Baselworld 2018 Beklentiler

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Baselworld 2018 Beklentiler

Mesaj onurkoseoglu » 19 Şub 2018, 14:54

Forumları karıştırırken buldum, böyle bir model mükemmel olmaz mı?

Gerçi Baselworld le ilgili beklentiler düşük sanırım.

Resim
Kullanıcı avatarı
onurkoseoglu

Re: Baselworld 2018

Mesaj MertYe » 19 Şub 2018, 17:58

Ben Rolex'in bu kırmızı yazı hakkını seadweller da kullandığını düşünüyorum. Bence kolay kolay Submariner da böyle bir hamle yapmazlar gerçi Rolex dediğiniz kapalı kutu. Basel gününe kadar olabileceklerin hepsi spekülasyon olacaktır. Ama madem beklentilerden konuşuyoruz bence şöyle bişey olursa çok güzel olabilir. Her sene coke diye sayıklıyorum ama hakkimizda hayırlısı. Rolex'te tutup bu saati yaparsa bana inap platin falan yapar :DResim

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
MertYe

Mesaj Caner1983 » 20 Şub 2018, 19:32

Yeni mekanizmayı bence sub a monte ederler benim 36 ya da monte edip inceltirlerse deli olur???
Milgauss da değişiklik beklentisi var
Coke veya pepsi yine zor gibi
Hayırlısı olsun :lol:
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

Mesaj abice » 20 Şub 2018, 20:16

Caner1983 yazdı:Yeni mekanizmayı bence sub a monte ederler benim 36 ya da monte edip inceltirlerse deli olur???

Yeni mekanizmayı bence de koyacaklar birkaç modele. Çelik seramik bezelli daytona geldi, geçen sene altın seramik bezelli daytona çıkardılar bu sene de artık two tone seramik bezel gelir [emoji1] pepsi bezel üretimi bitmiş sanırım bu sene gerçekten beyaz altın coke bezel çıkabilir.
Kullanıcı avatarı
abice

Mesaj Caner1983 » 20 Şub 2018, 21:17

abice yazdı:
Caner1983 yazdı:Yeni mekanizmayı bence sub a monte ederler benim 36 ya da monte edip inceltirlerse deli olur???

Yeni mekanizmayı bence de koyacaklar birkaç modele. Çelik seramik bezelli daytona geldi, geçen sene altın seramik bezelli daytona çıkardılar bu sene de artık two tone seramik bezel gelir [emoji1] pepsi bezel üretimi bitmiş sanırım bu sene gerçekten beyaz altın coke bezel çıkabilir.

Yine ekmek yok yani :lol: böyle pahalanmaya giderse hiç alamayacağım gibi zaten :cry:
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

Mesaj Caner1983 » 15 Mar 2018, 20:12

Beyler son 7 gün bu sene beklenti zayıf galiba googledan baktım nerdeyse 1 aydır yeni yazı yok gibi??
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

Mesaj afl » 16 Mar 2018, 10:50

Explorer, Day date gibi modellerde yenilik olabilir ama Submariner GMT veya daytona gibi hit modeller kadar ses getirmez.
Yeni 32XX mekanizmayı submariner date için beklemek mantıklı. Yine oysterflex denen ucube kayışı submarinerde görebiliriz.
Mert'in Coke bezel hayali gerçekleşmez gibi geliyor, fakat beyaz altın veya platin çıkarıp gerçek ama ulaşılmaz yapabilirler tabi :D
Bence en büyük hamle Hulk dan vazgeçip kermite dönüş olur. Son zamanlarda Hulk daki popülarite düşüşü, Rolex in varolan modelleri kısıtlayıp değer artırma politikasıyla birleşince bence Hulk u bitirip (böylece ikinci elini ve stoktakilerin değerini patlatıp) tekrar yeşil bezel siyah kadran kermite dönebilirler. İçine de 32XX, mesela 3225 kalibre koyarak yenilik yaparlarsa son yılların batman ve seramik daytonadan sonraki en büyük hamlesi olur.
Kullanıcı avatarı
afl

Mesaj Caner1983 » 16 Mar 2018, 12:16

afl yazdı:Explorer, Day date gibi modellerde yenilik olabilir ama Submariner GMT veya daytona gibi hit modeller kadar ses getirmez.
Yeni 32XX mekanizmayı submariner date için beklemek mantıklı. Yine oysterflex denen ucube kayışı submarinerde görebiliriz.
Mert'in Coke bezel hayali gerçekleşmez gibi geliyor, fakat beyaz altın veya platin çıkarıp gerçek ama ulaşılmaz yapabilirler tabi :D
Bence en büyük hamle Hulk dan vazgeçip kermite dönüş olur. Son zamanlarda Hulk daki popülarite düşüşü, Rolex in varolan modelleri kısıtlayıp değer artırma politikasıyla birleşince bence Hulk u bitirip (böylece ikinci elini ve stoktakilerin değerini patlatıp) tekrar yeşil bezel siyah kadran kermite dönebilirler. İçine de 32XX, mesela 3225 kalibre koyarak yenilik yaparlarsa son yılların batman ve seramik daytonadan sonraki en büyük hamlesi olur.

Abi bende rolexi metal bilezik dışında kabullenemem gibi :thumbup:
Gmt de çelik metaryalden bir değişiklik olmaz galiba
Explorerda beyaz kadran bekleniyor ama arzulanan bir değişiklik olmaz galiba
Sub da mekanizma değişikliği olacak gibi
Görüşleriniz için teşekkürler
Diğer markalar için; nomosun instagram sitesinde tangenta fotosu ile baseworld lafı geçmişti. Tudor da vardı ama ipucu olabilecek bişeyler yoktu bekliycez görcez
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 136 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners