"Yurtd覺覺" S覺cak Saat F覺rsatlar覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: "Yurtd覺覺" S覺cak Saat F覺rsatlar覺

Mesaj Reczebb » 26 Ara 2019, 15:02

Merhaba;
Yurtd覺覺 saat sitelerinde (繹zellikle jomashop, ashford) ayni g羹n icerisinde birka癟 kez bakt覺覺m saatin ertesi g羹n fiyat覺nda belirli oranlarda art覺覺na rast geliyorum. Bazi ucak bileti sitelerinde benzer uygulamalar覺n olduuna dair bireyler okumutum hatta deneylememitim. Ip tutma diyorlar sanirim. Almak istediginiz bileti birkac kez kontrol etmenize m羹teakip kisa s羹re sonra zamlanmasi gibi.

Saat sitelerinde benzer tecr羹besi yada bu konuda bilgisi olan var mi?

(Tabi kisa s羹reli kampanyalari, veya olagan stok kaynakli artislari haric tutmak 羹zere.)

SM-M205F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Saatin kendisi mek璽n, y羹r羹y羹羹 zaman, ayar覺 insand覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
Reczebb

Kay覺t: 27 May 2018, 17:46

Mesaj slhgzl » 26 Ara 2019, 16:17

Hocam bende ashford sitesinde edox marka bir saate birka癟 g羹nd羹r bak覺yordum.Bug羹ne kadar fiyat覺 340 dolard覺.Bug羹n 680 dolar olmu.Bence arada s覺rada b繹yle fiyatlarla oynuyorlar.Bence birka癟 g羹n sonra tekrar eski fiyata gelir.Almak isteyen kii hemen als覺n diye psikolojik bir alg覺 yap覺yorlar gibi geliyor.Sitede gezinirken hen羹z karar veremediniz mi diye bir yaz覺 g繹nderip %5 -%10 indirim kodu da veriyorlar.
Civil Engineer
Kullan覺c覺 avatar覺
slhgzl

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj Reczebb » 26 Ara 2019, 20:49

salguz yazd覺:Hocam bende ashford sitesinde edox marka bir saate birka癟 g羹nd羹r bak覺yordum.Bug羹ne kadar fiyat覺 340 dolard覺.Bug羹n 680 dolar olmu.Bence arada s覺rada b繹yle fiyatlarla oynuyorlar.Bence birka癟 g羹n sonra tekrar eski fiyata gelir.Almak isteyen kii hemen als覺n diye psikolojik bir alg覺 yap覺yorlar gibi geliyor.Sitede gezinirken hen羹z karar veremediniz mi diye bir yaz覺 g繹nderip %5 -%10 indirim kodu da veriyorlar.
Teekk羹rler. Benim g繹rd羹羹m de benzer seviyeye yak覺n art覺lardi. Aynen dediginiz gibi simdi de carkifelek koymuslar yuzde 5 10 15 falan var ama hep yuzde 5 geliyor[emoji846] Pusuya yatip bekleyeceiz artik.

Kullan覺c覺 avatar覺
Reczebb

Mesaj hozburun » 27 Ara 2019, 11:14

Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

Mesaj mrtkrks » 30 Ara 2019, 17:27

salguz yazd覺:Hocam bende ashford sitesinde edox marka bir saate birka癟 g羹nd羹r bak覺yordum.Bug羹ne kadar fiyat覺 340 dolard覺.Bug羹n 680 dolar olmu.Bence arada s覺rada b繹yle fiyatlarla oynuyorlar.Bence birka癟 g羹n sonra tekrar eski fiyata gelir.Almak isteyen kii hemen als覺n diye psikolojik bir alg覺 yap覺yorlar gibi geliyor.Sitede gezinirken hen羹z karar veremediniz mi diye bir yaz覺 g繹nderip %5 -%10 indirim kodu da veriyorlar.

Selamlar,

B繹yle bir durumdan 羹pheleniyorsan覺z, gizli pencere 羹zerinden ayn覺 sayfaya girmeyi deneyin. Dediiniz gibi bir durum varsa cache ve cookiler 羹zerinden yakal覺yordur sizi ip bazl覺 bir takip pek m羹mk羹n deil.
Kullan覺c覺 avatar覺
mrtkrks

Kay覺t: 04 Ara 2019, 16:48

Mesaj Reczebb » 31 Ara 2019, 10:52

mrtkrks yazd覺:

Selamlar,

B繹yle bir durumdan 羹pheleniyorsan覺z, gizli pencere 羹zerinden ayn覺 sayfaya girmeyi deneyin. Dediiniz gibi bir durum varsa cache ve cookiler 羹zerinden yakal覺yordur sizi ip bazl覺 bir takip pek m羹mk羹n deil.
Merhaba, biraz arastirma yaptim. Dediginiz gibi vpn le bakt覺m. Bir fark yok. Hatta tekrar bir miktar d羹m羹 fiyat覺. @mrtkrks in da yazd覺覺 gibi al覺c覺y覺 tevik etmek i癟in dalgalanma yapiyorlar san覺r覺m. Teekk羹rler.

Kullan覺c覺 avatar覺
Reczebb

Mesaj monza » 01 Oca 2020, 01:16

Humility is the essence of virtue
Kullan覺c覺 avatar覺
monza

Ya: 36
Kay覺t: 24 Nis 2019, 10:20

Mesaj coolfire » 04 Oca 2020, 11:35

D羹羹nenler i癟in iyi fiyat bence:

https://www.hepsiburada.com/seiko-prosp ... %B0nternet
Kullan覺c覺 avatar覺
coolfire

Ya: 47
Kay覺t: 16 Mar 2013, 14:53

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 126 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners