Hublot'dan Anlayan Saat Uzman覺 Ar覺yorum

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Hublot'dan Anlayan Saat Uzman覺 Ar覺yorum

Mesaj yasemena » 16 Oca 2018, 14:14

Merhabalar. Elimde Hublot bir saat var. Alaca覺m kii orijinal olduunu s繹yl羹yor. Seneler 繹nce kendisine hediye gelmi. O zaman kutusu ve orijinallik sertifikas覺 varm覺 ama o zaman ya覺 k羹癟羹k olduu i癟i 繹enme vermemi ve kaybetmi. Bu saatin ger癟ek olup olmad覺覺n覺 nas覺l anlar覺m. Tavsiye edebileceiniz g繹sterebileceim bir uzman var m覺? Yard覺mc覺 olursan覺z 癟ok sevinirim. Teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
yasemena

Kay覺t: 18 Eyl 2011, 10:42

Re: Hublot'dan Anlayan Saat Uzman覺 Ar覺yorum

Mesaj Emreozcan » 16 Oca 2018, 14:19

Merhaba;

Forumda bu konuda uzman arkadaslarimiz var. Ozellikle saatin kadraninin yakindan cekilmis fotograflarini alip buraya gondermeniz gerekecektir. Ayrica Hublot yetkili saticilarindan kontrol ettirmek de isinizi garantiye alacaktir. Bence bu adimlari bitirmeden kesinlikle odeme yapmayin.
Kullan覺c覺 avatar覺
Emreozcan

Kay覺t: 12 Haz 2015, 19:29

Mesaj kilimanjaro » 16 Oca 2018, 14:24

Sahte olma ihtimaline kar覺 saat覺n fotoraf覺n覺 buraya koymay覺n.Forumda sahte saat payla覺m覺 yasak.Sahte olduunu anlamak i癟in fotoraf覺 aktif 羹yelerden birine 繹zel mesajla g繹ndermeniz yeterli ... uzman olmaya gerek.Bir de saat size ka癟 liradan teklif ediliyor ? Bu da 繹nemli saat覺n modelini ve yakla覺k fiyatlar覺n覺 netten 繹renebilirsiniz.
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj moy » 16 Oca 2018, 16:58

kilimanjaro yazd覺:Sahte olma ihtimaline kar覺 saat覺n fotoraf覺n覺 buraya koymay覺n.Forumda sahte saat payla覺m覺 yasak.Sahte olduunu anlamak i癟in fotoraf覺 aktif 羹yelerden birine 繹zel mesajla g繹ndermeniz yeterli ...

Ya覺n覺zdan dolay覺 abi diye hitap ediyorum l羹tfen kusura bakmay覺n.
Saat sevgisi eskiye dayanan fakat teknik bilgisi az olan biriyim. Asl覺nda fotoraf覺n buraya at覺lmas覺 daha doru.
Eer ki 羹r羹n sahte ise,bilgili 羹statlar taraf覺ndan u u sebepten bu 羹r羹n sahtedir denmesi benim gibi yeni yeni teknik bilgisi gelimekte olan 羹yeler i癟in gelitirici olacakt覺r diye d羹羹n羹yorum.

Ben youtube 羹zerinden sahte ve ger癟ek saat kar覺lat覺rmalar覺n覺 izliyorum,sadece g繹z ile inceleme ile nas覺l fark edileceini yeni yeni 繹reniyorum (misal rolex te cyclops un yerleimi tarih 癟ark覺ndaki puntolar yada omega poda helyum ka癟覺 valfinin pozisyonlamas覺 gibi ) bu sahte saat payla覺m覺 konusunda en az覺ndan saatin orjinalliini teyit emek i癟in a癟覺lan bal覺klarda bu kadar kat覺 olmasak en az覺ndan benim gibi yeni 繹renen 羹yelerin kendini gelitirmesi i癟in yararl覺 olaca覺n覺 d羹羹n羹yorum.
Sevgilerle
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 141 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners