"Yurtd覺覺" S覺cak Saat F覺rsatlar覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: "Yurtd覺覺" S覺cak Saat F覺rsatlar覺

Mesaj danGerfuLL » 10 Oca 2020, 22:53

Alpinist'i bilmem de Valjoux 7753 Victorinox Mach 6 cok iyi fiyatta su an. Forumdan alan olursa guzel bir inceleme bekliyorum.Resim

Redmi Note 7 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
danGerfuLL

Ya: 39
Kay覺t: 16 Ara 2015, 14:45

Mesaj danGerfuLL » 10 Oca 2020, 22:58

Mandos yazd覺:
cbmad yazd覺:
Ankthas yazd覺:
Umutunal yazd覺:
cbmad yazd覺:Evet, bug羹nk羹 USD kuru ile yakla覺k 2.850 TL yap覺yor ve en 10-15 g羹ne de ula覺yor.

Peki bu fiyat, alpinist i癟in f覺rsat m覺d覺r?

Sahibindende ikinci elinin 4000'lere sat覺ld覺覺n覺 biliyorum, o y羹zden almay覺 d羹羹nen varsa gayet iyi bir fiyat. Tabi 羹retimi durmadan ve dolar da bu kadar y羹ksek deilken 1500 liralara sat覺ld覺覺n覺 da hat覺rl覺yorum [emoji38]

Alpinist i癟in ilgin癟 bir g羹n, su anki fiyat 365 usd (+87 usd )
Bu arada sarb035 fiyat覺 330 usd, sarb033 fiyat覺 320 usd. Olmas覺 gerektii gibi [emoji106]

Amazon 癟覺ld覺rd覺 black friday, y覺lba覺, cyber ge癟ti yapmad覺lar imdi 110$ indirim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hikaye yeni nesli piyasaya cikinca eski neslin fiyatini kiriyorlar. Apple ile ayni mantik. [emoji57]

Redmi Note 7 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
danGerfuLL

Ya: 39
Kay覺t: 16 Ara 2015, 14:45

Mesaj Ankthas » 11 Oca 2020, 11:14

ok s覺cak deil ama 覺l覺k bir f覺rsat, Longines - Flagship'i genelde 8000'ler civar覺na g繹r羹yordum, alwaysfashion'da 7500 lira, yaln覺z 繹n sipari diyor, saatin gelmesi s羹re alabilir:

https://www.alwaysfashion.com/tr/longines-flagship-heritage-39-mm-l47954782?gclid=Cj0KCQiAgebwBRDnARIsAE3eZjRYLfqES7uUdrNkNpsWFyw1ME42trGaVh0UYBYlGpbewOl95AtP530aAtodEALw_wcB
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj morningstar » 19 Oca 2020, 18:50

Selamlar d羹n itibariyle jomashop tan saat sipari ettim 2-3 hafta i癟inde kargolanacag覺
(More on the way-ships in 2-3 weeks) yaz覺yordu.demeyi banka kart覺yla yapt覺m zaten direk 癟ekilmi para.2-3 hafta bekletilme sebebi nedir?Bu s羹re icinde gercekten kargoluyorlar m覺?Daha 繹nce bu ekilde sat覺n alan var m覺 jomashoptan cevap verebilirse sevirinim.

SM-N950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Ya: 28
Kay覺t: 25 Au 2018, 23:45

Mesaj maxbaris » 21 Oca 2020, 14:53

morningstar yazd覺:Selamlar d羹n itibariyle jomashop tan saat sipari ettim 2-3 hafta i癟inde kargolanacag覺
(More on the way-ships in 2-3 weeks) yaz覺yordu.demeyi banka kart覺yla yapt覺m zaten direk 癟ekilmi para.2-3 hafta bekletilme sebebi nedir?Bu s羹re icinde gercekten kargoluyorlar m覺?Daha 繹nce bu ekilde sat覺n alan var m覺 jomashoptan cevap verebilirse sevirinim.

Jomashopdaki saatlerin hepsi ellerinde mevcut degil. Talep gelirse, baglantisi oldugu bayilerden siparis veriyorlar. Korkutmak istemem ama 2-3 hafta mesajina ragmen aylarca bekleyen var. Umarim sizinki hemen ulasir.

Kullan覺c覺 avatar覺
maxbaris

Kay覺t: 17 Au 2019, 15:40

Mesaj tt59 » 21 Oca 2020, 15:31

Distrib羹t繹rden sat覺l覺k otomatik saat i癟in iyi fiyat bence :thumbup:

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
tt59

Ya: 42
Kay覺t: 30 Au 2015, 17:43

Mesaj morningstar » 21 Oca 2020, 20:16

maxbaris yazd覺:
morningstar yazd覺:Selamlar d羹n itibariyle jomashop tan saat sipari ettim 2-3 hafta i癟inde kargolanacag覺

Jomashopdaki saatlerin hepsi ellerinde mevcut degil. Talep gelirse, baglantisi oldugu bayilerden siparis veriyorlar. Korkutmak istemem ama 2-3 hafta mesajina ragmen aylarca bekleyen var. Umarim sizinki hemen ulasir.

Bende yabanc覺 forumlarda ayn覺 sorunlar覺 yasayanlari g繹rd羹m onun i癟in sordum.
D羹n itibari ile 1-2 hafta i癟inde gonderilir e d羹m羹 s羹re.Canli desteklede gorustugum de 2 hafta i癟inde g繹ndereceiz dendi.Umar覺m sorunsuz ekilde olur

Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Ya: 28
Kay覺t: 25 Au 2018, 23:45

Mesaj hozburun » 27 Oca 2020, 16:32

2-3 hafta sonra kargolan覺r diyor ama fiyat gayet iyi :

https://www.jomashop.com/alpina-watch-al-525s4s6.html
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 128 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners