Forumda sakinl覺k m覺 hakim marka fanat覺kler覺 g繹rev bas覺na

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Forumda sakinl覺k m覺 hakim marka fanat覺kler覺 g繹rev bas覺na

Mesaj 2fast4u » 09 Au 2017, 03:49

Beyler bayanlar selamlar son d繹nemde 癟ok akt覺f olmasamda bir ka癟 ayd覺r okuyucu olarak akt覺f olmaya balad覺m Tab覺k覺 esk覺 enerj覺k g羹n羹lerimden eser yok. Zaten kutu a癟覺l覺s覺 pek yapmazd覺m ama hattr覺ck ve puro koseler覺de 繹ks羹z kald覺 :D s覺md覺 soru u genel olarak forumlar覺n 覺t覺bari foto payla覺m覺 bak覺m覺ndan alk覺 yorumlar覺 vs 覺le 覺nstagram覺n ger覺s覺ndem覺 kald覺.zaten 癟ok癟a b覺lg覺 payla覺m覺 yoktu s覺md覺 覺y覺ce s繹nd羹 d覺yenler varm覺d覺r.Ben zaten marka fanat覺kl覺g覺n覺n kar覺s覺nda b覺r覺 olarak su atmosfer覺de 癟ok s繹n羹k buluyorum .ya esk覺ler daha b覺r markac覺yd覺 yada yen覺ler kal覺tel覺 olsun ama olsun farketmez moduna ge癟ti.Gerc覺 bu konu araba motor forumlar覺nda da farkl覺 deg覺l o zaman akla u soru geliyor acaba m覺llet olarak oncel覺kler覺m覺z m覺 deg覺st覺 olab覺l覺r dolar 2 tl 覺ken hayaller baka 4 e dayanm覺sken baka olab覺l覺r .Zaman覺nda hatr覺 say覺l覺r saat deg覺st覺rm覺s b覺r k覺覺 olarak mesela kur fark覺 ben覺m g繹z羹mde saatler覺 al覺rken daha d覺kkatl覺 almaya 覺tm覺st覺 su an 癟ok da fazla saat覺m yok d覺yeb覺l覺r覺m.evet g繹r羹ler ned覺r .Bu ves覺leyle de Bond a b繹yle b覺r forum ortam覺 oluturduu ve bunca y覺l devam ett覺rd覺g覺 覺c覺n tesekkurler覺 sunmay覺 unutmayay覺m selamlar
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Kay覺t: 11 Ara 2009, 11:50

Re: Forumda sakinl覺k m覺 hakim marka fanat覺kler覺 g繹rev bas覺na

Mesaj Thevenin » 09 Au 2017, 05:54

Soylenecek tek bir sey var; "rolekis".

Hayirli tiraslar :D
Thevenin
Kullan覺c覺 avatar覺
Thevenin

Ya: 36
Kay覺t: 31 Eki 2010, 04:30

Mesaj 2fast4u » 09 Au 2017, 06:48

Vay thevenin baslama vurusu senden geldi demek :lol: .rolekisle cok potlar kirdik dimi yaw :D trasmi diyosun baslik is yapmazmi 2017 de
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Kay覺t: 11 Ara 2009, 11:50

Mesaj Baran » 09 Au 2017, 09:16

2Fast reyiz gelmi :) Buras覺 yaayan k羹c羹k bir topluluk,ki 羹lkemizdeki genel sosyal ve ekonomik seviyeye bak覺nca b繹yle bir hobiyi hedef alan bir platform i癟in oldukca aktif oldugunu s繹yleyebilirim.Senin aktiflikten kast覺n覺n eski muhabbet ve arkadasl覺klar覺n "ne kadar arkadasl覺k denilirse" art覺k olmay覺覺 yada g繹z繹n羹nde bu kadar yaanm覺yor oluu olabilirki bende kat覺l覺yorum.Yaayan topluluklarda belli bir istikrar beklenmez.Eski bir 羹ye olarak sende biliyorsunki t羹r t羹r insana denk geldik,baz覺s覺 2 kuru maa i癟in karakterini satt覺,baz覺s覺 faydaland覺 癟覺kar arkadasl覺g覺 yapt覺,baz覺s覺 癟aps覺z c覺kt覺 birs羹r羹 kekoya sayg覺s覺za coluk cocuga denk geldik vs vs ama yine biz kald覺k :) Dorusu saat hobim devam etsede insanlara eskisi kadar olumlu ve sevecen yaklam覺yorum.Gercekten dost diyebileceim 1 elin parmag覺 kadar adam var onlarlada zaten g繹r羹羹yoruz s羹rekli.Gerisi dorusu pek umrumda degil,cou zaman g羹l羹mseyerek takip ediyorum :) Senin yazd覺g覺n d繹nemki adamlar malesef bizler az覺nl覺k oldugumuz i癟in ve k覺sa s羹rede doyuma ulat覺g覺m覺z i癟in buray覺 sadece izleyici olarak takip etmeye balad覺k.Benim kafamdaki g繹z羹m羹 g繹nl羹m羹 a癟an payla覺m performans覺na ulamam覺z bu refah ve k羹lt羹r seviyesi ile malesef m羹mk羹n g繹r羹nm羹yor bunlar覺 daha 繹ncede konustuk defalarca biliyorsun abi.Biz saate ara癟 olarak bakt覺k onun ve bu forum sayesinde sosyalletik buda iyi k繹t羹 bir kazan覺md覺r yaanm覺l覺k ad覺na.Normalde bu kadar uzun yazmam ama u an arabay覺 bak覺ma getirdim s覺k覺ld覺m d繹endim ahahah.Son olarak 癟ounluu bir kenara b覺rak ne olursa olsun buras覺 herzaman bizimdi ve bizim olarak kalacak yazal覺m yada yazmayal覺m aktif olal覺m yada olmayal覺m,baban覺n yerimi derlerya ahsen evet buras覺 babam覺n yeri say覺l覺r Bond benim i癟in baba yar覺s覺 oldu art覺k.Ka癟t覺n gittin oralarda keyfinde yerinde cok tak覺lma b繹yle eylere sagl覺cakla kal 繹pt羹m.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj mturann » 09 Au 2017, 09:30

dolar 2 tl den 4 tl ye 癟覺kt覺覺 i癟in muhabbet azalm覺 olabilir. etkisi olduunu d羹羹n羹yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj mlm » 09 Au 2017, 10:02

Hi癟 bir markan覺n fanatii deilim ama ho geldin demek istiyorum 2fast, instagramdan irtibat覺 kopartmam覺t覺k ama seni burada tekrar aktif olarak g繹rmek g羹zel.

Oris seviyordun sen bi aralar:)
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Mesaj Ahmetrefik » 09 Au 2017, 10:51

2fast4u hogeldin, eski g羹nlerin tad覺 yok tamamen kat覺l覺yorum.D繹vizin y羹kselii, kazanc覺n, kar marjlar覺n覺n d羹mesi, isizliin artmas覺, malum ge癟en y覺l yaanan olay, insanlarda tedirginlie yol a癟t覺 ve keyifleri ka癟覺rd覺 bence.襤nsanlar rahat deil, 繹n羹n羹 g繹remiyor,繹ncelikler deiti san覺r覺m.Memleketi burak覺p gidenler oldu :D Yaz sezonu olmas覺n覺n da etkisi var san覺r覺m u s覺ralarda.
Markalara gelince , forum Rolex Submariner, Omega Moonwatch, Seiko Diver severlerle doldu tat覺 :D
zaman o kadar tuhaft覺r ki; gen癟ken, 癟ocukken hi癟 繹nemi yoktur, sonra g羹n gelir ka癟 yaz'覺n覺n kald覺覺n覺 saymaya balars覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
Ahmetrefik

Ya: 53
Kay覺t: 19 Nis 2010, 12:04

Mesaj asymptote » 09 Au 2017, 11:25

mturann yazd覺:dolar 2 tl den 4 tl ye 癟覺kt覺覺 i癟in muhabbet azalm覺 olabilir. etkisi olduunu d羹羹n羹yorum.

Maa覺n dolar ya da Euro cinsinden verildii bir ite 癟al覺mak laz覺m. 襤svi癟re Frang覺 da olur.. :) :thumbup:
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Sonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 121 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners