Havaalanı Maceram

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Havaalanı Maceram

Mesaj görkemk » 12 Ara 2017, 09:52

ayarı var o makinenin hassasiyet için , hassasiyet ayarını güvenlik tehtidi nedeniyle arttırırsa öter saate , düşük tutarsa ötmez. Rolex olmasıyla çok bi alakası yok. Birde antimagnetik özelliği ne kadar fazla ise saatin ( millgaus , titanyum saatler yeni omegalar mesela ) o kadar zor öter cihaz
Kullanıcı avatarı
görkemk

Mesaj fiz334 » 12 Ara 2017, 16:56

ereninanc yazdı:Güzel anı resimde hoş

2 ay önce bir misafiri karşılamak için gittiğim Atatürk airportta girişte herzaman ki gibi saati çıkarmadım geçtim cihaz öttü görevlinin kolumdaki saate baktığını gördüm
Beyaz kadranlı çelik daytona dikkatini çekmiş olacak ki

Beyfendi saatinize ötüyor cıkartırmısınız dedi

Çıkarıp sepete koydum tekrar geçtim bu sefer ötmedi güvenlik görevlisi ben gecerken duymayacagımı zanneden kısık bir ses tonuyla

Böyle çıkartırlar saati dedi.şasırdım ama sesımı cıkarmadan yurudum

Ben baba mesleği olarak 2. El saat alım satım yapan bır işletme sahibiyim ve bu markadan hoşlanıyorum gıymekten zevk alıyorum dışarı çıkarken millet görsün hava atayım mantığıyla giymiyorum bazı insanların yaptığı gibi bir yerde oturunca kıyafetın kollarınıda yukarı cekmem saatım gorunsun dıye halbukı bu işi yapıyorum insanların saatımı gorup begenmesi gerekirken
böyle kompleks görmedim, saati çıkarttırınca noluyormuş sanki..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
fiz334

Mesaj Turcule » 13 Ara 2017, 22:50

ereninanc yazdı:
Turcule yazdı:

2 ay önce bir misafiri karşılamak için gittiğim Atatürk airportta girişte herzaman ki gibi saati çıkarmadım geçtim cihaz öttü görevlinin kolumdaki saate baktığını gördüm

Çıkarıp sepete koydum tekrar geçtim bu sefer ötmedi güvenlik görevlisi ben gecerken duymayacagımı zanneden kısık bir ses tonuyla

Ben baba mesleği olarak 2. El saat alım satım yapan bır işletme sahibiyim ve bu markadan hoşlanıyorum gıymekten zevk alıyorum dışarı çıkarken millet görsün hava atayım mantığıyla giymiyorum bazı insanların yaptığı gibi bir yerde oturunca kıyafetın kollarınıda yukarı cekmem saatım gorunsun dıye halbukı bu işi yapıyorum insanların saatımı gorup begenmesi gerekirken

öncelikle resmi beğenmenize sevindim[emoji106] benim yorumunuz ile ilgili size 2 sorum olucak, Birincisi her zamanki gibi kolumda saat ile geçtim dediniz,daha önceki seferlerde hep öttümü? İkinciside yorumunuzun son kısmındaki tutumunuz, hiç hoş değil ve konu ile alakası yok.ben yaşadığım bir anıyı paylaşmak istemiştim ama sizin bu tavrınız beni gayet üzdü

Rica ederim

Hayır ilk defa öttü bende o yüzden şaşırdım.

Sizi üzdüysem kusura bakmayın ben kimseye anlatmamıştım bu yaşadığım olayı anınızı okuyunca aklıma geldi elimde olmadan sinirlendim. Amacım sizi üzmek değildi. Üzgünüm.

Peace [emoji106][emoji16]

Kullanıcı avatarı
Turcule

Mesaj fiz334 » 18 Ara 2017, 22:59

ereninanc yazdı:
Turcule yazdı:

öncelikle resmi beğenmenize sevindim[emoji106] benim yorumunuz ile ilgili size 2 sorum olucak, Birincisi her zamanki gibi kolumda saat ile geçtim dediniz,daha önceki seferlerde hep öttümü? İkinciside yorumunuzun son kısmındaki tutumunuz, hiç hoş değil ve konu ile alakası yok.ben yaşadığım bir anıyı paylaşmak istemiştim ama sizin bu tavrınız beni gayet üzdü

Rica ederim

Hayır ilk defa öttü bende o yüzden şaşırdım.

Sizi üzdüysem kusura bakmayın ben kimseye anlatmamıştım bu yaşadığım olayı anınızı okuyunca aklıma geldi elimde olmadan sinirlendim. Amacım sizi üzmek değildi. Üzgünüm.

sizi yanlış anlamak için zorlamışlar kendilerini biraz boşverin, forumda böyle infaz konseyi toplanıyor bazen.
Kullanıcı avatarı
fiz334

Mesaj ereninanc » 02 Oca 2018, 22:15

SeiKinetic yazdı:Şahsen @ereninanc'ın serzenişinin konu sahibine değil de "böyle çıkarttırırlar işte" diyen densize olduğunu anladım ben ilk okuduğumda. Takip eden sözlerini de "amacım hava atmak değildi ama o densiz böyle algıladı vs." şekilde anladım. Umarım doğru anlamışımdır.

Bu ilginç anı için de teşekkürler @Turcule. Gerçekten ilginç...

Beni anladığınız için teşekkür ederim ben sadece anımı anlatmak istedım saatıde anlatma sebebim beyaz kadranlı vs daha göze batıyor demek istedım

Uzun bı zaman foruma giremedım yazılanları gorunce şok oldum ben ne konunun sahıbıne nede baska bırıne bır serzenıs vs herhangi bir sekılde cevap vermek amacıyla yazmadım sadece anımı yazdım bu kadar büyütülmesi çok garip

Konunun sahıbınden de garip bulduğum tepkisi karşısında ÖZÜR DİLEDİM

İnsanların kolumda gorup begenmesi gerekırken sozuyle de dukkanıma gelen müşterilerimden bahsettim dışarda ki insanlara hava atmak gibi bir amacım yok olmadı da
Sonuçta ilk defa daytona giymedim

Bu tepkilerden sonra foruma girmeyeceğime emin olabilirsiniz

Hoşçakalın...

Kullanıcı avatarı
ereninanc

Mesaj ereninanc » 02 Oca 2018, 22:16

sizi yanlış anlamak için zorlamışlar kendilerini biraz boşverin, forumda böyle infaz konseyi toplanıyor bazen.[/quote]

Çok teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
ereninanc

Mesaj efulas » 04 Oca 2018, 15:46

Hahaha gerçekten çok ilginç
Kullanıcı avatarı
efulas

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 113 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners