"Yurtd覺覺" S覺cak Saat F覺rsatlar覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: "Yurtd覺覺" S覺cak Saat F覺rsatlar覺

Mesaj Etyg » 01 Nis 2020, 16:51

Kordon olarak Shark mesh ile bi癟ilmi kaftan...

LND-L29 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Etyg

Kay覺t: 11 Oca 2020, 09:33

Mesaj tt59 » 01 Nis 2020, 16:55

N11 de bir sat覺c覺dan haber bekliyorum hocam,saat temin ettikleri yerde varm覺 ama vir羹s sebebi ile kapal覺ym覺. Yurt d覺覺nda 189 euro silikon kay覺l覺 229 euro 癟elik bilezik ve silikon kay覺l覺 sat覺覺 var ama yurt d覺覺 al覺verii de yapmad覺m hi癟 :D
Kullan覺c覺 avatar覺
tt59

Ya: 42
Kay覺t: 30 Au 2015, 17:43

Mesaj slhgzl » 01 Nis 2020, 17:33

Ben NY0040-09EE modelini kas覺m ay覺nda amazon.de den alm覺t覺m.Citizen in bu modelleri amazon.de de bol miktarda vard覺 .Bakman覺z覺 繹neririm.
Civil Engineer
Kullan覺c覺 avatar覺
slhgzl

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj tt59 » 01 Nis 2020, 17:49

Yurtd覺覺ndan al覺veri yapmad覺m hi癟 hocam, burada sat覺ta olursa almay覺 d羹羹n羹yorum ilginiz i癟in teekk羹rler :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
tt59

Mesaj danGerfuLL » 01 Nis 2020, 17:50

Citizen'in rotor tek yone saati kurar, diger yone bosa doner. Saatin rotoru bosa dondugunde bileginizde hissedersiniz, beni rahatsiz etmisti. Seiko ve Orient saatlerde rotor iki yone de kurma yapar. Ek bilgi olarak buraya birakayim.

Redmi Note 7 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
danGerfuLL

Ya: 39
Kay覺t: 16 Ara 2015, 14:45

Re:

Mesaj tt59 » 01 Nis 2020, 18:15

danGerfuLL yazd覺:Citizen'in rotor tek yone saati kurar, diger yone bosa doner. Saatin rotoru bosa dondugunde bileginizde hissedersiniz, beni rahatsiz etmisti. Seiko ve Orient saatlerde rotor iki yone de kurma yapar. Ek bilgi olarak buraya birakayim.

Teekk羹rler hocam ben geni 癟apl覺 bir arat覺rmaya gireyim, ger癟i ona o kadar verene kadar biraz daha ekleyerek unu al覺rs覺n diye diye birey alam覺yorum sonunda :D
Kullan覺c覺 avatar覺
tt59

Mesaj danGerfuLL » 01 Nis 2020, 23:22

tt59 yazd覺:
danGerfuLL yazd覺:Citizen'in rotor tek yone saati kurar, diger yone bosa doner. Saatin rotoru bosa dondugunde bileginizde hissedersiniz, beni rahatsiz etmisti. Seiko ve Orient saatlerde rotor iki yone de kurma yapar. Ek bilgi olarak buraya birakayim.

Teekk羹rler hocam ben geni 癟apl覺 bir arat覺rmaya gireyim, ger癟i ona o kadar verene kadar biraz daha ekleyerek unu al覺rs覺n diye diye birey alam覺yorum sonunda :D
Ne guzel iste alamiyorsunuz. :)

Orient FAC09004D0 Erkek Kol Saati 2.405,01 TL yerine 1.280,18 TL
https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/or ... P410504529

Ne zamandir gozum var, ancak bir ihtiyac sahibine gitsin. Daha once forum satis bolumunde inceleme tarzinda konu acmistim. Dileyenler kisa bir arama ile bulabilirler. Orient Nami olarak geciyor model.

Kullan覺c覺 avatar覺
danGerfuLL

Ya: 39
Kay覺t: 16 Ara 2015, 14:45

Re:

Mesaj slhgzl » 02 Nis 2020, 11:25

danGerfuLL yazd覺:
tt59 yazd覺:

Ne guzel iste alamiyorsunuz. :)

Orient FAC09004D0 Erkek Kol Saati 2.405,01 TL yerine 1.280,18 TL
https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/or ... P410504529

Ne zamandir gozum var, ancak bir ihtiyac sahibine gitsin. Daha once forum satis bolumunde inceleme tarzinda konu acmistim. Dileyenler kisa bir arama ile bulabilirler. Orient Nami olarak geciyor model.

Hocam yan覺lm覺yorsam bi ara bu nami sizde vard覺.Sizde g繹rm羹 ben de alm覺t覺m.
Civil Engineer
Kullan覺c覺 avatar覺
slhgzl

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 86 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners