Swiss Military Hanowa Hakkında Düşünceleriniz

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Swiss Military Hanowa Hakkında Düşünceleriniz

Mesaj atakan35 » 25 Tem 2018, 15:18

sade ve şık bozulmama özlligi olan saatler :)
Kullanıcı avatarı
atakan35

Mesaj neperliva » 25 Tem 2018, 20:50

Gercektir o saat ben 250 civarina almistim doner bezelli.
"Hata yapmayan kişi aslında genel olarak hiçbir şey yapmıyor demektir".
Kullanıcı avatarı
neperliva

Mesaj Pardayan » 26 Tem 2018, 04:17

Resimdeki saatin İsviçre fiyatı nakliye gümrük hariç 650 tl civarıdır. Swiss Military iyi bir marka olup quartz saatleri tam bir fiyat performans ürünüdür. 350 tl fiyat o saat için gayet güzel bir fiyattır.Tabi kur artışlarından sonra hala 350 tl olduğunu düşünmüyorum.
Kullanıcı avatarı
Pardayan

Mesaj omrfrka » 26 Tem 2018, 13:23

06-5100 modelini kullanıyorum bende memnunum saatten isa swiss mekanizma kullanıyorlar fiyat\performans ürünü hepsi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
omrfrka

Mesaj omrfrka » 26 Tem 2018, 15:19

yusufdemir55 yazdı:Saati aldığınız yer çok önemlidir. Dün Konyalı Saat'ten 470 TL. ye aldığım saatin aynısını başka bir sitede 350 TL. te satıldığını gördüm. Swiss Military distribütörü olan Konyalı Saat bu fiyata satarken, hiç alakası olmayan bir firma nasıl 350 Liraya satar? Benim naçizane tavsiyem; saati güvenilir yerden almanızdır.

hocam konyalı saat zaten diğer satıcılara göre 2 kat fiyat farkı ile satıyor zaten
Kullanıcı avatarı
omrfrka

Mesaj Dogu » 04 Ağu 2018, 01:17

Bi kere bazı arkadaşlar replika konusuna takılmışlar bu saatin replikası yok gönlünüz rahat olabilir bunun dışında fiyat politikasını aslında markalar ülkemizdeki saat distribütörlerine karışmadığı için oluyor. Mağazalar kira ve çalışan giderlerinide hesaba katıyor ve fiyatları 400 ken 800 tl de diyebiliyor. Buna en güzel örneği şimdi veriyorum. Mesela welder markasının hiç bir saatini internet fiyatı 495 tl ise bir saat mağazasına gittiğinizde size 600 tl derlerse. Şikayet ettiğiniz anda bayiliğini geri çekiyor. Bir nevi ultimatom ve kendi satışlarının düşmemesi ve insanların saat markasına olan güvenlerinin azalmaması için harika bir yaptırım. Ancak malesef diğer markalarda bu yok seiko nun düşük bazlı bir modeli internette 350 tl ya da 500 tl iken bir mağazada 890 tl olabiliyor.

Swiss military saatine sonuna kadar güvenebilirsin. Bu fiyatlara swiss made bir saat bulamazsın. Mesela örnek olarak bir avantajı da sapphire cam olması. Seiko nun aynı segmentteki saatinde sapphhire cam bulunmamakta mesela :)
Kullanıcı avatarı
Dogu

Mesaj omrfrka » 05 Ağu 2018, 00:06

Öncelikle kendi deneyimimi anlatıyim marka hakkında,kullanılan malzemeler gayet kaliteli özellikle bu fiyat bandında safir camlı ve swiss made bulmak çok zor
bende navigator 06-5100 modelini 5 aydır kullanmaktayım,ilk aldığım zaman saati kronosu sorunluydu takılı kalıyordu aldığım gün konyalı saat e geri getirdim yenisi ile değişildi,sonra ise yaklaşık 20 gün sonra alarm tuşu içine basılı kaldı ve ersa garantiye gönderdim yapılıp geldi 2 gün sonra yine tuşu içine takılı kaldı :) bu sefer artık kendim gittim ersaya verdim saati yaklaşık 1 ay oldu tuşu içine girmiyordu ama daha dün başıma gelen olay ile alarm kurmaya çalışırken,alarm çalışmadığını fark ettim,markadan eski kalite anlamamında doğrusu soğudum biraz çünkü değişilmeden önce verilen saatte sorunluydu şimdi tekrar aldığımda kronik bi problem ile sorun veriyor sürekli,tekrar garantiye gönderemiyorum memlekete gidiyordum tamda bugün gelince artık ersa ile konuşup saati değiştirmeyi düşünüyordum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
omrfrka

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 109 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners