Orient Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Orient Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Mesaj xarnik » 19 ub 2018, 11:19

merhaba sevgili saat severler. size bir sorum olacak. uzun zamand覺r otomatik saatleri arat覺r覺yorum. orient saatler neden hem bu kadar salam hem de bu kadar ucuz olabiliyor? bilgisi olan varsa l羹tfen paylaabilir mi? ayn覺 繹zellikteki isvi癟re saatlerinin fiyat覺 sondan bir 0 fazla oluyor. ayd覺nlat覺rsan覺z sevinirim... herkese selamlar
Kullan覺c覺 avatar覺
xarnik

Kay覺t: 19 ub 2018, 10:03

Re: orient

Mesaj Ankthas » 19 ub 2018, 19:11

Merhabalar, hogeldiniz. irket politikas覺 diyebiliriz kimisi fiyat-performans 羹r羹nleri 羹retir kimisi l羹ks kimisi ucuzcu olur. Toyota da mesela fiyat覺na g繹re 癟ok iyi arabalar 羹reten bir irket onun gibi d羹羹n羹n :champ:
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj Skywalker87 » 25 ub 2018, 00:06

Toyota 癟ok g羹zel bir 繹rnek olmu :) Al覺n bi Orient iyi g羹zel saat hatta bulabilirseniz orient star lar 癟ok iyi, orient star standard date var yeni modellerimde mavi se癟eneide var anti refle caml覺 hemde 癟ok g羹zel

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Skywalker87

Ya: 35
Kay覺t: 19 May 2014, 23:08

Mesaj krstarica » 25 ub 2018, 01:22

Mako hari癟 birka癟 modeline sahip biri olarak fiyat覺na g繹re kaliteli saatler. In house keza mekanizmalar覺 ancak 癟ok da 羹st d羹zey deiller.

zellikle kordon malzemesi ger癟ekten vasat. Deri kay覺a sahip olanlar覺n hepsi ilk 1 senede deiime gitti. Ki yaz覺n takmayan ve bilei su, tere 癟ok fazla maruz kalmayan biriyim.

Rotoru sesli ve genel olarak muadillerine oranla a覺r saatler 羹retmesi benim eksi g繹rd羹羹m k覺s覺mlar.

F襤yat konusundaki olay覺 ise kanaatimce tamamen reklam politikas覺. Ederinin 2 kat覺 deerinde saatleri olduunu d羹羹n羹yorum ancak fazlas覺 deil. 2000 tl lik bir orientin 10000 tl lik bir orise rakip olmas覺 bence m羹mk羹n deil.
Ne 鱉alim 禳to su drugi pokrali moje ideje, ali 鱉alim 禳to nemaju svoje.(Bakalar覺n覺n benim fikirlerimi 癟almas覺ndan 繹t羹r羹 羹z羹lm羹yorum, ac覺yorum 癟羹nk羹 kendi fikirleri yok.)-Nikola Tesla
Beograd-Serbia
Kullan覺c覺 avatar覺
krstarica

Kay覺t: 10 Au 2012, 08:21

Re: Orient Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Mesaj mturann » 26 ub 2018, 10:16

Balang覺癟ta otomatik saatlere 癟ok fazla para vermek istemeyenler i癟in g羹zel bir giri saati markas覺.
Tercih edilebilir.
Ne olduu belirsiz markarladansa Orient her zaman tercih edilebilrliini korur.
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj ozanxos » 27 ub 2018, 11:34

Zaman覺nda orient m-force beast kullanm覺t覺m. Bence diver konusunda ayn覺 segmentte rakibi yok . O saati ald覺覺m fiyat覺n 1.5 kat daha y羹ksek fiyatl覺 seiko monster diver ile Yanyana koyduumda i癟tenlikle s繹yl羹yorum orient 癟ok daha iyi duruyordu. Ama unu belirtmeden ge癟emeyeceim kordon kalitesi vasat [emoji3](orient star koleksiyonu hari癟)

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ozanxos

Kay覺t: 18 Tem 2013, 15:01

Mesaj economyst » 11 Mar 2018, 18:52

Orient ger癟ekten g羹zel marka ama OrientStar serisine bakman覺z覺 繹neririm. M羹thiler
Breitling Navitimer... Bir g羹n mutlaka...
Kullan覺c覺 avatar覺
economyst

Ya: 43
Kay覺t: 28 Au 2010, 17:08

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 113 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners