se覺ko mu v覺ctor覺nox mu

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: se覺ko mu v覺ctor覺nox mu

Mesaj Archimed » 29 Eyl 2017, 13:03

Mrt42 yazd覺:rendiime g繹re 6200 tl :(

B羹y羹k ihtimalle 6.200 TL etiket fiyat覺 olup al覺c覺ya % 30 (veya al覺c覺n覺n durumuna g繹re daha y羹ksek oranda) iskonto yap覺lacakt覺r. Yine de saatin piyasaya 癟覺kmas覺n覺 bekleyip denemenizi ve sat覺c覺da canl覺 pazarl覺k sonras覺 gelen fiyat覺 deerlendirmenizi 繹neririm.
Kullan覺c覺 avatar覺
Archimed

Kay覺t: 01 Eki 2011, 14:28

se覺ko mu v覺ctor覺nox mu

Mesaj ozanxos » 01 Eki 2017, 11:40

A癟覺k癟as覺 ben 6200 TL ay覺 seikonun o modeline vermezdim .. bu fiyatlara 癟ok temiz marinemaster 300 gibi bir ger癟ek varken hele. 襤lla bu 2 saat aras覺ndan derseniz 襤nox al覺n derim. ok kibar ve ayn覺 zamanda salam bir saat ki salaml覺覺yla 繹n plana 癟覺k覺yor zaten.
bu arada marinemaster dediimiz model u :
Resim
Ek olarak kanyon avm ayd覺n saate 5 veya 10 adet gelecek diye bir bilgi alm覺t覺m bu zamanlarda. liste fiyat覺 tahminimce 11000 TL civar覺 olacakt覺r. Ancak s覺k覺 bir pazarl覺kla 7500-8000 civar覺na al覺nabileceini d羹羹n羹yorum. 6200 ona vermektense Japon diverlar覺n babas覺na 8000 vermek 癟ok daha mant覺kl覺 kald覺 ki satmak isterseniz de forumda bolca al覺c覺 bulabilirsiniz [emoji3][emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ozanxos

Kay覺t: 18 Tem 2013, 15:01

Mesaj evsen81 » 01 Eki 2017, 16:55

襤nox al bence hem fiyat iyi hem de nautlius a benziyor.
Ya olduun gibi g繹r羹n ya da g繹r羹nd羹羹n gibi ol.
Kullan覺c覺 avatar覺
evsen81

Ya: 42
Kay覺t: 25 Nis 2014, 19:29

Mesaj Ankthas » 02 Eki 2017, 17:15

Hangi saati alacaksan覺z 繹nce yurtd覺覺 fiyatlar覺na bak覺n, sonra al覺n, bou bouna kaz覺k yemeyin.

Size 2300 TL 癟ekilen model hangisi bilmiyorum ama Amazon'a Victorinox Inox yazd覺覺mda 癟覺kan ilk modelin fiyat覺 300 dolar, kargo ve g羹mr羹k vergisi dahil. Yani yar覺 fiyat覺ndan daha az:

https://www.amazon.com/Victorinox-Swiss-241682-1-Watch-Rubber/dp/B00L42L3WM?th=1
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

nceki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 127 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners