SINN Saatlerı

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

SINN Saatlerı

Mesaj seastar1000 » 14 Eyl 2017, 13:43

Sinn saatleri Türkiye de internet üzerinden satısa baslamıs İlgılenen olursa sinn.com.tr adresınde tum saatler goruluyor
Kullanıcı avatarı
seastar1000

Re: SINN Saatlerı

Mesaj Wwtr » 14 Eyl 2017, 16:58

Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Wwtr

Mesaj Dgkndrmn » 15 Eyl 2017, 03:17

Herhalde daha kurulum asamasinda , saatlerin bedelleri belirlenmemis.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Dgkndrmn

Mesaj seastar1000 » 15 Eyl 2017, 08:21

Fıyatlar euro olarak yazıyor Ben bır 104 ısmarladım
Kullanıcı avatarı
seastar1000

Mesaj afl » 15 Eyl 2017, 10:14

seastar1000 bilgiler için teşekkürler :champ: :thumbup:
Sinn benim de çok beğendiğim bir marka ve Türkiye'ye girmeleri çok güzel. U1, U2 ve 103 favori serilerim. Doğru fiyat ve servisle çok başarılı olunabilir. Ancak aklımdaki bir iki şeyi forumla paylaşmak isterim.
1- Sadece internet satışı olması bir eksi. Umarım mağaza satışı da başlar. Saati görüp deneyip, sohbet ederek ve hafif bir pazarlık yaparak almak hem daha keyifli hem daha güvenli. Üstelik garanti ve servis bir soru işareti olmaktan çıkar. Bunlar ucuz saatler değil çünkü.
2- Fiyatlar Almanya satışından daha pahalı
3- Teslim tarihlerine bakılırsa hem saat hem de kayış olarak Türkiye stoğu var gibi görülüyor. Umarım öyledir.

seastar1000 sizin Sinn 104 şimdiden hayırlı olsun. Süreci buradan paylaşırsanız çok yararlı olur. Ben de favorim U2 yi Basel'den bir fotoyla anayım.
Resim
Kullanıcı avatarı
afl

Mesaj seastar1000 » 15 Eyl 2017, 12:47

Valla bende beklemedeyim bakalım nasıl olacak fıyatlar 104 ün çelik bileklisi hariç bana makul ölçüde pahalı geldi İnternetten alıp vergi vs ekleyince sanki buradaki fiyattan çok olur dedim
Ömer Bey adında bir beyefendi ile görüştüm tel ile direk satış olmadığını ama denemek istediğim model olursa göstereceklerini belirtti
Haftaya saat gelir diye umuyorum
Kullanıcı avatarı
seastar1000

Mesaj Baran » 15 Eyl 2017, 15:36

Yanlışın varsa düzeltilir,forumda Atilla abiden sonra Sinn 'i ilk kullanan benim sanırım ki bende saati Atilla abiden almıştım.Benimkide U1 1000m idi.2013 de gerçekten cok severek kullandığım ,malesef herseye saldırıp tecrübe ettiğim döneme denk gelip elden cıkarttıgım bir saatti.En son Basel de yeni modellerini inceleme fırsatı bulup tekrar beğenimi kazanan bir markadır.O segmentte saat almayı düşünen herkese tavsiye ediyor arşivimden bir fotografımla katkıda bulunuyorum.

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj afl » 17 Kas 2017, 13:29

Sinn Türkiye macerası ne oldu acaba? Pek iyi şeyler duymadım. Ama başlığı açan seastar1000 saat alım süreci ile ilgili bilgi verebilirse güzel olur.
Kullanıcı avatarı
afl

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 171 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners