Paris’ten saat alınır mı, nerden alınır ?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Paris’ten saat alınır mı, nerden alınır ?

Mesaj zodiac » 15 Kas 2017, 08:07

Paris tecrübesi olanlardan yardım ricadır :)
Kullanıcı avatarı
zodiac

Re: Paris’ten saat alınır mı, nerden alınır ?

Mesaj fortis » 15 Kas 2017, 08:43

Valla her yerden saat alınır bence. Ama Paris tecrübem olmamasına rağmen genel bir bilgi olarak Paris dünyanın en pahalı 10 kenti arasında. Saat fiyatlarının da genel manada çok uygun olacağını düşünmüyorum. Ama tecrübe edip de spesifik bir kaç ipucu verecek arkadaşlar olursa bir gün yolu Paris’e düşecek herkes faydalanır belki. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
fortis

Mesaj murats1907 » 18 Kas 2017, 12:25

Merhaba,

Paris de Royal Quartz isimli buyuk bir Rolex bayisi var aynı sekilde CDG havalimamında da bir kac subeleri bulunuyor. Ben daha once uzun bir transit beklemesi sırasında kendime Breitling almıstım havalanı subelerinden her ne kadar ceşitleri iyi de olsa fiyat olarak tax free avantajına rağmen cok uygun fiyatlar oldugunu söyleyemem ama bakmaya değer.
Kullanıcı avatarı
murats1907

Mesaj abice » 18 Kas 2017, 14:33

Louvre müzesi önündeki tuileries bahçelerinden place vendome'a doğru giden bir yol var. Bu yoldan başlayıp meydanda dolandıktan sonra opera'ya doğru rue de la paix yolunu izleyip en son galaries lafayette'in giriş katında turu bitirin. Muhtemelen görmeyeceğiniz marka kalmaz. Son gidişimde tecrübe ettiğim buralar vardı.
Kullanıcı avatarı
abice

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 246 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners