Seiko SKX007J - SKX007K Satın Almak

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Seiko SKX007J - SKX007K Satın Almak

Mesaj rolexcollector » 14 Ara 2018, 14:38

Cotton yazdı:Kerim arkadaşımız aynı saati ( Seiko SKX007J ) (13.12.18) gece 23:07'de satışa koymuş (14.12.18) aynı gece 00:43'te saat satılmış. Kaçırdık !
Jet satış!

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Re: Seiko SKX007J - SKX007K Satın Almak

Mesaj gozdentunay » 14 Ara 2018, 14:46

ozgtegin yazdı:
gozdentunay yazdı:
ozgtegin yazdı:Ben konuya başka yerden çomak sokup ortalığı bulandırayım bari. [emoji16][emoji12]
Ben de Seiko Sea Urchin var SNZF15J ve bence SKX den daha güzel ve kaliteli duruyor. Ne o SKX kadranı, yapıştırma karakterler sanki. 3-5 sene sonra kadran ölür, fosforlar da bayınca iyice. Bir de 7s26 mekanizmaya o kadar para niye? Seiko 5 klasikler daha güzel bence. 200 mt WR diver diye mi? Sanki herkes tüplü (scuba) dalış yapıp 20-30 mt lere iniyor bununla. Aman ha öyleyse yanınıza dalış bilgisayarı alın, dekoları takip edin...
Kurma kolu da çok sert ingiliz anahtarı kullanan da varmış.
Aha yerden yere vurdum... kalede bekliyorum... [emoji12]

Sevgili özgtekin harbiden sağlam çomak oldu [emoji4] 3-5 sene sonra kadran olür demişssin bende yeni aldım o kadar dandikmi skxlerin kadranları 3 sene sonra bitecek kadar ? Üzüldüm:(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sevgili gozdentunay benimki belki de kendi abartılı ve biraz da alaylı tespitlerim. Yoksa Seiko SKX lerin gerçekten kendini ispatlamış, ikonik ve kaliteli saatler olduğunu düşünüyorum. Ama SKX sahibi değilim ve pek de düşünmüyorum. Gerçi saati inceledim, taktım ve sahibini memnun eder kesinlikle. Ama ne bileyim o indeksler ve kadran Snzf lerde olduğu gibi kaliteli gelmedi. Ama sonuçta altını çamura bulamakla değer kaybettirmezsiniz. Saatinizi güle güle kullanın kategorisinde fiyat/performans canavarı ve koleksiyonluk olduğu kesin...

Açıklama ve güzel dilekleriniz için teşekkürler [emoji846]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot], ImpureZiggurat ve 163 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners