Yeni Casio G-Shock G Steel

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Yeni Casio G-Shock G Steel

Mesaj Skywalker87 » 31 May 2018, 02:08

Merhaba arkadaşlar,

Resim

Soldaki saatten arıyorum, internette bulamadım, Türkiye'de mağazalarda gören varsa haber verebilirimi lütfen. eBay'de buldum 300USD.

Öncelik hızlıda olmadı açısından yurtiçinden almak ama halihazırda yurtdışında olan gören bulan varsa alabilirsede sevinirim haber verirse. Önceden MR-G modelini severek kullanmıştım metal kayışlıydı birde bunda safir camıda AR kaplı yapmışlar çok güzel olmuş. Tamamen içime sinerek almak istediğim bir saat bulabildim sonunda [emoji16]

https://www.gshock.com/watches/g-steel/gstb100-1a

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Re: Yeni Casio G-Shock G Steel

Mesaj siyahpena » 31 May 2018, 08:17

en soldaki model gst b100. bunda ve ortadakinde safir cam yok. bir ay öncesine kadar silikon kayış olan 1200 çelik olan 1600 bandında bulunuyordu şu an yok. en sağdakini türk sitelerinde hiç bulamadım. safir camlı olan modeldir kendisi. fiyatıda 700 800 usd civarında

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
siyahpena

Mesaj Skywalker87 » 31 May 2018, 23:13

Evet bende şimdi farkettim sadece Carbon bezelli modellerde varmış, aynı zamanda kayış ve tokasıda farklı. Bulamadım bende nedense, n11 de var ama oda altın çelik

Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Mesaj Skywalker87 » 01 Haz 2018, 00:29

Forum yetkililerinden rica etsek omega rolex gibi g-shock klübüde kurulabilirimi g-shock saati olanlar paylaşsa [emoji16]

Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Mesaj MertYe » 02 Haz 2018, 02:01

Tam olarak aradığınız bu degil sanırım ama özellik ve farklılıklarını bilmiyorum aradığınız model ile bu model arasında. Ebayde deals kismina bi goz atarken denk geldim bu modele malesef TR içinden değil ama fikir vermesi adına ekleyeyim dedim en azından.

Ebayde search kısmına "112912854502" yazarsanız direk ilan karşınıza gelecektir.Resim

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
MertYe

Mesaj Skywalker87 » 02 Haz 2018, 16:39

Teşekkürler MertYe [emoji4]

Resim

Soldaki yeni çıkan analog kadran kasası ve butonlarıda biraz farklı faka dizayn açısından birbirine benzer baya, sağdaki bir önceki halihazırdada satışta olan model kadranın bir kısmı dijital, sağolsun sizin gibi değerli bir üyede yurtdışında gezerken görmüş haber verdi. Hedef soldakinin çelik yada karbon bezelli olanını almak :champ:

Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: parlakvepas ve 116 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners