10.000 tl bütçeli damat saat önerisi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

10.000 tl bütçeli damat saat önerisi

Mesaj ss90 » 06 Haz 2018, 16:01

Merhaba,
Nişanlım için saat bakıyoruz, kendisi saate ilgili biri değil hatta bana saat almayın falan dedi ama bir saat almak istiyoruz tabiki de. Ağzından biraz ipucu almaya çalıştım o zaman takımlarla takabileceğim siyah kayışlı mümkün olduğunca içi sade birşey dedi.
Saat&Saat e baktım suanda tag heuer carrera 7 twin time ya da
Maurice Lacroix Pontos Date Grey arasındayım. Mauirce daha uygun fiyatlı arada 3 bin tl fark var fakat iksinin de ilk satış fiytaı çok yakın birbirine. Sizce angisini almalıyım, ben de pek anlamıyorum saatlerden iki gündür araştırıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
ss90

Re: 10.000 tl bütçeli damat saat önerisi

Mesaj debra » 06 Haz 2018, 17:50

Merhaba, dress watch diyebileceğimiz takım elbiseyle giyilebilecek, tanıma ve bütçeye uygun saatler şunlar olabilir:

http://www.gunkutsaat.com/longines-heri ... 811.4.53.0

http://www.kosovalisaat.com/urun/oris-3 ... 7-5-21-06/

http://www.kosovalisaat.com/urun/mauric ... ss001-330/

http://www.gunkutsaat.com/rado-coupole- ... -r22876015

ss90 yazdı:Merhaba,
Nişanlım için saat bakıyoruz, kendisi saate ilgili biri değil hatta bana saat almayın falan dedi ama bir saat almak istiyoruz tabiki de. Ağzından biraz ipucu almaya çalıştım o zaman takımlarla takabileceğim siyah kayışlı mümkün olduğunca içi sade birşey dedi.
Saat&Saat e baktım suanda tag heuer carrera 7 twin time ya da
Maurice Lacroix Pontos Date Grey arasındayım. Mauirce daha uygun fiyatlı arada 3 bin tl fark var fakat iksinin de ilk satış fiytaı çok yakın birbirine. Sizce angisini almalıyım, ben de pek anlamıyorum saatlerden iki gündür araştırıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
debra

Mesaj Ankthas » 06 Haz 2018, 19:08

Frederique Constant - Slim Line ve Nomos - Orion modellerine bakabilirsiniz sade saat, deri kayış :thumbup:

Daha uygun bir alternatif için ise: Hamilton - Intramatic
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj ekdellal » 06 Haz 2018, 23:54

Cb tsf edition, siyah veya beyaz olanı.

Kullanıcı avatarı
ekdellal

Mesaj Skywalker87 » 07 Haz 2018, 00:25

Carrera Twin Time'ı bir kaç defa almaya yeltendim ama başka bir saat aldım her defasında. Şahsen benim görüşüm Çelik koldonlu bir saat olması daha ideal. Yazın günlük deri kordon saat kullanımı zor olabiliyor birde eskiyip değiştirme sorunu var eğer nişanlınız buradaki çoğu forum üyesi gibi saatler ile ilgili değilse kayışı değiştirmeye gittiğinde komik rakamlar talep edilmesi muhtemel. Hamilton X Wind saatim için benden 500₺ istemişlerdi mesela 4-5 yıl önce, ki muadil güzel kalite yada buradaki kayış ustaları 4 te 1 fiyatına daha kaliteli şeyler sunabiliyor.

Resim
ResimResim

Yeni Black bay 36 yada 41 için bir Rolex mağazasına uğrayın derim Akasya avm deki Tudor satıyor diye hatırlıyorum yada Nişantaşı'da olabilir, pazarlıkla o fiyatlara alınabilir ayrı ayrı arayın Pazarlık yapın hangisi ucuza verirse artık

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Mesaj Skywalker87 » 07 Haz 2018, 00:34

Birde bu arada bu saat işi baya göreceli birşey aynı kıyafet gibi yani herkes farklı cevap verebilir rolex ve birkaç diğer marka harici saatler %70 %80 gibi komik indirimlere girebiliyorum yani paranızın karşılığınıda almanız önemli. Tudor da bu sorunu yaşamazsınız ama kimse 10000 harcayıp aldığı bir ürünü 5000₺ ye vitrinde görmek istemez bir kaç gün sonra. Ayırdığınız bütçede Tudor Black bay 36-41 yada bezelli 41mm eski modeller olabilir kalmışsa mağazalarda mekanizma eta ama kasa biraz daha ince ve bilezik modern tasarım.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Mesaj avbey » 07 Haz 2018, 01:50

Tek kollu Meistersinger No-1 önerebilirim ben de . Tek kollu olduğu için farklı gelip, ilginizi çekebilir.

http://www.tevfikaydin.com/meistersinge ... m3301.html
Kullanıcı avatarı
avbey

Mesaj Mandos » 07 Haz 2018, 07:06

Longines Heritage serisi çok güzel bir model vardı retro, forumda birisi kutu açılışını yapmıştı. Onun dışında etiket fiyatları üzerinden nakit alıma en az %50 indirim alırsınız biraz zorlayın alım sırasında.

Kullanıcı avatarı
Mandos

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 43 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners