Swiss Military Hanowa Hakkında Düşünceleriniz

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Swiss Military Hanowa Hakkında Düşünceleriniz

Mesaj Kozmon333 » 11 Şub 2018, 03:01

Resim

Bu saati almayı planlıyorum ama içime sinmeyen birşeyler var.Sizce saat çok mu sade ? Ve 350₺ olduğu halde safir kristal cam olması da beni işkillendirmiyor değil.Sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Kozmon333

Re: Swiss Military Hanowa Hakkında Düşünceleriniz

Mesaj alihoca » 11 Şub 2018, 18:32

Tasarım tamamen kişisel bir mesele olmakla beraber bu marka uygun fiyatlı saayler sunar bunda işkillenecek bir şey yok
Tempus erit auri pretium!
Kullanıcı avatarı
alihoca

Mesaj schavelle » 11 Şub 2018, 22:53

Saat ve modeli güzel ama ürün sıfır ve çelik bilezikli ve safir camlı ise o fiyat beni de şüphelendiriyor. Satıcıyı araştırıp ürünün Ersa Saat (Distribitör) garantili olup olmadığını sorabilirsiniz.
Eğer mutlaka alacaksanız orjinal web sitesindeki fotosu ile her milimetresini karşılaştırmanızı ve en ufak bir şüpheniz olursa hemen koşulsuz iade etmenizi öneririm. (kutu ve kitapçıkları da kontrol edin)

bkz internette sahte hanowa'lar düşmeye başlamış bile.
http://forums.watchuseek.com/f71/swiss- ... 00754.html
Kullanıcı avatarı
schavelle

Mesaj mturann » 12 Şub 2018, 10:56

Acayip sahteler türüyor piyasada. Ucuz saat pahalı saat dinlemiyorlar hepsinin sahtesini satıyorlar.
İyice araştırıp öyle almak lazım yoksa güzel saat.
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj yusufdemir55 » 14 May 2018, 11:03

Saati aldığınız yer çok önemlidir. Dün Konyalı Saat'ten 470 TL. ye aldığım saatin aynısını başka bir sitede 350 TL. te satıldığını gördüm. Swiss Military distribütörü olan Konyalı Saat bu fiyata satarken, hiç alakası olmayan bir firma nasıl 350 Liraya satar? Benim naçizane tavsiyem; saati güvenilir yerden almanızdır.
Y/D
Kullanıcı avatarı
yusufdemir55

Mesaj schavelle » 14 May 2018, 11:16

Bu arada ilk mesajdaki ürün quartz mekanizmaya sahip. Bu markanın quartz ürünleri genelde uygun fiyatlıdır. Otomatik olunca fiyat oldukça yükseliyor.
Kullanıcı avatarı
schavelle

Mesaj ayberkomay » 14 May 2018, 15:03

Tekzen internet sitesinden farklı bir modelini (https://www.cimri.com/offer/136026943?p ... Name=CIMRI) almıştım geçen yıl. Bence fiyatına göre çok muhteşem bir saat. Camının safir olması da ayrı bir güzellik. Bence gözün kapalı alabilirsin. Fiyatı gayet normal sizin baktığınızın. Camı uzerinde çizilme testi yapmıştım merakımdan dolayı. Hissiyatı, kalitesi ve yansıtmasının azlığını da göz önünde bulurundurunca safir olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
ayberkomay

Mesaj yusufdemir55 » 16 May 2018, 13:45

Kozmon333 yazdı:Resim

Bu saati almayı planlıyorum ama içime sinmeyen birşeyler var.Sizce saat çok mu sade ?
sadelik bir tercih meselesidir. kimileri özellikle sade saatleri tercih der. bana kalırsa; saatte akrep ve yelkovan'ın dışında bir şey istemem. Takvimi bile gereksiz görüyorum. Kendi zevkine göre beğen ve güle güle iyi günlerde kullan.
Y/D
Kullanıcı avatarı
yusufdemir55

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 136 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners