İnternet mağazaları olan saatçiler

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

İnternet mağazaları olan saatçiler

Mesaj kirpi » 29 Tem 2017, 14:41

Merhaba,

İnternetteki alışveriş sitelerinde geziniyorum da bir süredir, fiyatı uygun bir saat görünce mağazanın adına bakıyorum "cok_ucuz_saat_masallah", "enGuzelSaatlerBurada" gibi bir gram güven vermeyen isimler görüyorum, haliyle buralara güvenemiyorum. Saat saatçiden alınır ama indirimler, kampanyalar ile avantajı oluyor internet alışverişinin. Bir de mesela bir saatçiye gidiyorsunuz, adamın dükkanında olmayan saatler başka şubesinde, merkez şubesinde, deposunda vb. mevcut ama siz o dükkanda göremiyorsunuz. İnternet mağazasında ise adamlar bütün kataloğu dolduruyor, bütün özellikleri tek tek yazıyor vb. Ama asıl olay güvenmek, yani dükkanı olan bir saatçiye daha çok güveniyorum, adam resmi distribütörden saat alıyor, garantisi falan geçerli, bir sorun olunca geri götürüyorsun ne güzel. Sadece internetten satış yapan "internetten_saat_satis" gibi bir mağaza güven vermiyor bana, vergisiz paralel ithalat bunlarda, bozuk saati tamir ettirip sıfır ürünmüş gibi ucuza refurbished saat satmak bunlarda, elinde olmayan ürünü satmak bir ay sonraa ürünü teslim etmek bunlarda. Fiziksel dükkanı olanlarda bu durum olmaz mı, olur, yüzde yüz garantisi yok hatta belki bazıları dükkanı olan gerçek saatçilerden bile daha kötüdürler ama genel olarak bana daha çok güven veriyorlar.

Bulduklarımı burada listeliyorum, belki birileri saat alacağı zaman(10000 liralık saat alacak adam tabi ki gitsin saatçiden alsın ama seiko, tissot, fossil vb. ayarında saat alacaklar için bu liste) merak eder ve bakar, işine yarar. Hiçbirisiyle bir bağım yoktur, sizden gelenlere göre ekleme-çıkarma yapabilirim, alfabetik sıralama yaptım.

aydın saat - abt saat "Abt Saat 2006 Yılında Seiko Türkiye Distribütörü Aydın Saat ile yaptığı işbirliği neticesinde Kanyon ve Bağdat Caddesi'nde 2 adet Aydın Saat mağazasına sahiptir."
Resim

edip saat
Resim

ceran saat - birkaç dükkanı olan
Resim

ceran saat konak - serkan ceran'ın işlettiği
Resim

çakıroğlu saat
Resim

dara düşünceli saat
Resim

doğan saatçilik
Resim

güldağlar saat - n11deki mağaza adı nedense "saataşkı"
Resim

gündüz saat
Resim

günkut saat
Resim

konyalı saat
Resim

karagöz saat - n11deki mağaza adı nedense "saatvar"
Resim

kumrular saat
Resim

kuz optik-saat
Resim

lütfi liv kastamonu
Resim

özen saat
Resim

saat ve saat
Resim

vanlılar saat
Resim
Kullanıcı avatarı
kirpi

Re: İnternet mağazaları olan saatçiler

Mesaj mturann » 30 Tem 2017, 17:15

Resim
Kullanıcı avatarı
mturann

Re: İnternet mağazaları olan saatçiler

Mesaj TSayiR » 30 Tem 2017, 17:31

Günkut saat, Ceran saat, ve Karagöz saat izmirde faaliyet gösteren kurumsal Firmalar. Hatta ben uzun zamandir saat tamirat işlerim için Karagöz saate giderim.
İzmirde bir de Bysaat var yine n11den satiş yapan bir firma. Resim

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 114 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners