Hediye gelen saatim ├žizildi.

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Hediye gelen saatim ├žizildi.

Mesaj fedheden » 17 Tem 2018, 12:25

├ľncelikle merhaba. Ben Fatih. D├╝n ├žok de─čer verdi─čim ve benden uzakta olan bir insandan bir saat hediyesi ald─▒m. Hayat─▒m─▒n en de─čerli insan─▒ndan en de─čerli hediyeyi ald─▒m desem yeridir yani. Ancak ne ┼čans ki kay─▒p d├╝┼čmem sebebiyle saati yere ├žarpt─▒─č─▒m i├žin saatin deri kay─▒┼č─▒n─▒ tutan mat siyah metal b├Âlge ├žizildi. Boya atmas─▒da olabilir bilmiyorum :super: G├Âz├╝me ├žok bat─▒yor ve benim i├žin bu kadar de─čerli olan bir hediyeyi eski haline getirmek i├žin canla ba┼čla ara┼čt─▒r─▒yorum. Mat siyah saat boyas─▒ gibi bir┼čeyler varm─▒ ? Saat├žiler yapar m─▒ ? Evde ne yapabilirim ? Bir yard─▒m edeniniz olursa ├žok ├žok ├žok minnettar kal─▒r─▒m :super: :roll:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fedheden

Kay─▒t: 16 Tem 2018, 22:18

Re: Hediye gelen saatim ├žizildi.

Mesaj omrfrka » 17 Tem 2018, 14:38

e─čer kaplama ise ├žizik giderilmez diye biliyorum,ama normal brushed steel olsayd─▒ kolayl─▒kla polisaj i┼člemi ile ├žizikler giderilirdi
ama yinede forumda saat ustalar─▒ kesin bilgi verirler,benmide pvd kaplama saatimin bi b├Âl├╝m├╝ ├žizildi ve siyah oldu─ču i├žin ├žok g├Âze bat─▒yor yapt─▒ramad─▒m bende malesef :D
OmrFrka
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
omrfrka

Kay─▒t: 14 Ara 2017, 19:47

Mesaj Mandos » 17 Tem 2018, 14:52

Mat siyah metal b├Âlge tokas─▒ m─▒ oluyor? Foto─čraf atabilir misiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mandos

Ya┼č: 27
Kay─▒t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj Ankthas » 17 Tem 2018, 15:04

PVD kaplamad─▒r muhtemelen saat├žiye g├Ât├╝r├╝rseniz halledecektir, fakat evde kendiniz yapamazs─▒n─▒z. Ama ben esas ba┼čka bi ┼čey s├Âyleyece─čim, e─čer ├žok k├Ât├╝ bir d├╝┼č├╝┼č de─čilse ve k├Ât├╝ bir an─▒s─▒ yoksa bu tarz kullan─▒msal izler saati kim zaman daha de─čerli yapabiliyor. Genelde saati satmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z bu tarz ├žizikler sorun olur, halbuki sizin saatiniz ├Âzel bir saat ve satmayacaks─▒n─▒z o izi de hat─▒rlanmas─▒ i├žin saklayabilirsiniz. Ki anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla ├žizik tokada, s├╝rekli g├Âz├╝kecek bir yerde de─čil. Tabi ki takdir sizin :thumbup:
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj fedheden » 17 Tem 2018, 16:05

http://www.hizliresimyukle.com/image/cxqw1
Saatin hali ┼čuan bu. Hani bu ├žizi─či bilmeyen, haberi olmayan biri dikkat etmezse g├Ârmez tabiki. Ama hani ger├žekten benim i├žin ├žok b├╝y├╝k bir de─čeri var ve hediyeyi ald─▒─č─▒m an ki gibi muhafaza etmek istiyorum. Umar─▒m anl─▒yorsunuzdur beni :roll: Cevaplar─▒n─▒z i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederim. :super:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fedheden

Mesaj ekdellal » 18 Tem 2018, 00:19

Permanent marker kalemler var, siyah─▒ i┼č g├Âr├╝r bence, ge├žmi┼č olsun.

t─▒rt─▒l─▒n kaderi kelebek olmak ve g├╝zel ├Âlmektir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ekdellal

Ya┼č: 49
Kay─▒t: 15 Kas 2016, 20:42

Mesaj fedheden » 18 Tem 2018, 00:35

Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla saatin ├žizilen b├Âlgesi ve di─čer taraflar─▒ baya─č─▒ hassas. Duvar olur, tezgah olur akl─▒n─▒za gelebilecek herhangibir yerde ├žarpmasan─▒z bile hafif dokunmas─▒ yeterli oluyor saatin ├žizilmesi i├žin. Benim i├žin bu kadar de─čerli bir saati ├žizilmesin bir┼čey olmas─▒n diye ├ž─▒kar─▒p bir k├Â┼čeye b─▒rakmak ├╝z├╝yor :cry: Asla kolumdan ├ž─▒karmazd─▒m normalde :cry: Kal─▒c─▒ bir ├ž├Âz├╝m bulabilecek olan yok mu ? Veya herhangibir yeri ├žizildi─činde pratik ve etkili bir ├ž├Âz├╝m sunabilecek :super:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fedheden

Mesaj omrfrka » 18 Tem 2018, 02:06

fedheden yazd─▒:Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla saatin ├žizilen b├Âlgesi ve di─čer taraflar─▒ baya─č─▒ hassas. Duvar olur, tezgah olur akl─▒n─▒za gelebilecek herhangibir yerde ├žarpmasan─▒z bile hafif dokunmas─▒ yeterli oluyor saatin ├žizilmesi i├žin. Benim i├žin bu kadar de─čerli bir saati ├žizilmesin bir┼čey olmas─▒n diye ├ž─▒kar─▒p bir k├Â┼čeye b─▒rakmak ├╝z├╝yor :cry: Asla kolumdan ├ž─▒karmazd─▒m normalde :cry: Kal─▒c─▒ bir ├ž├Âz├╝m bulabilecek olan yok mu ? Veya herhangibir yeri ├žizildi─činde pratik ve etkili bir ├ž├Âz├╝m sunabilecek :super:

En pratik ├ž├Âz├╝m├╝ s├Âylemi┼čler zaten hocam marker kalem ile ├╝st├╝nden ge├žmek:) :thumbup:

Resim

En son omrfrka taraf─▒ndan 18 Tem 2018, 02:14 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 2 kere d├╝zenlendi.
OmrFrka
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
omrfrka

Mesaj omrfrka » 18 Tem 2018, 02:12

Pvd kaplama saatleri daha ├Âzenli ve dikkatli kullanmak gerekiyor siyah renkte olduklar─▒ i├žin en ufak ├žizik bile belli oluyor,benim saatimde anlamad─▒─č─▒m ┼čekilde ├žizilmi┼čti
Resim

OmrFrka
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
omrfrka

Mesaj fedheden » 18 Tem 2018, 02:35

omrfrka yazd─▒:
fedheden yazd─▒:Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla saatin ├žizilen b├Âlgesi ve di─čer taraflar─▒ baya─č─▒ hassas. Duvar olur, tezgah olur akl─▒n─▒za gelebilecek herhangibir yerde ├žarpmasan─▒z bile hafif dokunmas─▒ yeterli oluyor saatin ├žizilmesi i├žin. Benim i├žin bu kadar de─čerli bir saati ├žizilmesin bir┼čey olmas─▒n diye ├ž─▒kar─▒p bir k├Â┼čeye b─▒rakmak ├╝z├╝yor :cry: Asla kolumdan ├ž─▒karmazd─▒m normalde :cry: Kal─▒c─▒ bir ├ž├Âz├╝m bulabilecek olan yok mu ? Veya herhangibir yeri ├žizildi─činde pratik ve etkili bir ├ž├Âz├╝m sunabilecek :super:

En pratik ├ž├Âz├╝m├╝ s├Âylemi┼čler zaten hocam marker kalem ile ├╝st├╝nden ge├žmek:) :thumbup:

Resim

┼×uan evdeki ├Â─čretmenlerin beyaz tahtada kulland─▒─č─▒ siyah tahta kalemiyle ├╝st├╝nden ge├žtim ancak san─▒r─▒m bu kalem kurumuyor :lol: 30-40 dk ge├žiyor bi bak─▒y─▒m kalemin boyas─▒ ge├žicek mi diyorum elimi s├╝rd├╝─č├╝m anda kalemin boyas─▒ kalk─▒yor :D Marker kaleminde durumu ayn─▒ ┼čekilde mi acaba ?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fedheden

Mesaj omrfrka » 18 Tem 2018, 02:46

fedheden yazd─▒:
omrfrka yazd─▒:

Resim

┼×uan evdeki ├Â─čretmenlerin beyaz tahtada kulland─▒─č─▒ siyah tahta kalemiyle ├╝st├╝nden ge├žtim ancak san─▒r─▒m bu kalem kurumuyor :lol: 30-40 dk ge├žiyor bi bak─▒y─▒m kalemin boyas─▒ ge├žicek mi diyorum elimi s├╝rd├╝─č├╝m anda kalemin boyas─▒ kalk─▒yor :D Marker kaleminde durumu ayn─▒ ┼čekilde mi acaba ?

de─či┼čir hocam resimde att─▒─č─▒m kalem ile hemen kurur yapt─▒─č─▒n─▒z gibi ama sonradan ├ž─▒kabilir tabiki
OmrFrka
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
omrfrka

Mesaj fedheden » 18 Tem 2018, 12:22

omrfrka yazd─▒:
fedheden yazd─▒:
omrfrka yazd─▒:

Resim

de─či┼čir hocam resimde att─▒─č─▒m kalem ile hemen kurur yapt─▒─č─▒n─▒z gibi ama sonradan ├ž─▒kabilir tabiki

Anlad─▒m :roll: Peki marker kalemle i┼či hallettikten sonra hem saatin tamam─▒n─▒ hemde markerin boyas─▒n─▒ koruyabilecek bir kaplamayla araba kaplar gibi saat kaplama ┼čans─▒m─▒z var m─▒ :lol: ├çizik ├Ânleyici falan :roll:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fedheden

Sonraki

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Majestic-12 [Bot] ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners