Claude Bernard Gentlemen's Collection By TSF Kat覺l覺m / Bilgi

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Claude Bernard Gentlemen's Edition By TSF Bilgi ve Tasar覺m

Mesaj Umutt » 08 Tem 2017, 14:29

ncelikle hay覺rl覺 olsun diyorum, inallah yine her ey yolunda gider ve t羹m kat覺l覺mc覺lar覺n i癟ine sinen kaliteli bir proje ortaya 癟覺kar.

Horoloji bilgisi y羹ksek olan arkadalar eminim 癟ok isabetli ve detayl覺 繹neriler getireceklerdir. Ben sadece en az覺ndan modellerin birisinin open heart ve moonphase gibi 繹zelliklere sahip olmas覺n覺, mant覺kl覺 bulduumu paylamak istiyorum.

Saat zevki gelitik癟e minimalist 癟izgiler daha estetik bulunuyor g繹zlemlediim kadar覺 ile, kadranda gereksiz kalabal覺klar istenmiyor. Bu 癟ok anla覺l覺r olmakla birlikte, model say覺s覺 fazla olduu i癟in bence en az覺ndan bir ya da iki model daha hareketli 癟al覺覺labilir. Aa覺daki modelleri olduk癟a ho buluyorum kendi ad覺ma. Bunun d覺覺nda power reserve, small second vb.. g繹stergeler de denenebilir.

ResimResimResimResimResimResimResim
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Re: Claude Bernard Gentlemen's Edition By TSF Bilgi ve Tasar

Mesaj eyimen » 08 Tem 2017, 15:00

Ben de, eer m羹mk羹nse moonphase olsun diyorum :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj Baaran » 08 Tem 2017, 15:24

Khef'in g繹stermi olduu moonphase ve kuyur'un g繹stermi olduu moonphase modeller 癟ok g羹zel tercihler.Umudum ve tahminim bu projenin i癟inde g羹zel bir moonphase saatin oluca覺 y繹n羹nde.
Kullan覺c覺 avatar覺
Baaran

Ya: 46
Kay覺t: 24 ub 2016, 20:39

Mesaj leonardo06 » 08 Tem 2017, 19:37

Arka kapak transparan olacaksa power reserve koydurma imkan覺m覺z olur mu? Winderda yer kalmad覺:)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
leonardo06

Kay覺t: 10 Mar 2012, 14:52

Mesaj EmreMusovi » 08 Tem 2017, 21:19

Kesinlikle k覺smen skeleton olmal覺 . Kadran siyah veya g羹m羹 veya beyaz kordon ise deri ve siyah olmal覺. Ve elbette var覺m :)

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
EmreMusovi

Kay覺t: 11 Nis 2016, 06:14

Mesaj euterpe » 08 Tem 2017, 21:51

Ge癟en sefer s繹ylememiim. Ben de var覺m projeye kat覺lacaklar i癟inde. :)
Prior in tempore potior in iure.
Kullan覺c覺 avatar覺
euterpe

Kay覺t: 28 Mar 2016, 18:49

Mesaj Bond » 08 Tem 2017, 23:37

Arkadalar ay fazl覺 TSF Moon Edition modeli i癟in baka bir projenin temas覺 olmas覺 bu projenin fiyatland覺rmas覺 d羹羹n羹ld羹羹nde daha mant覺kl覺. Ekstra komplikasyon mutlaka fiyat覺 deitirecektir.

Koleksiyon i癟erisinde bir 癟ok k羹癟羹k saniyeli ve merkezden saniyeli model mevcut. Bizler ad覺na zor olan genel olarak koleksiyon modellerinde bir 癟ok kadran rengi kullan覺lm覺 olmas覺. ok g羹zel fikirler gelmi herkese teekk羹rler. Dress watch konusunda tecr羹beli baka arkadalar覺m覺z gene 繹nerilerini yazacaklard覺r diye d羹羹n羹yorum. Day Date, Small Seconds, Skeleton ve Date olmadan sade bir dress model olarak 4 tane model 繹ne 癟覺k覺yor gibi. Mevcut koleksiyonda bu beenilen modeller 羹zerinden gidersek daha h覺zl覺 ilerlenir. Open heart modelini beenenler olmutu 1'den fazla model olaca覺ndan o model 羹zerine farkl覺 renk d羹羹n羹lebilir. Date veya day date modellerinde renk indeksler ve farkl覺 kollarla deneme yapmak iyi olabilir.

Limit numaral覺 olursa rezerve etmek online olacak o sebeple proje modelleri belirlenip kat覺l覺ma a癟覺l覺nca oradan se癟ilecektir.

Ben dress watch konusunda k繹kl羹 ge癟mie sahip 繹nemli markalar覺n modellerini inceliyorum bir ka癟 g羹nd羹r. Elbette bu modellerin 癟ou 癟ok y羹ksek fiyatl覺 ancak kullan覺lacak renk kombinasyonlar覺 i癟in fikir almak ad覺na iyi oluyor. Boyut konusunda kasalarda alternatif 癟ok zaten bir ka癟 model yapabilirsek farkl覺 繹l癟羹ler olacakt覺r s覺k覺nt覺 yaamay覺z. O ince olan saat quartz otomatik o tip yap覺l覺rsa kasa doal olarak daha kal覺n olacakt覺r.

Birdland limited eklinde arka cama TSF logosu konabilir dediiniz gibi. Koleksiyon modellerini gelen fikirlere g繹re baz覺 test 癟izimleri ile deneyelim san覺r覺m g繹rsellik olduk癟a nas覺l g繹r羹neceini daha iyi g繹z羹m羹zde canland覺rabiliriz.

T羹m mesajlardaki 繹nerileri not al覺p ileteceim firmaya. CB ile konuulduunda ana dizaynlardan 癟ok sapmadan neler yapabiliriz hepsini soracaklard覺r. Tamamen yeni bir model i癟in de soraca覺m.

Herkese teekk羹rler. Yeni fikirleri bekliyoruz. Spesifik model 羹zerinden yazarsan覺z daha rahat anla覺l覺r. u model u renk su detaylarda su indeksler vb olabilir eklinde.

Neyse daha 繹neriler gelsin mutlaka baz覺 modeller 繹ne 癟覺kacakt覺r ama b繹yle farkl覺 modeller 癟覺karmak tek konuda sanki biraz zor olacak gibi duruyor :D Acaba ayr覺 konulardan m覺 ilerlesek emin olamad覺m. :roll: rnek date model se癟im konusu, day date model se癟im konusu vb gibi :?:

Bir siyah bir beyaz modelin mutlaka olmas覺 mant覺kl覺 dediiniz gibi.
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj Bond » 08 Tem 2017, 23:53

Open heart modelinde kahve ve gri olarak iki renk se癟enei ile romen ve normal indeks versiyonlar kullanm覺lar. Mesela o model i癟in denemeler yaparsak farkl覺 ne renk kadran iyi olabilir sizce?

Resim Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot], ImpureZiggurat ve 128 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners