Omega Seamaster Kol Uyumsuzluğu

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Omega Seamaster Kol Uyumsuzluğu

Mesaj Ahbob » 29 Eyl 2017, 21:44

Bugün saatimi Time Square’ye iade ettim. Biraz sancılı ve uzun sürse de benim istediğim/umduğum şekilde sonuçlandı neyse ki. Saatte görülen sorun, Swatch Grup’un yaklaşımı ve olayın neticelendirilmesi ile ilgili Omega’ya bir mail attım, sonuç gelirse paylaşırım.

Ama, siz siz olun, Omega almaya niyetiniz varsa kollarına daha bir dikkatli bakın derim.
Kullanıcı avatarı
Ahbob

Mesaj cemmt » 29 Eyl 2017, 21:45

Gecmis olsun,ben iki sene once gene bu forumda degerli bir uyeye sattigim omega seamaster co axial chono yu izmir gunkut saatten almistim, aldiktan sonra tarih ayarlamasi icin tepeyi cektigimde tarihinin ayarlanmadigini sadece saatin ayarlayabildigimi farkettim sonra gunkut saatin muduruyle temasa gectigimde hemen bir hafta icinde saati degistirdiler ve yenisi gelince iade aldilar isin komik tarafi saatin tarihinin kaucuk bir aparatla he valfinin oradan ayarlanabildigiydi yani saatte bi hata yoktu, bi animda adanada ogrenciyken para biriktirip aldigim seiko saati kol duvara carpinca mekanizmadan ses gelmeye basladi diye firmaya goturdum ve hemen vitrinden yenisini verdiler , boyle guzel firmalarda var. Sozun ozu aslinda bircok sey satici firmanin inisiyatifinde istese o degisimi cok rahat yapardi , bir daha o firmadan birsey almayin , aldirmayin
Kullanıcı avatarı
cemmt

Mesaj Ahbob » 30 Eyl 2017, 21:48

cemmt, paylaşım için teşekkürler. Açıkçası bende biraz öyle düşünüyorum; başta topu Swatch Grup'a atmaları, bu süreci uzatabildikleri kadar uzatmaları ve iade talebimdeki tavırları çok da iyi niyetli olmadıklarının göstergesi gibiydi bana kalırsa. Gerçi ne olursa olsun, siz de müşteri memnuniyetinin hat safhada olduğu firmalara denk gelmişsiniz diyebilirim, darısı hepimizin başına.
Kullanıcı avatarı
Ahbob

Mesaj egunalp » 22 Eki 2017, 10:31

Sevgili dostlar, Türkiye Swatch group cahil ordusu. Öneceden saatlerim ile alakalı soru sorup cevabı internette bulmak zorunda kaldım. Bu konu ne oldu çözüldüm mü ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
egunalp

Mesaj Ahbob » 24 Eki 2017, 12:29

egunalp, Swatch Group özelinde bir çözüm gerçekleşmedi. Saati aldığım yer ile konuşarak iade edebildim. Aldığım yerdeki iade talebim olumlu karşılaşınca, Swatch Group'ta görüştüğüm görevliden yaşananlar için bir özür telefonu aldım.
Kullanıcı avatarı
Ahbob

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 128 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners