Rolex Bayilerinde S覺ra Bekleme Hakk覺nda Bilgi ve neri

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Rolex Bayilerinde S覺ra Bekleme hk.

Mesaj eersoy » 14 ub 2018, 21:22

Eskimemur yazd覺:Rhodium'a gitmenizi tavsiye ederim. Batman'覺 bana 1 ayda getirdiler. Hulk yakla覺k s羹rede gelir. Yurtd覺覺nda bulmak daha zor.

Rhodiumu da arad覺m fakat ahsen de giderim. Batman de olduk癟a nadir 1 ay 癟ok iyi bir s羹re, sizin Rhodium ile bir tan覺覺kl覺覺n覺z var m覺yd覺 ? Onun etkisi oldu mu merak ettim.
Kullan覺c覺 avatar覺
eersoy

Kay覺t: 13 Nis 2013, 10:17

Mesaj moy » 14 ub 2018, 21:36

ekdellal yazd覺:Saat i癟in s覺raya girip aylarca, y覺llarca beklemeyi paranla rezil olmak olarak g繹r羹yorum. Stok bulunan marka ve modeller aras覺ndan beendiimi al覺r ge癟er keyfime bakar覺m. [emoji41]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

Sonuna kadar size kat覺l覺yorum.Hayat覺mda hi癟 bir zaman bir restorona clube girmek i癟in s覺ra beklemedim bosa girerim s覺ra varsa doru baka yere,fastfood tarz覺 yerler hari癟 self servis yemek yemedim.bebek mazalar覺ndan e bebekten 1-2 kez al覺 veri yapt覺m prosed羹r olarak al覺nan 羹r羹nleri kasiyerler paketlemiyormu ordanda bir daha al覺veri yapmad覺m.
Alaca覺m rolexi bir haz覺rda bulursam verir paras覺n覺 al覺r覺m k覺sa s羹rede elden 癟覺kartmayacaksam g羹venilir grey marketlere y繹nelirdim
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj darksilence » 14 ub 2018, 23:05

elik Yeil bezel saat i癟in g繹sterilen tav覺ra bak覺n? ok ilgin癟.. hani yani bu saat platinum yada baka deerli bir materyal olsa tamam ama, 癟elik bir saat i癟in insanlara 3. s覺n覺f muamelesi yap覺lmas覺 hi癟 ho deil. 襤stediimiz kadar listeye ad覺m覺z覺 yazd覺ral覺m yok paras覺n覺 繹deyelim yine de hat覺r-g繹n羹l, ahbap-癟avu ilikisi ile araya mutlaka birisi girip sizin-bizim hakk覺m覺z覺 (s覺ra hakk覺m覺z覺) gasp ediyordur mutlaka. Zenginsen yada 癟ok 羹nl羹 hat覺r覺 ge癟en biriysen orta gelirli vatanda覺n hayali olan bu mal覺 zehir etme,ettirme.. git platin al, alt覺n al.. Belki biraz a覺r konutum herkesten 繹z羹r diliyorum l羹ften kimse 羹zerine al覺nmas覺n ama b繹yle olduunda Rolexden feci derece souyorum...
"As the Years Go Passing By..."
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Ya: 41
Kay覺t: 24 Au 2012, 13:09

Mesaj ermansire » 15 ub 2018, 01:02

Yurtd覺覺 AD'lar ile yaz覺覺n, tax free u癟ak otel paras覺n覺 癟覺kar覺r zaten.
instagram.com/ermansire
Kullan覺c覺 avatar覺
ermansire

Kay覺t: 05 Ara 2012, 14:47

Mesaj Cruciatus » 15 ub 2018, 01:05

Ben baya ansl覺ym覺覺m demek ki.. ekmek al覺r gibi gittim Armada Avm Rolexe.. var m覺 dedim var dediler.. iyi sar bi tane dedim. Sard覺lar.. :)

Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

Mesaj mitY羹ksel » 15 ub 2018, 02:22

Cruciatus yazd覺:Ben baya ansl覺ym覺覺m demek ki.. ekmek al覺r gibi gittim Armada Avm Rolexe.. var m覺 dedim var dediler.. iyi sar bi tane dedim. Sard覺lar.. :)
Y覺lba覺ndan 繹nce Hulk sormak i癟in gitmitim.S覺f覺r iskonto bir miktar kaparo ve mart ay覺nda gelir demeleri ile 癟覺km覺t覺m.Ben 1 haftadan fazla bekleyemem.

Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj Eskimemur » 15 ub 2018, 10:55

eersoy yazd覺:
Eskimemur yazd覺:Rhodium'a gitmenizi tavsiye ederim. Batman'覺 bana 1 ayda getirdiler. Hulk yakla覺k s羹rede gelir. Yurtd覺覺nda bulmak daha zor.

Rhodiumu da arad覺m fakat ahsen de giderim. Batman de olduk癟a nadir 1 ay 癟ok iyi bir s羹re, sizin Rhodium ile bir tan覺覺kl覺覺n覺z var m覺yd覺 ? Onun etkisi oldu mu merak ettim.

Banada bir arkada覺m vesile oldu. Mutlaka gidip y羹zy羹ze g繹r羹羹p iletiim kurmak, arada aramak gerekiyor. Rhodium g羹癟l羹 bir bayi. Saat buluyor. Batman ve Hulk'un tedarik s羹resi 1-2 ay覺 ge癟mez diye d羹羹n羹yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
Eskimemur

Ya: 50
Kay覺t: 24 Ara 2013, 11:47

Mesaj moy » 15 ub 2018, 11:04

Biliyorsunuz po yu almadan 繹nce gmt2 batmane niyetlenmitim suadiye rhodium la g繹r羹t羹羹mde 6 ay bekleme s羹resi olduundan bahsetmilerdi.
Bende daytona ve hulkta bekleme oluyordu gmt master ne alaka dediimde art覺k gmt master i癟inde s覺raya al覺yoruz demilerdi.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 137 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners