Casio Men's MDV106-1AV

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Casio Men's MDV106-1AV

Mesaj ardaolc » 16 Ağu 2017, 16:51

mrb Casio Men's MDV106-1AV kullanan var mı arkadaşlar? bu modeli almak istiyorum ama kayışı hakkında sakıncalarım var? silikon kayışlarda toz toplama oluyor. bu saatin kordonu silikon mu acaba?
Kullanıcı avatarı
ardaolc

Re: Casio Men's MDV106-1AV

Mesaj Masterport » 16 Ağu 2017, 20:40

Merhaba, saati kullanıyorum, evet kayış silikon, fiyat performans olarak 10 numara saat
Kullanıcı avatarı
Masterport

Mesaj ardaolc » 16 Ağu 2017, 21:08

Masterport yazdı:Merhaba, saati kullanıyorum, evet kayış silikon, fiyat performans olarak 10 numara saat

Mrb Kayış dediğim gibimi? Yani toz toplayan cinstenmi :(
Kullanıcı avatarı
ardaolc

Mesaj AlWinchester » 17 Ağu 2017, 10:02

Selam, kayış bahsettiğiniz cinste bir silikon değil. Silikon gibi dursa da aslında Casio'nun G-Shock'larında da kullandığı "resin" olarak geçen bir çeşit plastik. Toz toplama gibi bir durumu yok.
Fakat pek de kaliteli bir kayış olduğunu söyleyemeyeceğim. Saat fiyatına göre çok çok iyidir, aldıktan sonra kayışı başka beğendiğiniz bir kayışla değiştirmeniz gayet kolay.
Kullanıcı avatarı
AlWinchester

Mesaj ardaolc » 17 Ağu 2017, 10:11

AlWinchester yazdı:Selam, kayış bahsettiğiniz cinste bir silikon değil. Silikon gibi dursa da aslında Casio'nun G-Shock'larında da kullandığı "resin" olarak geçen bir çeşit plastik. Toz toplama gibi bir durumu yok.
Fakat pek de kaliteli bir kayış olduğunu söyleyemeyeceğim. Saat fiyatına göre çok çok iyidir, aldıktan sonra kayışı başka beğendiğiniz bir kayışla değiştirmeniz gayet kolay.

cevabınız için teşekkür ediyorum. silikon kayışlardaki hassasiyetim alıp hiç kullanamadığım swatch saatim yüzünden.kayışı siyah silikondu ve ciddi derecede toz topluyordu o yüzden silikon kayış lafını duydum mu tansiyonum çıkıyor :)
Kullanıcı avatarı
ardaolc

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 115 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners