Ekonomik kriz ve artan saat fiyatları

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Ekonomik kriz ve artan saat fiyatları

Mesaj Ufkynl » 16 Eki 2018, 22:06

hozburun yazdı:Saat tüccarsanız maldır, Saat Forumunda candır ...Malın fiyatı olur , canın değeri ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yapmayın hasan bey insan canını satmaz zaten. saat bir metadır.
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

Mesaj evsen81 » 16 Eki 2018, 22:08

hozburun yazdı:Saat tüccarsanız maldır, Saat Forumunda candır ...Malın fiyatı olur , canın değeri ...

En güzel yorum bu oldu şu kriz ortamında :thumbup: :thumbup: :thumbup: :champ: :champ: :champ:
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
Kullanıcı avatarı
evsen81

Mesaj Mandos » 16 Eki 2018, 22:38

Hasan Abi söylenecek söz bırakmamış :)
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj Maradona » 16 Eki 2018, 22:43

Bir saat forumunda söylenmesi büyük cesaret gerektiren kelimeler gördüm sanki... Evet evet, gördüm... Abovv... :-P
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj gozdentunay » 16 Eki 2018, 23:56

Mandos yazdı:
gozdentunay yazdı:Bu kadar zamda bu kadar fırsatçılkta alınmaz olur biter ,satış ilanlarında dolar attı diye yüksek fiat koyanlar patır patır fiat düşürmeye başladı,o zaman ne manası kaldı? Sat hadi şimdi o fiatlardan ,madem gidişata karşı bi zam yapacaksan (ki buna itirazımız olamaz) ikinci el ilanlarında kur arttsada insanların alabileceği normal normlarda bi fiat belirlersin,kur beşik gibi oynadığında şaşırmassın.Önce biz kendi içimizde insaflı olacaz .Al şimdi dolar düştü [emoji3] Azcık el insaf..

2 hafta önce forumdan alınan bir saat şu an 1.5 kat (+700₺) fazlasına satılıyor. Bu ay içinde oluyor bu olay. Bu nasıl açıklanabilir merak ediyorum. Dolarla da açıklayamazsın 6.50lerden geldi 5.70lere. Bazı firmalar fazladan indirime gitti üstelik. Eskiden forum içinde kalsın diye uyguna yazılırdı fiyatlar ama artık fırsatçılığa dönmüş.

Açıklanamaz [emoji1]

Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj CptOz » 17 Eki 2018, 00:02

Açıkçası şahsi fikrim; bu forumdan bir saat alıp, bir veya iki ay içinde daha fazla fiyattan aynı '' malı'' burada satışa koymak etik değil. Dolar veya döviz arttı deyip fiyat arttırmayı da hoş bulmuyorum, sırf o yüzden ilgilenebilecegim bir iki ilana bir daha bakmadım. Tabii ki herkes istediği fiyatı belirlemekte serbest artık kim alırsa...

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
En son CptOz tarafından 17 Eki 2018, 00:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj adorno » 17 Eki 2018, 00:04

Guzel sozler alkislanir ki ben de alkisliyorum, alkisin heyecanindan edilen kelamlar da haybeye gitmesin.
Bir satisin ne kadar ticari olup olmadigi anlasilir birseydir kanimca. Suistimal de su goturmez bir gercektir.

Her başarılı erkeğin ardında en az bir kadın vardır.
Kullanıcı avatarı
adorno

Mesaj danGerfuLL » 17 Eki 2018, 00:07

Dolardan once 200 bin TL olan araci alan kisi dolardan sonra aracini ben 200 bine aldim 200 bine birakirim demeyecegi icin saat konusunda da aynisi soz konusu olabilir diye dusunuyorum. Yani eski fiyat, yeni fiyat, piyasa kosullari vs. gibi etkenleri goz onunde bulundurdugunuzda fiyat makulse makuldur, degilse degildir sizin icin. Almak istemiyorsaniz sifir olanlar da magazalarda mevcut birkac ay daha bekleyip butce artirip sifir alirsiniz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
danGerfuLL

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 135 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners