Saat kutusu önerirmisiniz?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Saat kutusu önerirmisiniz?

Mesaj Umutt » 28 Şub 2018, 19:53

TSayiR yazdı:Umutt beyin bahsettikleri bunlar sanirim.

https://www.mudo.com.tr/saat-kutusu-renksiz-2/

Usttekinin aynisinin beyazi var. Bayagi is görür

https://www.mudo.com.tr/8-li-saat-kutusu-renksiz/

Bu ustteki ise evladiyelik, ömürlük. 3lu ve 5lisi de var.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bahsettiğim, sizin de evladiyelik dediğiniz alttaki link. Ben hem 8'lisinden hem 5'lisinden almıştım.

Yanlız sanırım stok bitmiş internet mağazasında, fiziki mağazalara bakılabilir.

ResimResim
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj Umutt » 28 Şub 2018, 19:57

Mandos yazdı:
Umutt yazdı:Arkadaşlar şu an Mudo da belki Tr de görüp görebileceğiniz en iyi saat kutusu var, şiddetle tavsiye ediyorum. Halis ahşap, mekanizmasından yastıklarına kadar buram buram kalite kokan bir saat kutusu.

Biraz reklamvari bir yorum oldu ama çok çektim bu saat kutusu işinden, biraz da onun heyecanıyla yazıyorum yoksa Mudo da filan çalışmıyorum ;)

3 lü, 5 li ve 8 li kutular var, yakın zamana kadar yüzde 40 indirimdeydi kaçırmayın derim.

Fiyat olarak kaç TL'ye almıştınız acaba? Şu an 250-350 TL arası fiyatları. Tchibo daha uygun kalıyor.

Hocam fiyatlar öyle evet ben de o rakamlara aldım ama dediğim gibi kutular cidden çok ama çok kaliteli. Bir önceki mesajda fotoları paylaştım.

Tabi ki fiyat da önemli ve arada kayda değer fiyat farkı var, haliyle karar sizin. Ben alım sürecinde her ikisini de denemiş ve fiyat farkına rağmen Mudo yu tercih etmiştim.
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj Mandos » 01 Mar 2018, 10:11

Umutt yazdı:
Mandos yazdı:
Umutt yazdı:Arkadaşlar şu an Mudo da belki Tr de görüp görebileceğiniz en iyi saat kutusu var, şiddetle tavsiye ediyorum. Halis ahşap, mekanizmasından yastıklarına kadar buram buram kalite kokan bir saat kutusu.

Biraz reklamvari bir yorum oldu ama çok çektim bu saat kutusu işinden, biraz da onun heyecanıyla yazıyorum yoksa Mudo da filan çalışmıyorum ;)

3 lü, 5 li ve 8 li kutular var, yakın zamana kadar yüzde 40 indirimdeydi kaçırmayın derim.

Fiyat olarak kaç TL'ye almıştınız acaba? Şu an 250-350 TL arası fiyatları. Tchibo daha uygun kalıyor.

Hocam fiyatlar öyle evet ben de o rakamlara aldım ama dediğim gibi kutular cidden çok ama çok kaliteli. Bir önceki mesajda fotoları paylaştım.

Tabi ki fiyat da önemli ve arada kayda değer fiyat farkı var, haliyle karar sizin. Ben alım sürecinde her ikisini de denemiş ve fiyat farkına rağmen Mudo yu tercih etmiştim.

Resimlerden belli oluyor gerçekten. Tchibo'daki kutu tarzı bir kutum vardı ancak 6.yılında dağılmalar başlamıştı. Atmak zorunda kaldım. Mudo'daki resmen ömürlüğüm diye bağırıyor. Bir gidip mağazalarına bakacağım teşekkür ederim :champ:
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj economyst » 11 Mar 2018, 18:25

kesinlikle tchibo 5'li, pişman olmazsınız
Breitling Navitimer... Bir gün mutlaka...
Kullanıcı avatarı
economyst

Mesaj KaraSinek » 01 Tem 2018, 22:52

https://www.tchibo.com.tr/m/kahverengi- ... 14074.html

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
https://www.instagram.com/karasinek666/
Kullanıcı avatarı
KaraSinek

Mesaj Mandos » 01 Tem 2018, 23:02

Mudo 5li saat kutusu şu an sitesinde 207₺. Kalite olarak harika. Umut Bey’in kutusunun farklı bir rengi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj Skywalker87 » 01 Tem 2018, 23:56

Bende buna benzer birşey düşünüyordum son zamanlarda, ayrı kompartmanlı olanınıda görmüştüm onlar daha iyi saatlerin birbirine çarpıp çizilme olasılığı olmaz

Resim

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Mesaj Mandos » 02 Tem 2018, 06:57

Skywalker87 yazdı:Bende buna benzer birşey düşünüyordum son zamanlarda, ayrı kompartmanlı olanınıda görmüştüm onlar daha iyi saatlerin birbirine çarpıp çizilme olasılığı olmaz

Resim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Birebir bu tarz bölmeli çantalar da mevcut görmüştüm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mandos

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: ImpureZiggurat ve 126 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners