Tagheuer Monaco Steve McQueen vs Omega Moonwatch

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Tagheuer Monaco Steve McQueen vs Omega Moonwatch

Mesaj kilimanjaro » 18 Haz 2018, 15:45

afl yazdı:Moonwatch hakikaten çok özel, çok güzel ve teknik olarak oldukça yüksek kalite bir saat. Sadece kronoların değil tüm horolojinin ikonlarından biri. Bence her kriterde monacodan iyi. Tabi sn.Umutt' un dediği gibi estetik kriterler konu dışı. O kişiye göre değişir ama onun dışında daima moonwatch.

SM-A810F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi geçen sormaya unuttum sana ... o kadar ikonik saatin var hatta hepsi şahaser.Neden speedy yok diye ?
Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Mesaj afl » 18 Haz 2018, 16:24

kilimanjaro yazdı:
afl yazdı:Moonwatch hakikaten çok özel, çok güzel ve teknik olarak oldukça yüksek kalite bir saat. Sadece kronoların değil tüm horolojinin ikonlarından biri. Bence her kriterde monacodan iyi. Tabi sn.Umutt' un dediği gibi estetik kriterler konu dışı. O kişiye göre değişir ama onun dışında daima moonwatch.

Abi geçen sormaya unuttum sana ... o kadar ikonik saatin var hatta hepsi şahaser.Neden speedy yok diye ?
Biliyorsun çok beğeniyorum ve hatta iddialı bir şekilde diver için submariner neyse kronoda moonwatch odur demişliğim vardır. Gönlümde yeri baki olsa da bilekte beni düşündürüyor. Tek bir sebeple almıyorum o da bilek sırası almayacağını düşündüğümden. Çelik bilezik kontenjanı nautilus, submariner ve batman ile dolu üstelik Oris ve Orient m force da yedekte. Krono dersek de datograph varken değil moonwatch hiçbir saat mümkün değil. Bu durumda kullanmayacağımı biliyorum. Sıra gelmeyecek. Sadece ikonik ve koleksiyonda olsun düşüncesi de bana uzak. Varsa kullanmalıyım.

Kullanıcı avatarı
afl

Mesaj kilimanjaro » 18 Haz 2018, 17:04

Bu ve no date den sonra saat beğenemez oldum.Aylardir beyaz kadran begenemiyorum.Artik saat almak degilde saatlerimi yaşamak istiyorum sanki ( Ben artik sarki dinlemek değil, şarki soylemek istiyorum gibi oldu ) Kerem abi kolleksiyoner değil keyifli bir saat kullanicisin o halde...

Sevgiler abiResim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Mesaj gozdentunay » 19 Haz 2018, 15:57

Kesinlikle kaılıyorum ve sanki bir Moonwatch ve bir Monaco uzun süre bana saat aldırmaz [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj gozdentunay » 20 Haz 2018, 19:20

bumega yazdı:Zor soru dogrusu.
Ben steve mcqueen ci oldugum icin monaco derdim ama.
Omega daha evladiyelik bi saat gibi geliyor o da ayri .

Arafta bir soru sordum [emoji4] Teşekkürler [emoji120][emoji4]

Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj Moccstudio » 20 Haz 2018, 21:39

gozdentunay yazdı:

Kesinlikle kaılıyorum ve sanki bir Moonwatch ve bir Monaco uzun süre bana saat aldırmaz [emoji4]

Saat ‘in erkeklerdeki anlamı, meali; tahtakurusu desek yanlış olmaz bence [emoji4]. Yani bizleri bir süre sonra içten içe kemirmeye başlıyor ne olursa olsun [emoji4]

Kullanıcı avatarı
Moccstudio

Mesaj Moccstudio » 20 Haz 2018, 21:40

Bu arada hayırlı olsun [emoji4]tekrardan

Kullanıcı avatarı
Moccstudio

Mesaj gozdentunay » 21 Haz 2018, 01:26

moccleather yazdı:Bu arada hayırlı olsun [emoji4]tekrardan

Teşekkürler [emoji120][emoji4]

Kullanıcı avatarı
gozdentunay

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 93 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners