Masa ve Duvar Saatleri

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Masa ve Duvar Saatleri

Mesaj herofb » 23 Nis 2010, 17:29

Merhaba,

Burada hepimiz kol saatlerine ve özellikle mekanik olanlara ilgi duyuyoruz fakat forum içinde bir kaç yerde kısaca konuşulsa da özellikle hi end markaların masa ve duvar saatleri ile ilgili detaylı bir konu bulamadım ve her ne kadar iyi bir kol saati aldıktan sonra extra böyle bir konuya bütçe ayırmak zor olsa da evimizde veya ofisimizde ortama şıklık katacak ve bu özel zevkimizi yansıtacak bu aksesuarlarla ilgili detaylı bir konu olsun istedim.

Aşağıda bir kaç örnek vermek istiyorum.Katkıda bulunan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler

PANERAI
Resim

CARTIER
Resim

Jaeger-LeCoultre
Resim

CHOPARD
Resim
Kullanıcı avatarı
herofb

Re: Masa ve Duvar Saatleri

Mesaj Bond » 23 Nis 2010, 21:29

Konu için teşekkürler. Açıkçası benim masa saatlerine ilgim var ama sadece önemli markaların high-end ürünleri olması gerekmiyor. Çok hoş tasarımlı duvar ve masa saatleri görüyorum arada internette. Daha sonra beğendiğim bir iki modelden almayı düşünüyorum. Özellikle retro, farklı veya futuristik tasarımlı modeller hoşuma gidiyor. Bunun yanında 2 önemli markanın kaliteli masa saatini beğenmiştim ama şu an onları bulamadım, diğer modellerden biraz resim ekliyorum. Belki başka beğenen arkadaşlarda olabilir.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj herofb » 24 Nis 2010, 00:19

Kesinlikle doğru söylüyorsun Bond,her bütçeye ve zevke uygun saatler olması daha büyük bir kitleye faydalı olur.Bu arada eklediğin resimler gerçekten çok güzel
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj nickynick » 24 Nis 2010, 00:39

Jaeger LeCoultre Atmos Regulator

Resim

Resim
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj herofb » 24 Nis 2010, 00:45

Bu saat evimde olursa mekanizmasını seyretmekten ne foruma yazabilirim ne de TV seyredebilirim hatta işe bile gitmeyeceğimden korkuyorum :D
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj kapucu » 11 Mar 2011, 01:18

ball clockResim
Kullanıcı avatarı
kapucu

Mesaj selim160 » 04 Şub 2012, 19:01

[quote="Bond"]Konu için teşekkürler. Açıkçası benim masa saatlerine ilgim var ama sadece önemli markaların high-end ürünleri olması gerekmiyor. Çok hoş tasarımlı duvar ve masa saatleri göriyorum arada internette. Daha sonra beğendiğim bir iki modelden almayı düşünüyorum. Özellikle retro, farklı veya futuristik tasarımlı modeller hoşuma gidiyor. Bunun yanında 2 önemli markanın kaliteli masa saatini beğenmiştim ama şu an onları bulamadım, diğer modellerden biraz resim ekliyorum. Belki başka beğenen arkadaşlarda olabilir.

Resim
Acaba bu resimdeki duvar saatlerinin benzerlerini nereden bulabiliriz. Sanırım hepsi bir markanın ürünü. Tasarımları çok hoş...
Kullanıcı avatarı
selim160

Mesaj mucadeleci » 13 Şub 2012, 20:29

Merhaba arkadaşlar. Bu saat hakkında bilgisi olan var mı? arkadaşımın evindeydi babası amerikalı bir askerden almış eski zamanlarda.
Resim
Zamana and olsun ki.....
Kullanıcı avatarı
mucadeleci

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 118 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners