Bomberg Saat

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Bomberg Saat

Mesaj acemi » 26 Şub 2018, 22:33

Merhaba arkadaşlar. Bomberg marka saatlere bakıyorum. Bu saatler ile ilgili kalite ve fiyat bilgisi olan var mı? Teşekkür ederim. Aklımdaki saat https://www.bombergwatches.com/shop/watches/bolt-68-barry-foundation
Kullanıcı avatarı
acemi

Re: Bomberg Saat

Mesaj 8bindevir » 27 Şub 2018, 00:07

acemi yazdı:Merhaba arkadaşlar. Bomberg marka saatlere bakıyorum. Bu saatler ile ilgili kalite ve fiyat bilgisi olan var mı? Teşekkür ederim. Aklımdaki saat https://www.bombergwatches.com/shop/watches/bolt-68-barry-foundation

Selamlar,

Bende bolt-68 ve diğer modeli 1968 modelini kullandım sonra elden çıkardım kalite olarak çok üst segment olmayan fakat üst segment fiyatlarına satılan gereksiz bir saat markası. Kolda çok dikkat çeken bir saat ama çok vasat kaliteye sahip. Tavsiye etmiyorum. Onun fiyatına daha iyi saatler almanızı tavsiye ederim saygılarımla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
8bindevir

Mesaj acemi » 27 Şub 2018, 01:29

Peki sizce o saati kaç Tl civarına alsam alınır?
Kullanıcı avatarı
acemi

Mesaj 8bindevir » 27 Şub 2018, 10:49

Bütcenizi söylerseniz arkadaşlarda yardımcı olur

Kullanıcı avatarı
8bindevir

Mesaj demiral » 27 Şub 2018, 23:53

8bindevir yazdı:
acemi yazdı:Merhaba arkadaşlar. Bomberg marka saatlere bakıyorum. Bu saatler ile ilgili kalite ve fiyat bilgisi olan var mı? Teşekkür ederim. Aklımdaki saat https://www.bombergwatches.com/shop/watches/bolt-68-barry-foundation

Selamlar,

Bende bolt-68 ve diğer modeli 1968 modelini kullandım sonra elden çıkardım kalite olarak çok üst segment olmayan fakat üst segment fiyatlarına satılan gereksiz bir saat markası. Kolda çok dikkat çeken bir saat ama çok vasat kaliteye sahip. Tavsiye etmiyorum. Onun fiyatına daha iyi saatler almanızı tavsiye ederim saygılarımla

Kesinlikle bende kurukafalı modeli almaya gittim geçen sene, elime alıp koluma takınca vazgeçtim anında. Kalite konusunda o kdar haklısınız ki bence de o fiyata daha mantıklı alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
demiral

Mesaj acemi » 28 Şub 2018, 00:09

Hocam o fiyat dediğiniz liste fiyatı ise haklısınız. Ancak saat 3500 TL fiyatı . Benim merak ettiğim 3500 TL eder mi?
Kullanıcı avatarı
acemi

Mesaj Ankthas » 28 Şub 2018, 15:24

Liste fiyatı 3000 dolar olan saat 3500 TL'ye satılıyorsa o işte bir gariplik vardır zaten hocam. Bence uzak durun :thumbup:
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj acemi » 01 Mar 2018, 22:49

Ankthas yazdı:Liste fiyatı 3000 dolar olan saat 3500 TL'ye satılıyorsa o işte bir gariplik vardır zaten hocam. Bence uzak durun :thumbup:

Yok hocam saat dünyasında bugüne kadar liste fiyatından her zaman yüzde 50veya altında almışımdır. Yani zaten 1400 dolar normal fiyatı ben 950 dolara bulunca alayım dedim. Çok da şaşırtmadı fiyatı çok köklü firmalardan bile yüzde 50- OMEGA- indirim almış biri olarak bomberg gibi bir firmadan yüzde yetmiş şaşırtıcı değil
Kullanıcı avatarı
acemi

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 199 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners