Bayanları Etkileyen Saatler

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Bayanları Etkileyen Saatler

Mesaj bumega » 10 Kas 2017, 18:17

Herkese selamlar. Bir saat sever ve takipcisi olarak yakin zamanda youtube da Federico Talks watches ve The Urban Gentry kanallarinda bu konu işlendiği ve cok yorum aldigi icin bende buraya tasimak istedim. Bahsi gecen bu kanallarda konu " zor konu" olarak degerlendirildi. Çünkü bayanlar saate bizim gözümüzle bakmiyorlar genel olarak. Tıpkı bizim onların çanta ve ayakkabi tutkularini uzaktan izleyip cok da anlamamamiz gibi belki de. Soru da su: taktığıniz zaman karsi cinsin begendigi ve etkilendigi " saatin cok guzelmis" dedigi ve saat konusmamiza sebep olan saatler hangilerdir. Boyle bi soruyla karsilastiginiz oldu mu. Oldu ise hangi saat ve sizce neden. ?
Kullanıcı avatarı
bumega

Re: Bayanları Etkileyen Saatler

Mesaj facerlann » 10 Kas 2017, 19:17

Daha 2-3 hafta once ,Tissot pr100 titanium vardi kolumda. Kampuste ki bir bankta, tek basima otururken, hic tanimadigim bir bayan gelip saatimin markasini ve modelini sordu. Guzel bi sohbet gecti aramizda.
En son, "erkek arkadasima arkadasima hediye olarak boyle bir sey ariyorum " dedi. Yıkıldım... :D
Kullanıcı avatarı
facerlann

Mesaj bumega » 10 Kas 2017, 19:32

Facerlann :champ: Bu iyiymis gercekten [emoji3]
Kullanıcı avatarı
bumega

Mesaj gargamell » 11 Kas 2017, 07:43

Merhaba. Feminist kuramda bayan yerine kadın denilmesinin faydalı olacağını savunurlar. Sizin konu başlığı açarken buna takılmadığınızı biliyorum. :thumbup:
İçeriğe gelince, Longines Hydroconquest (siyah) kullanıyorum. En azından üç ya da dört kişi (tanıdıklarım ve tanımadıklarım) saate bakmak istedi.
The Time-Tested, Battle-Hardened.
Kullanıcı avatarı
gargamell

Mesaj bumega » 11 Kas 2017, 08:14

Sadece feminist kuram degil tibbi cinsiyet terminolojisinde de bay ve bayan in yeri yoktur. Ancak baslikta bu ifadenin diğerine nazaran daha kibar ve naif kactigini dusundugum icin boyle bir tercih yaptim. Paylasiminiz icin de tesekkur ederim. [emoji1303]
Kullanıcı avatarı
bumega

Mesaj leonardo06 » 11 Kas 2017, 08:39

Ben de samimi bir hanımefendi arkadaşımla sohbet ederken; erkekte ilk, saatine ve ayakkabısına baktığını söylemişti

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
leonardo06

Mesaj uhpu » 11 Kas 2017, 09:57

bu söylem konusunda işimiz biraz zor; kadın desek farklı tepki, bayan dense farklı tepki almaktayız.
Model konusunda ise; eşime yüzlerce model göstermeme rağmen tek beğendiği hulk oldu.
Hulk'tan etkilenmeyen kişi sayısı çok azdır heralde.
Kullanıcı avatarı
uhpu

Mesaj Baran » 11 Kas 2017, 10:46

Bu zamana kadar bircok farklı saat kullandım,en cok begenilenler komple altın daytona oldu,bunu anlamak güç degil şıkır şıkır saat ama defalarca aaa bu ne ya ne güzel saatmiş tepkisi alan Omega Ploprof beni cok şaşırtıyor :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Baran

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 72 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners