radyo kontroll├╝ saatler

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

radyo kontroll├╝ saatler

Mesaj g├Ârkemk » 31 Tem 2018, 18:05

biliyorsununz citizen (wave reciever) ve casio nun multiband 6 ve waveceptor ad─▒ alt─▒nda ├╝retti─či digital ve quartz saatleri var

Bu sinyalleri ├╝reten vericilerin sinyalleri t├╝rkiyeye ula├žmad─▒─č─▒ i├žin bu ├Âzellik ├žal─▒┼čm─▒yopr ve saatler kendilerini atomik saate g├Âre otomatik ayarlayam─▒yor.

benimde ├žok sevdi─čim PRW-3100FC-1JF kodlu protrek saatimin bu fonksiyonu ├žal─▒┼čm─▒yordu haliyle. Hatta sat─▒c─▒ya sordu─čumda bulgaristanda anca ├žeker demi┼čti :D ( titanyum kompozit kordonlu ve safir caml─▒ dijital tek modeli bulursan─▒z al─▒n mutlaka)

Resim

bu durum beni sevmeme ra─čmen bu saatlerden so─čutmu┼čtu ancak alternatifi GPS saatler ise ├žok pahal─▒yd─▒. ( her ne kadar bir astron al─▒p saha sonra abime hediye etmi┼č olsam da :D )

ancak ┼čans eseri s├Âyle bir aplikasyon buldum
https://itunes.apple.com/us/app/clock-wave/id1073576068?mt=8

ve 8 tl ye al─▒p kurdum. Bu aplikasyon cep telefonunun hoperl├Âr├╝n├╝ bu vericiye d├Ân├╝┼čt├╝r├╝yor. ├ľnce inanmad─▒m ama denedim veeeee
├žok iyi bir sekilde 2 dakika bile olmadan saatimi atomik saat ile senkronize ettim :D :D

ilgilenen arkada┼člar─▒n bilgisine... ve tabi bir tane daha wavecept├Âr saat sipari┼č ettim :D
tabi ayn─▒ ┼čeyi bluetooth ├╝zerinden cep telefonu ile saati senkronize ederek yapan modeller de var akl─▒n─▒zda olsun (edifice modellerinde)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
g├Ârkemk

Kay─▒t: 02 Eyl 2016, 14:57

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 55 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners