te 1 i fiyatına aynı kadranlı ve seiko mekanizmalı mesela bir Lorus alsaydınız.
Ayrıca saati verdiğiniz linkteki yerden aldıysanız yandı gülüm keten helva, iyi araştırmamışsınız. Bu saati aldığınız fiyatın yarı fiyatına satan bir sürü yer var.
Ayrıca son birşey daha ." Sadece markası için alacaktım sadece rengi için aldım" demişsiniz. Seiko çok prestijli ve" gerçek saat" markasıdır. Sizin hatanız yanliş modeli yanlış paraya almak olmuş.
Kullanıcı avatarı
Pardayan

Mesaj siyahpena » 28 Eyl 2018, 08:08

Pardayan yazdı:Valla samimi fikrimi sorarsanız bir quartz seiko ya çok fazla para ödemişsiniz. Bu paraya otomatik neler neler alınmaz....
İlla da bir chrono quartz istiyorduysanız keşke bunun 4 te 1 i fiyatına aynı kadranlı ve seiko mekanizmalı mesela bir Lorus alsaydınız.
Ayrıca saati verdiğiniz linkteki yerden aldıysanız yandı gülüm keten helva, iyi araştırmamışsınız. Bu saati aldığınız fiyatın yarı fiyatına satan bir sürü yer var.
Ayrıca son birşey daha ." Sadece markası için alacaktım sadece rengi için aldım" demişsiniz. Seiko çok prestijli ve" gerçek saat" markasıdır. Sizin hatanız yanliş modeli yanlış paraya almak olmuş.

+1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
siyahpena

Mesaj ibrahim223 » 28 Eyl 2018, 08:35

Kesinlikle iade [emoji106]

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ibrahim223

Mesaj HknDrsn » 28 Eyl 2018, 10:25

Hemen iade etmelisiniz :shock:
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

Mesaj Tolgi06 » 28 Eyl 2018, 10:54

Saati beğenmek tamamen sizin subjektif tercihiniz ama fiyat ciddi yüksek, eğer o satıcıdan ve o fiyattan aldıysanız. Saat çok beğenildiyse iade edilip daha ucuza tekrardan başka yerden alınabilir.
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj CptOz » 28 Eyl 2018, 12:50

Evet fiyat Seiko için olmasa da kuvars bir saat için çok yüksek, bence de hemen iade edin, Sn Pardayanın dediği gibi benzer bir Pulsar veya Lorus alın... ve bu parayı zaten gözden çıktıysaniz bir de uygun fiyatlı otomatik saat alabilirsiniz... Bir taşla 2 kuş olur...

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
CptOz

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 140 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners