se覺ko mu v覺ctor覺nox mu

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

se覺ko mu v覺ctor覺nox mu

Mesaj Mrt42 » 25 Eyl 2017, 11:37

Merhaba sevgili saatseverler.yeni bir saat almak istiyorum;fakat 2 marka aras覺nda karars覺z kald覺m.biri victor覺nox 覺nox modeli (poli羹retan kay覺l覺) dieri ise se覺ko prospex SPB051j modeli.v覺ctor覺nox 覺nox'un fiyat覺n覺n ankaradaki bir bayiden telefon ile 2300 tl civar覺nda olduunu 繹rendim.se覺ko prospex SPB051j modelinin ise ekim ay覺 gibi t羹rkiye'ye geleceini,perakende sat覺 fiyat覺n覺n h羹n羹z belli olmad覺覺n覺 se覺ko t羹rkiye distribit繹r羹nden 繹rendim.bir tarafta isvi癟re mekanizmal覺(victorinox mekanizmalar覺n覺 bildiim kadar覺yla baka bir firmaya 羹rettiriyor) victorinox,dier tarafta ise kendini saat癟ilik sekt繹r羹nde de ispatlam覺 se覺ko...Dayan覺kl覺k,salaml覺k,uzun 繹m羹rl羹l羹k vs gibi k覺staslar temelinde siz saatseverlerin g繹r羹leri benim i癟in 繹nem arz ediyor.Teekk羹r eder,iyi haftalar dilerim....
Mrt42

Kay覺t: 24 Kas 2016, 14:00

Re: se覺ko mu v覺ctor覺nox mu

Mesaj Archimed » 25 Eyl 2017, 11:54

Merhaba. Seiko Prospex SPB051J1 modeli klasik bir modelin g羹ncel olarak yeniden yorumlanmas覺. Bu saati ben de beendim; g繹zlemlediim kadar覺yla yurt d覺覺 fiyat覺 1.000 USD - 1.000 EUR - 1.000 GBP civar覺nda (3 aa覺 5 yukar覺). Dolay覺s覺yla T羹rkiye fiyat覺n覺n da benzer bir skalada olaca覺n覺 tahmin ediyorum. Bu durumda 癟ok b羹y羹k ihtimalle Victorinox'a g繹re daha pahal覺 kalacakt覺r diye d羹羹n羹yorum. Aradaki fiyat fark覺n覺 g繹z ard覺 etme durumu varsa benim tercihim Seiko'dan yana olurdu. Eer bu model b羹t癟enizin 羹zerinde ise Seiko'nun daha d羹羹k fiyat etiketli ve benzer modelleri de var. Seiko'nun bu modelinin dier Prospex saatlere g繹re daha pahal覺 olmas覺n覺n nedeni; yanl覺 bilmiyorsam limitli say覺da 羹retimi ve 癟izilmez safir kristal caml覺 olmas覺. Zira dier Prospex modellerinde genelde safir kristal yerine Hardlex cam kullan覺yorlar. Bana kal覺rsa acele etmeden Seiko'nun gelmesini bekleyin. Her iki saati de kolunuza tak覺n, denedikten sonra karar verin. Victorinox'un 癟ak覺 gibi outdoor 羹r羹nlerinin kalitesi ortada; ancak Seiko da farkl覺 b羹t癟elere g繹re genelde 羹zmeyen, kullan覺c覺s覺n覺 tatmin eden modeller 羹reten bir saat firmas覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
Archimed

Kay覺t: 01 Eki 2011, 14:28

Mesaj onuratamer » 25 Eyl 2017, 17:28

Merhaba, Victorinox hem kasa kalitesiyle, hem de dizaynlariyla severek kullandigim bir marka. INOX serisini USA'den getirtin, amazon veya jomashop uzerinden. Cok daha ucuza gelecektir.
Kullan覺c覺 avatar覺
onuratamer

Kay覺t: 16 May 2011, 18:13

Mesaj cash » 26 Eyl 2017, 08:50

bu 2 model aras覺nda seiko prospex daha 繹nde.fiyat olarak y羹ksek olaca覺 muhakkak ama bence deer.bekleyin ve seiko al覺n derim
Kullan覺c覺 avatar覺
cash

Ya: 42
Kay覺t: 25 Haz 2015, 18:11

Mesaj EyitimliAdam » 27 Eyl 2017, 03:55

Ben de a癟覺k ara Seiko tercih ederdim ama aralar覺nda epey bir fiyat fark覺 olmal覺, spb51 geldiinde olaca覺 fiyatla ilgili bilgi alabildiniz mi?
Kullan覺c覺 avatar覺
EyitimliAdam

Ya: 40
Kay覺t: 18 Mar 2017, 03:15

Mesaj Mrt42 » 27 Eyl 2017, 10:59

rendiime g繹re 6200 tl :(
Mrt42

Kay覺t: 24 Kas 2016, 14:00

Mesaj evsen81 » 27 Eyl 2017, 21:34

Mrt42 yazd覺:rendiime g繹re 6200 tl :(

okmu 6200 :?
Ya olduun gibi g繹r羹n ya da g繹r羹nd羹羹n gibi ol.
Kullan覺c覺 avatar覺
evsen81

Ya: 42
Kay覺t: 25 Nis 2014, 19:29

Mesaj EyitimliAdam » 28 Eyl 2017, 15:28

襤in asl覺 ben o b羹t癟eye daha komplike bir Seiko almay覺 beklerim. Se癟tiiniz 2 saatten anlad覺覺m kadar覺yla marka konusunda geni癟e de bir yelpazeniz var, bence acele etmeyin, biraz daha bak覺n覺n. :)
Kullan覺c覺 avatar覺
EyitimliAdam

Ya: 40
Kay覺t: 18 Mar 2017, 03:15

Sonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ve 101 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners