Tudor Pelagos

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Tudor Pelagos

Mesaj Can16 » 11 Ara 2017, 22:32

Merhabalar konuyu arattım fakat bulamadım

10 gün önce Tudor Pelagos ( siyah kadran) modeli deneme şansım oldu
Gerçekten çok beğendim forumlarda (ekşi sözlük vs) yorumları fikirleri okudum ...
Siz değerli dostların da model ile ilgili fikir ve düşüncelerinizi sormak isterim ..
Kullanıcı avatarı
Can16

Re: Tudor Pelagos

Mesaj ivanko » 11 Ara 2017, 22:59

Çok iyi bir seçim yapmışsınız :thumbup: . Tudor son yıllarda Black Bay, Pelagos, Heritage Chrono gibi başarılı seriler piyasaya sürdü. Pelagos ; inhouse mekanizması, kasası ve bileziği ile çok beğendiğim bir saat. Mavi kadranlısı benim de takibimde. Güle güle kullanın diyelim şimdiden.
Kullanıcı avatarı
ivanko

Mesaj demir77 » 12 Eki 2022, 21:09

Güle güle kullanın. Pelagos'lar titanyum mu?Çelik üretimi yok mu?
Kullanıcı avatarı
demir77

Mesaj cemhk » 18 Eki 2022, 08:18

solak modelini her zaman çok beğendim
Kullanıcı avatarı
cemhk

Mesaj agahbagrik » 18 Eki 2022, 10:51

sırf lumesi için bile tercih edilir, mikro markaların bol bol kullandığı ama bildik markaların esirgedikleri tamamen lume uygulanmış döner bezeli tudor "sizden kıymetli mi" diye vermiş :D o kar tanesi akrep uygulamasını başta pek sevmemiştim ama gelen olarak tudor saatler rolex'den bile daha tercih edilebilir geliyor bana. rolex temiz bir tasarım sunmak konusunda iyi ama tudor daha iyi bence, boynuz kulağı geçmiş sanki :lol:

Resim
Kullanıcı avatarı
agahbagrik

Mesaj Heesh » 18 Eki 2022, 18:15

agahbagrik yazdı:sırf lumesi için bile tercih edilir, mikro markaların bol bol kullandığı ama bildik markaların esirgedikleri tamamen lume uygulanmış döner bezeli tudor "sizden kıymetli mi" diye vermiş :D o kar tanesi akrep uygulamasını başta pek sevmemiştim ama gelen olarak tudor saatler rolex'den bile daha tercih edilebilir geliyor bana. rolex temiz bir tasarım sunmak konusunda iyi ama tudor daha iyi bence, boynuz kulağı geçmiş sanki :lol:

Resim
Lume konusuna bende katılıyorum modeli ne olursa olsun çok dress olmadıkça bol lume saat için şart

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Heesh

Mesaj Mtn » 18 Eki 2022, 21:06

Saatteki genel matlık ve kadrandaki kontrast çok hoş duruyor gerçekten. Ayrıca Blackbay58in kenarlarındaki parlaklık ve kalınlık görüntüsü de bu saatte yok sanki. 39mm modeli titanyumun etkisiyle 110gr olmuş, kağıt üzerinde çok iyi değerler. Omega marka algısı olarak daha iyi ama seamaster 300 fotolarda çok parlak duruyor, bu saat çok olmuş duruyor bence. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Mtn

Mesaj Heesh » 18 Eki 2022, 23:49

Mtn yazdı:Saatteki genel matlık ve kadrandaki kontrast çok hoş duruyor gerçekten. Ayrıca Blackbay58in kenarlarındaki parlaklık ve kalınlık görüntüsü de bu saatte yok sanki. 39mm modeli titanyumun etkisiyle 110gr olmuş, kağıt üzerinde çok iyi değerler. Omega marka algısı olarak daha iyi ama seamaster 300 fotolarda çok parlak duruyor, bu saat çok olmuş duruyor bence. :thumbup:
Bende biraz matlıktan yanayım genelde [emoji1303]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Heesh

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 117 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners