Masa ve Duvar Saatleri

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Masa ve Duvar Saatleri

Mesaj Ahbob » 28 Eyl 2012, 18:41

Resim

2 kere F11 gerekiyor.
Kullanıcı avatarı
Ahbob

Mesaj Frax » 28 Eyl 2012, 18:45

Ahbob saat hakkinda bilgi alabilir miyiz :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj Ahbob » 28 Eyl 2012, 18:53

Alt taraftaki aynanın ne işe yaradığını bende çözemedim. Sağ tarafta zannediyorum alarm mekanizması var. Sol taraftan ayarlanabilen bir alarmı var. Saniye de şov için konulmuş, o kadar kasmama, uğraşmama rağmen tam 00'da dakika atmıyor. Gerçi takmadıkça sorun da değil. Saati İstanbul Anadolu Yakası'nda, Palladium'da The Woo diye bir mağazadan aldım. Yaklaşık 140 lira gibi bir etiketi vardı.
Kullanıcı avatarı
Ahbob

Mesaj asymptote » 28 Eyl 2012, 19:03

whiskey yazdı:Resim

Mangalda saat mi var whiskey? :)
Masa saatlerinde Atmos bir zirvedir muhakkak, ancak tam otomatik (sahibnden.com ilanlarını fazla okuyorum :)) değil. Bu arada moon-phase li masa saatleri gerçekten çok hoş oluyor. Şömine saatleri de güzel. Duvar saatlerine geçersek grandpa, grandma saatleri şahane.. :D

Bond senin beğendiğin saatler mekanik mi? AP nin masa saati var biliyorum, çok da hoş ama mekanizma fotoğrafını bir türlü bulamadım nette.
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj asymptote » 21 Eki 2012, 19:08

Herojd masa saati arayışın devam ediyor mu? Şöyle bir şeyle karşılaştım ebayde, benim çok hoşuma gitti, iyi bir kozmetik bakımla daha da güzel görünür bu saat:
Resim
Resim
Şu an 100 dolar açık artırma fiyatı, kaçla kapatır bilinmez. :?
http://www.ebay.com/itm/VINTAGE-JAEGER-LECOULTRE-MEMOVOX-TABLE-PURSE-ALARM-HAND-WINDING-K814-GOLD-PLATED-/170927987591?pt=Wristwatches&hash=item27cc1a1b87
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj herofb » 21 Eki 2012, 21:24

Çok teşekkür ederim işte aradığım şey budur ama kısmet yok şimdi olmayacak zamana denk geldi , vallahi çok güzel bulmuşşsun asymptote aslında forumda kaçırmayın isimli bir bölüm olsa mesela insanlar kendilerinin ilgilenmediğini ama başkalarının ilgisini çekebileceğini düşündükleri şeyleri yayınlasa
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj asymptote » 21 Eki 2012, 22:16

herojd11 yazdı:aslında forumda kaçırmayın isimli bir bölüm olsa mesela insanlar kendilerinin ilgilenmediğini ama başkalarının ilgisini çekebileceğini düşündükleri şeyleri yayınlasa

+1 Harika bir fikir, destekliyorum bunu.. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj herofb » 21 Eki 2012, 22:17

Asymptote kendimiz çalıp oynuyoruz , boşver sen ben sana yazarım sende beni atlama :)
Kullanıcı avatarı
herofb

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 138 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners